جستجوی پیشرفته
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
جستجو بر اساس نوع
جستجو بر اساس سازنده

تردمیل پرومستر

>> >> >> >>

همانطور که می دانید برندهای متفاوتی اقدام به فروش تردمیل نموده اند که تردمیل پرومستر یکی از معتبرترین برندها در زمینه تولید انواع تردمیل می باشد. تردمیل پرومستر یکی از معروف ترین عرضه کنندگان انواع تردمیل در سراسر دنیا به شمار می آید که طرفداران بسیاری دارد. علاوه بر این کیفیت تردمیل پرومستر بسیار بالا بوده و در خط تولید تردمیل پرومستر از بهترین لوازم جهت ساخت انواع تردمیل پرومستر استفاده می شود. تردمیل پرومستر در مدل های تردمیل پرومستر خانگی و تردمیل پرومستر باشگاهی تولید شده اند که البته تردمیل پرومستر خانگی نیز به دو دسته تردمیل پرومستر تک کاره و تردمیل پرومستر چندکاره تقسیم بندی می شود. بنابراین کاربران به راحتی می توانند در بین انواع تردمیل پرومستر نسبت به سلیقه خود بهترین تردمیل پرومستر را برگزینند.
علاوه بر این یکی از مزایای بزرگی که تردمیل پرومستر دارد ضربه گیرهای موجود در انواع تردمیل پرومستر می باشد؛ تردمیل پرومستر جهت جلوگیری از فشار و آسیب به نواحی زانو، کمر و همچنین ستون فقرات در انواع تردمیل پرومستر ضربه گیرهای متفاوتی تعبیه کرده است که هر کدام به نوع خود موجب ارتجاعی شدن صفحه تردمیل می شوند و نیز احتمال صدمات به اندام را به طور چشمگیری حین تمرین بر روی تردمیل پرومستر کاهش خواهند داد. تردمیل پرومستر در انواع تردمیل پرومستر خانگی و تردمیل پرومستر باشگاهی دارای میزان تحمل وزن متفاوتی می باشند. قدرت موتور در تردمیل پرومستر یا حتی سایر برندهای تردمیل نقش مهمی در میزان تحمل وزن در تردمیل دارد و باید این نکته را فراموش نکنید. اگر قصد خرید تردمیل پرومستر خانگی را دارید بهتر است به وزن افرادی که می خواهند از تردمیل پرومستر خریداری شده شما استفاده نمایند توجه نمایید تا بتوانید عمر تردمیل پرومستر را برای سال های زیادی بیشتر کنید.
تردمیل پرومستر محصولی از کشور تایوان می باشد که یکی از بزرگترین صادر کننده های انواع تردمیل پرومستر به سرتاسر جهان می باشد. مراکز فروش تردمیل پرومستر در تمام دنیا فعال بوده و در کشور ایران نیز فروشگاه تجهیزات ورزشی «هایپرجیم» یکی از مراکز فروش تردمیل پرومستر می باشد که در زمینه فروش تردمیل پرومستر بسیار فعال بوده و انواع تردمیل پرومستر را به مشتریان گرامی عرضه می دارد. هنگام خرید تردمیل پرومستر باید به گارانتی تردمیل پرومستر و نیز خدمات پس از فروش تردمیل پرومستر دقت شود؛ زیرا یکی از آیتم های اصلی خرید تردمیل پرومستر برخورداری از ضمانت تردمیل پرومستر می باشد. با توجه به این امر هایپرجیم فروش تردمیل پرومستر را همراه با گارانتی تردمیل پرومستر و نیز خدمات پس از فروش تردمیل پرومستر به مشتریان گرامی عرضه می نماید.
فروشگاه اینترنتی تجهیزات ورزشی «هایپرجیم» این امکان را فراهم کرده است تا به صورت حضوری و غیر حضوری بتوانید انواع تردمیل پرومستر را مشاهده کرده و اطلاعات زیادی درباره تردمیل پرومستر دریافت کرده و با آگاهی کامل خرید تردمیل پرومستر را انجام دهید. برای خرید تردمیل پرومستر بهتر است از کارشناسان مجرب فروشگاه اینترنتی هایپرجیم استفاده نمایید. قیمت تردمیل پرومستر در هایپرجیم نسبت به سایر مراکز فروش تردمیل پرومستر بسیار مناسب بوده و مشتریان گرامی می توانند پس از مقایسه قیمت تردمیل پرومستر اقدام به خرید تردمیل پرومستر نمایند.

