>> >> >>
کد کالا : 624
انتخاب رنگ :
انتخاب سایز :
قیمت : 525,000 (تومان)
مبلغ قابل پرداخت : 525,000   (تومان)
معرفی به دوستان :

 

بررسی تخصصی و اجمالی

خرید کفش پیاده روی و کتونی ورزشی کار آسانی نیست و با توجه به تنوع انواع کفش ورزشی ، انتخاب و خرید کتونی پیاده روی باید با دقت انجام شود ؛ بنابراین هنگام خرید کتونی پیاده روی بهتر است نه تنها به ظاهر دقت نمایید ، بلکه به انعطاف پذیری ، سبکی ، کیفیت و سایر موارد توجه کنید تا بهترین کتانی ورزشی را بیابید. کفش پرفکت استپس مردانه هلس واک از سری کتونی پیاده روی مخصوص آقایان بوده که از بهترین مواد تولید شده است و با خرید کتونی پرفکت استپس ، می توانید مدت ها از این کتونی پیاده روی استفاده کنید. از ویژگی های این کفش پرفکت استپس می توان به لژ زیرین این کتانی پرفکت استپس اشاره نمود که متشکل از چندیدن لایه بوده و به همین علت استفاده از این کفش پرفکت استپس ، حین پیاده روی های طولانی مدت یا تمرینات ورزشی روزمره ، به ستون فقرات و زانوها آسیب و فشاری وارد نخواهد شد. 

کفش پرفکت استپس مردانه هلس واک

پایین ترین لایه لژ این کفش پرفکت استپس مردانه هلس واک از لاستیک بوده که در برابر سایش های متداوم حین استفاده از این کتونی ورزشی ، کاملا مقاوم می باشد ؛ لایه های دیگر این کفش پرفکت استپس نیز به ترتیب از پلی یورتان نرم ، پلی یورتان سخت ، کفی فشرده تلفیقی از پارچه و فلزات سبک و نیز کفی طبی تشکیل شده است. با توجه به این امر لژ زیرین این کتونی پرفکت استپس ، ضربات وارده از برخورد پا با زمین را به خوبی جذب کرده و از آسیب به ستون فقرات و زانوها جلوگیری خواهد کرد. علاوه براین کفه طبی که درون این کفش پرفکت استپس استفاده شده است طوری طراحی شده که با قرار گرفتن پا درون این کتونی پرفکت استپس ، قوس و فرورفتگی های پا را پر کرده و به این صورت مانع از ایجاد کمر درد خواهد شد. این کتانی پرفکت استپس مردانه طراحی ارگونومیکی داشته که با توجه به این امر ، قدم برداشتن با این کتونی پرفکت استپس بسیار راحت بوده و علاوه براین راه رفتن را برای شما لذت بخش خواهد کرد. 

 کفش پرفکت استپس مردانه هلس واک

این کفش پرفکت استپس به دلیل تولید از موادی مرغوب ، وزنی بسیار سبک دارد که باعث می شود شما بتوانید بدون صرف انرژی زیاد ، مدت زمین بیشتری را به پیاده روی و ورزش بپردازید ؛ همچنین وزن سبک این کتونی پرفکت استپس باعث می شود تا با راحت تر گام برداشتن از پیاده روی نهایت لذت را ببرید. کفش پرفکت استپس مردانه هلس واک رویه ای از جنس پلی یورتان داشته که بسیار با کیفیت بوده و مقاوم می باشد ؛ همچنین جنس داخلی این کتونی پرفکت استپس پارچه ای بوده که از تعریق زیاد پا و بوی بد جلوگیری خواهد کرد. انگشتان پا درون این کفش پرفکت استپس از آزادی عمل برخوردار بوده و همین امر از فشار و آسیب به تاندون ها و عضلات ساق پا جلوگیری کرده و موجب بهبود عملکرد شما حین هرنوع فعالیت فیزیکی خواهد شد. 

کفش پرفکت استپس مردانه هلس واک

مشخصات فنی

ارسال نظر

نام شما :
ایمیل :
تلفن تماس :
متن پیغام :
10 / 10
از 1 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()