مشاهده اطلاعات بیشتر ...
قدرت موتور
نوع تنظیم شیب
نوع ضربه گیر
نوع کاربری
کشور سازنده
جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :

تردمیل پرومستر

تاریخ حضور تردمیل در زندگی ما به سال های دوری باز می گردد و امروزه تردمیل در انواع مختلف تردمیل خانگی، تردمیل باشگاهی و انواع برندها تولید شده اند. تردمیل پرومستر و سایر انواع تردمیل وسیله ای الکتریکی شناخته شده ای هستند که با استفاده از آن ورزشی قلبی - عروقی و در واقع ورزشی هوازی انجام خواهید داد. با استفاده از تردمیل پرومستر می توانید به کاهش وزن، پرورش عضلات (معمولا در پاها و شکم) ، بهتر کردن وضعیت کارکرد قلب و عروق برسید.

تردمیل پرومستر یکی از برترین برندهای تولید شده در دنیای تردمیل است که با قابلیت های متنوع و خوبی که در تردمیل پرومستر در انواع مختلف وجود داشته برتری ویژه ای نسبت به سایر برندهای متفرقه تردمیل در سراسر دنیا دارد. برای خرید تردمیل پرومستر باید به نکات زیادی مانند: قدرت موتور، میزان نهایت سرعت تردمیل، شیبی که تردمیل پرومستر در انواع مختلف می تواند به شما ارائه دهد و ... توجه کنید تا خرید خوبی را تجربه نمایید. فروشگاه اینترنتی تردمیل پرومستر هایپرجیم، تردمیل پرومستر را در انواع و مدل های مخلتف گردآوری کرده است تا شما با بررسی هر کدام از آنها قادر باشید بهترین تردمیل پرومستر مناسب خود را برای باشگاه یا خانه انتخاب نمایید. فروشگاه اینترنتی تردمیل پرومستر هایپرجیم کارشناسان مجربی دارد که می توانند شما را برای خرید تردمیل پرومستر مناسب راهنمایی کنند و خرید تردمیل پرومستر خوبی را تجربه نمایید.

خرید تردمیل پرومستر

با خرید تردمیل پرومستر می توانید پیاده روی و دویدن طبیعی را در محیط بسته ای مانند خانه یا باشگاه انجام دهید. استفاده از تردمیل پرومستر به شما این امکان را می هد تا با سرعتی مشخص برای مدت زمان معینی با شدت سرعتی یکسان پیاده روی انجام دهید. فروشگاه هایپرجیم امکان خرید تردمیل پرومستر را به صورت اینترنتی فراهم نموده است که مشتریان می توانند به روش آنلاین انواع تردمیل پرومستر را مشاهده کرده، پس از بررسی ها و مقایسه قیمت تردمیل پرومستر با سایر مراکز اینترنتی فروش تردمیل پرومستر، تردمیل پرومستر مورد نظر را سفارش داده و در جهت خرید تردمیل پرومستر اقدام نمایند. در زمان خرید تردمیل پرومستر یا حتی سایر برندهای تردمیل به میزان سرعت تردمیل، تعداد ضربه گیرها، قدرت موتور تردمیل، میزان وزنی که تردمیل می تواند تحمل کند و ... توجه نمایید.

با خرید تردمیل برای خانه می توانید در هر ساعتی از شبانه روز که فرصتی پیدا کردید پیاده روی انجام داده و روزانه حداقل نیم ساعت از روزتان را به سلامتی برای بدن تان اختصاص دهید. خرید تردمیل پرومستر چند کاره برای خانه به شما کمک می کند تا باشگاهی کوچک در خانه داشته باشید و سریعتر بتوانید از شر چربی های اضافی بدن تان خلاص شده و ورزشی حرفه ای را به تنهایی در خانه انجام دهید. برای خرید تردمیل پرومستر از فروشگاه اینترنتی هایپرجیم این صفحه پیش رو را به خوبی مطالعه کرده تا با انواع تردمیل پرومستر خانگی آشنا شوید و ویژگی های هر کدام را به صورت جداگانه مشاهده نمایید و در صورت لزوم به راهنمایی بیشتر برای خرید تردمیل پرومستر می توانید از مشاوران مجرب فروشگاه اینترنتی هایپرجیم کمک بگیرید تا خرید تردمیل پرومستر را راحت تر انجام دهید.

قیمت تردمیل پرومستر

قیمت تردمیل پرومستر در فروشگاه اینترنتی هایپرجیم بسیار منصفانه و البته به صورت سراسری و هماهنگ با سایر نمایندگی های تردمیل پرومستر در نظر گرفته شده است. قیمت تردمیل پرومستر در انواع مختلف آن متفاوت است که بنا به ویژگی های انتخابی شما بر روی تردمیل پرومستر این قیمت تردمیل پرومستر متفاوت خواهد بود. با بررسی دقیق فروشگاه اینترنتی هایپرجیم به راحتی می توانید قیمت تردمیل پرومستر را با یکدیگر مقایسه کنید و مناسب ترین تردمیل پرومستر با مناسب ترین قیمت تردمیل پرومستر مناسب خود را انتخاب نمایید. علاوه بر مناسب بودن قیمت تردمیل پرومستر در هایپرجیم ارسال و نصب تردمیل پرومستر در فروشگاه اینترنتی هایپرجیم رایگان در تهران انجام شده و این ارسال تا باربری شهر شهرستانی های عزیز رایگان خواهد بود.

تردمیل پرومستر ارزان

قیمت تردمیل یکی از ارکان های مهم در زمان خرید تردمیل است و اکثر افراد به دنبال تردمیل ارزان هستند. بهتر است بدانید درست است که قیمت تردمیل بسیار اهمیت دارد و باید خریدی مناسب شرایط اقتصادی تان انجام دهید اما بهتر است کیفیت را فدای کمیت نکنید و از فروشگاه های غیر مجاز و غیر تخصصی تردمیل خریداری نکنید. فروشگاه اینترنتی هایپرجیم با فروش تردمیل پرومستر ارزان سعی دارد به اقتصاد شما و البته انتخاب درست شما کمک کند. تردمیل پرومستر ارزان با تدبیر کمک به ورزش دوستان عزیز ارائه شده است و شما می توانید اطمینان داشته باشید که تردمیل پرومستر ارزان دارای کیفیت بسیار خوبی است و با سایر تردمیل های گران قیمت در سایر فروشگاه ها برابری می کند.

 • تردمیل پرومستر MT 1500

  تردمیل پرومستر MT 1500 ، تردمیل خانگی چند منظوره که در کشور تایوان طراحی و ساخته شده است و با برند PROMASTER شناخته می شود. این تردمیل با ابعاد تسمه 130*46 سانتی متر و قدرت موتور 2.7 اسب بخار تا وزن 125 کیلوگرم را تحمل می کند؛  اما برای طولانی تر شدن عمر دستگاه بهتر است افرادی با این دستگاه ورزش کنند که بیش از 110 کیلوگرم وزن نداشته باشند. شیب برقی این تردمیل پرومستر با فشار یک دکمه و به صورت اتوماتیک تا 15 درجه قابل تنظیم می باشد؛ شیب بیشتر از 10 درجه ورزش کوه پیمایی را شبیه سازی می کند و برای این گونه تمرینات مناسب می باشد. دستگاه مذکور قابلیت تاشوندگی دارد و در مواقعی که استفاده نمی شود می توان آن را جمع کرد تا فضای منزل بیهوده اشغال نشود؛ با این کار حدود 70 درصد از حجم دستگاه کاسته می شود و نصب مجدد آن به سادگی توسط جک گازی امکان پذیر است. جهت راحتی کاربر کلید تنظیم شیب و سرعت روی دسته قرار گرفته است.

  جک گازی به آرامی تردمیل را بر روی زمین باز و بسته می کند و مانع آسیب رسیدن به آن می شود. ویبراتور چند سرعته که باعث می شود با وجود چربی های متراکم در بدن، گردش خون سریع ترشده و چربی سوزی بهتر در بدن رخ بدهد، چرخ مسگری برای آب کردن چربی های پهلو، پایه درازونشست برای انجام تمرینات تکمیلی، برنامه سنجش چربی بدن یا همان Body Fat بر اساس قد، وزن، سن، ضربان قلب و جنسیت، مجهز بودن به برنامه Body type که میزان چربی اضافه بدن را بر اساس کیلوگرم نشان می دهد، دارا بودن برنامه BMR که کالری مورد نیاز کاربر را در طول روز نشان می دهد، دارا بودن برنامه BMI که کمبود وزن کاربر را در صورت وجود نشان خواهد داد.ابعاد این دستگاه 134*78*174 سانتی متر میباشد.

  قابلیت پخش موزیک از طریق اتصال به کابل AUX،دارا بودن 2 برنامه 65 درصد الی 85 درصد HRC یا همان ضربان قلب، 9 برنامه ورزشی از پیش تعیین شده در سطوح مختلف، 2 برنامه User که کاربر با سلیقه خود طراحی و ذخیره می کند، ضربه گیر Rubber Spring Shock که از عضلات، مفاصل و ستون فقرات ورزشکار محافظت می کند و فشارها را تا 70 درصد کاهش می دهد، ضربه گیر SDS که از آسیب به کمر و زانو جلوگیری کرده،صفحه تردمیل را نرم می کند، ضربه گیر Anti-shock برای جلوگیری از ایجاد سر و صدا و مزاحمت برای دیگران، کلید اضطراری برای توقف سریع دستگاه در مواقع لزوم و چرخ جهت جا به جایی آسان از امکانات این تردمیل خانگی به شمار می آیند. مانیتور LCD و رنگی دستگاه اطلاعاتی همچون سرعت، زمان، مسافت طی شده، کالری مصرف شده، درجه شیب، برنامه در حال اجرا، ضربان قلب و ... را در اختیار کاربر قرار می دهد و ورزشکار به وسیله این اطلاعات در حین تمرین از وضعیت عمومی بدن خود آگاه شده و می تواند یک الگوی مناسب ورزشی را طراحی کند. تردمیل پرومستر MT 1500 شامل 2 سال گارانتی و 5 سال خدمات پس از فروش می باشد.

 • تردمیل پرومستر MT 200

  تردمیل پرومستر MT 200 دارای موتوری با قدرت 2.5 اسب بخار دارد. ابعاد تسمه این تردمیل 122*46 سانتی متر است و تا 120 کیلوگرم را می تواند تحمل کند. این دستگاه دارای برنامه Body fat برای مشخص کردن درصد چربی اضافی بدن است، برنامه Body Type، برنامه BMI برای نشان دادن کمبود یا اضافه وزن کاربر، برنامه BMR و 2 برنامه HRC و 9 برنامه پیش فرض، 2 برنامه USER نمایشگر LCD این دستگاه قابلیت نمایش؛ سرعت، مسافت، زمان، ضربان قلب و میزان کالری سوزانده شده را دارد. ابعاد این دستگاه 133*75*162 سانتی متر است.
  ضربه گیر Anti- shock نیز بر روی این دستگاه تعبیه شده است که از انتقال صدا جلوگیری خواهد کرد. تردمیل پرومستر دارای گیره ایمنی می باشد که در زمان راه رفتن و دویدن از شما محافظت خواهد کرد و زمانی که شما تعادل خود را از دست بدهید، با جدا شدن از دستگاه سبب خاموش شدن موتور تردمیل می شود و شما دچار حادثه و آسیبی نخواهید شد. برای جابه جایی راحت تر دستگاه در زیر پایه های این تردمیل چرخ هایی تعبیه شده است که این امکان را فراهم می کند تا بتوان دستگاه را به راحتی حرکت داده و در مکان های دیگر از تردمیل استفاده کند. نهایت سرعتی که این دستگاه می تواند به کاربر ارائه دهد تا 16 کیلومتر است. وزن این دستگاه 58 کیلوگرم می باشد و شیب این دستگاه به صورت دستی قابل تغییر است. این تردمیل تایوانی بوده و دارای 2 سال گارانتی می باشد.

 • تردمیل پرومستر MT 1000

  تردمیل پرومستر MT 1000 ، تردمیل خانگی ساخت کشور تایوان است. ابعاد تسمه دستگاه 130*46 سانتی متر می باشد که فضای دویدن را تعیین می کند . قدرت موتور دستگاه 2.7 اسب بخار بوده و تا وزن 125 کیلوگرم را متحمل می شود. شیب برقی این تردمیل پرومستر به سادگی و با فشار یک دکمه به صورت اتوماتیک تا 15 درجه قابل تنظیم می باشد. حداکثر سرعت کاربر بر روی این تردمیل به 16 کیلومتر در ساعت می رسد. نمایشگر LCD و رنگی آن سرعت، زمان، مسافت طی شده، کالری مصرف شده، درجه شیب، برنامه در حال اجرا، ضربان قلب کاربر و...را نشان می دهد؛ ورزشکار توسط این اطلاعات ارزشمند در حین تمرین از وضعیت عمومی بدن خود آگاه شده و می تواند یک الگوی مناسب ورزشی را طراحی کند.از ویژگی های این دستگاه قابلیت پخش موزیک توسط کابل AUX، برنامه سنجش چربی بدن یا همان Body Fat بر اساس قد، وزن، سن، ضربان قلب و جنسیت، مجهز بودن به برنامه Body type می توان اشاره کرد.
  دارا بودن برنامه BMR که کالری مورد نیاز کاربر را در طول روز نشان می دهد، دارا بودن برنامه BMI که کمبود وزن کاربر را در صورت وجود نشان خواهد داد، دارا بودن 2 برنامه 65 درصد الی 85 درصد HRC یا همان ضربان قلب، 9 برنامه ورزشی از پیش تعیین شده در سطوح مختلف، 2 برنامه User که کاربر با سلیقه خود طراحی و ذخیره می کند، ضربه گیر Rubber Spring Shock که عضلات، مفاصل و ستون فقرات ورزشکار را مورد محافظت قرار می دهد به دلیل وجود آن فشار به این نواحی تا 70 درصد کاهش می یابد، ضربه گیر Anti-shock برای جلوگیری از ایجاد سر و صدا و مزاحمت برای دیگران،ضربه گیر SDS که از آسیب به کمر و زانو جلوگیری کرده،صفحه تردمیل را نرم می کند و انتقال صدا را کاهش می دهد، کلید اضطراری برای توقف سریع دستگاه در مواقع لزوم و چرخ جهت جا به جایی آسان از امکانات این تردمیل محسوب می شود. این دستگاه قابلیت تاشوندگی دارد و در مواقعی که استفاده نمی شود می توان آن را جمع کرد تا فضای منزل بیهوده اشغال نشود؛ نصب آن به سادگی توسط جک هیدرولیک گازی امکان پذیر است. تردمیل پرومستر MT 1000 شامل 2 سال گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش می شود.

 • تردمیل پرومستر MT 400

  تردمیل پرومستر MT 400 نهایت سرعتی که می تواند به کاربر ارائه دهد تا 16 کیلومتر است. دستگاه موتوری با قدرت 2.5 اسب بخار دارد. ابعاد دستگاه 133*75*164 سانتی متر است. ابعاد تسمه این تردمیل 122*46 سانتی متر است و تا وزن 120 کیلوگرم را می تواند تحمل کند. این دستگاه دارای برنامه Body fat برای مشخص کردن درصد چربی اضافی بدن است، برنامه Body Type، برنامه BMI برای نشان دادن کمبود یا اضافه وزن کاربر، برنامه BMR، دو برنامه HRC و 9 برنامه پیش فرض، 2 برنامه USER می باشد. نمایشگر LCD این دستگاه قابلیت نمایش؛ سرعت، مسافت، زمان، ضربان قلب و میزان کالری سوزانده شده را دارد. مجهز به ضربه گیر SDS است که از آسیب به کمر و زانو جلوگیری کرده،صفحه تردمیل را نرم می کند و انتقال صدا را کاهش می دهد.
  تردمیل پرومستر ضربه گیر Rubber Spring shock دارد که از وارد شدن فشار زیاد به زانوها و کمر جلوگیری می کند. ضربه گیر Anti- shock نیز بر روی این دستگاه تعبیه شده است که از انتقال صدا جلوگیری خواهد کرد. این تردمیل پرومستر دارای گیره ایمنی می باشد که در زمان راه رفتن و دویدن از شما محافظت خواهد کرد و زمانی که شما تعادل خود را از دست بدهید، با جدا شدن از دستگاه سبب خاموش شدن موتور تردمیل می شود و شما دچار حادثه و آسیبی نخواهید شد. برای جابه جایی راحت تر دستگاه در زیر پایه های این تردمیل چرخ هایی تعبیه شده است که این امکان را فراهم می کند تا بتوان دستگاه را به راحتی حرکت داده و در مکان های دیگر از تردمیل استفاده کرد. وزن این دستگاه 64  کیلوگرم می باشد و شیب این دستگاه نیز به صورت برقی تا 15 درجه قابل تغییر است. این تردمیل تایوانی بوده و دارای 2 سال گارانتی و  5 سال خدمات پس از فروش می باشد.

 • تردمیل پرومستر MT 2600

  تردمیل پرومستر MT 2600 قابلیت پخش موزیک توسط کابل AUX دارد. نهایت سرعتی که می تواند به کاربر ارائه دهد تا 18 کیلومتر است. این دستگاه موتوری با قدرت 3.2 اسب بخار دارد و ابعاد دستگاه 136*75*172 سانتی متر است. ابعاد تسمه این تردمیل 130*46 سانتی متر است و تا وزن 135 کیلوگرم را می تواند تحمل کند. این تردمیل پرومستر دارای گیره ایمنی می باشد تا زمانی که شما به هر دلیلی تعادل خود را از دست دادید، با جدا شدن از دستگاه سبب خاموش شدن موتور تردمیل شود و شما دچار حادثه و آسیبی نشوید. این دستگاه دارای برنامه Body Type و 9 برنامه پیش فرض می باشد. نمایشگر LCD این دستگاه قابلیت نمایش؛ سرعت، مسافت، زمان، ضربان قلب و میزان کالری سوزانده شده را دارد. این تردمیل قابلیت تاشوندگی دارد که با کمک جک گازی می توانید دوباره دستگاه را به حالت اولیه بازگردانید.
  وزن این دستگاه 69 کیلوگرم می باشد و شیب این دستگاه برقی بوده و تا 15 درجه قابل تغییر است. تردمیل پرومستر ضربه گیر Rubber Spring shock دارد که از وارد شدن فشار زیاد به زانوها و کمر جلوگیری می کند. ضربه گیر Anti- shock نیز بر روی این دستگاه تعبیه شده است که از انتقال صدا جلوگیری خواهد کرد. برای جابه جایی راحت تر دستگاه در زیر پایه های این تردمیل چرخ هایی تعبیه شده است که این امکان را فراهم می کند تا بتوان دستگاه را به راحتی حرکت داده و در مکان های دیگر از تردمیل استفاده کرد. این تردمیل تایوانی بوده و دارای 2 سال گارانتی و و 5 سال خدمات پس از فروش می باشد.

 • تردمیل پرومستر MT 2800

  تردمیل پرومستر MT 2800 چند کاره بوده و دارای ویبراتور چند سرعته، مسگری، میله درازنشست می باشد که با استفاده از آنها می توانید باشگاهی کوچک در خانه داشته باشید. این دستگاه دارای 76 کیلوگرم وزن می باشد و می تواند تا وزن 135 کیلوگرم را تحمل کند. ابعاد دستگاه 136*75*172 سانتی متر بوده و ابعاد تسمه این تردمیل 130*46 سانتی متر است. این تردمیل پرومستر دارای گیره ایمنی می باشد که در زمان راه رفتن و دویدن از شما محافظت خواهد کرد و زمانی که شما تعادل خود را از دست بدهید، با جدا شدن از دستگاه سبب خاموش شدن موتور تردمیل می شود و شما دچار حادثه و آسیبی نخواهید شد. این تردمیل خانگی قابلیت پخش موزیک از طریق اتصال به کابل AUX دارد که در زمان اجرای تمرینات می توانید به موسیقی مورد علاقه خود گوش دهید و مدت زمان بیشتری ورزش کنید.
  نهایت سرعتی که این تردمیل می تواند ارائه دهد تا 18 کیلومتر در ساعت است. این تردمیل پرومستر دارای موتوری با قدرت 3.2 اسب بخار است. این دستگاه دارای برنامه Body Type و 9 برنامه پیش فرض می باشد. نمایشگر LCD این دستگاه قابلیت نمایش؛ سرعت، مسافت، زمان، ضربان قلب و میزان کالری سوزانده شده را دارد. این تردمیل قابلیت تاشوندگی نیز دارد که با کمک جک گازی این دستگاه به راحتی می توانید دوباره دستگاه را به حالت اولیه بازگردانید. شیب این دستگاه نیز به برقی تا 15 درجه قابل تغییر است. تردمیل پرومستر ضربه گیر Rubber Spring shock دارد که از وارد شدن فشار زیاد به زانوها و کمر جلوگیری می کند. ضربه گیر Anti- shock نیز بر روی این دستگاه تعبیه شده است که از انتقال صدا جلوگیری خواهد کرد. برای جابه جایی راحت تر دستگاه در زیر پایه های این تردمیل چرخ هایی تعبیه شده است که این امکان را فراهم می کند تا بتوان دستگاه را به راحتی حرکت داده و در مکان های دیگر از تردمیل استفاده کرد. این تردمیل تایوانی بوده و دارای 2 سال گارانتی و 5 سال خدمات پس از فروش می باشد.

 • تردمیل پرومستر MT 2900

  تردمیل پرومستر MT 2900 ضربه گیر Rubber Spring shock دارد که از وارد شدن فشار زیاد به زانوها و کمر تا 70 درصد جلوگیری می کند. این تردمیل موتوری با قدرت 2.5 اسب بخار AC دارد و ابعاد دستگاه 134*78*174 سانتی متر است و ابعاد تسمه این تردمیل 130*46 سانتی متر است و تا وزن 135 کیلوگرم را می تواند تحمل کند. این تردمیل پرومستر دارای گیره ایمنی می باشد تا زمانی که شما به هر دلیلی تعادل خود را از دست دادید، با جدا شدن از دستگاه سبب خاموش شدن موتور تردمیل شود و شما دچار حادثه و آسیبی نشوید. وزن این دستگاه 74 کیلوگرم می باشد و شیب این دستگاه نیز به صورت برقی تا 15 درجه قابل تغییر است. این دستگاه چند کاره بوده و دارای ویبراتور چند سرعته، مسگری، میله درازنشست می باشد. نهایت سرعتی که می تواند به کاربر ارائه دهد تا 18 کیلومتر است.
  این دستگاه دارای برنامه Body fat ، برنامه Body Type، برنامه BMI برای نشان دادن کمبود یا اضافه وزن کاربر، برنامه BMR، دو برنامه HRC، دارای 9 برنامه پیش فرض، 2 برنامه USER می باشد. این دستگاه قابلیت پخش موزیک از طریق اتصال به کابل AUX دارد. نمایشگر LCD این دستگاه قابلیت نمایش؛ سرعت، مسافت، زمان، ضربان قلب و میزان کالری سوزانده شده را دارد. این تردمیل قابلیت تاشوندگی نیز دارد که با کمک جک گازی این دستگاه به راحتی می توانید دوباره دستگاه را به حالت اولیه بازگردانید. ضربه گیر Anti- shock نیز بر روی این دستگاه تعبیه شده است که از انتقال صدا جلوگیری خواهد کرد. مجهز به ضربه گیر SDS است که از آسیب به کمر و زانو جلوگیری کرده،صفحه تردمیل را نرم می کند و انتقال صدا را کاهش می دهد.برای جابه جایی راحت تر دستگاه در زیر پایه های این تردمیل چرخ هایی تعبیه شده است که این امکان را فراهم می کند تا بتوان دستگاه را به راحتی حرکت داده و در مکان های دیگر از تردمیل استفاده کرد. این تردمیل تایوانی بوده و دارای 2 سال گارانتی و 5 سال خدمات پس از فروش می باشد.

 • تردمیل پرومستر MT 2700

  تردمیل پرومستر MT 2700 موتوری با قدرت 2.5 اسب بخار AC دارد. ابعاد دستگاه 134*78*174سانتی متر بوده و ابعاد تسمه این تردمیل 130*46 سانتی متر است و تا وزن 135 کیلوگرم را می تواند تحمل کند. این تردمیل پرومستر دارای گیره ایمنی می باشد تا زمانی که شما به هر دلیلی تعادل خود را از دست دادید، با جدا شدن از دستگاه سبب خاموش شدن موتور تردمیل شود و شما دچار حادثه و آسیبی نشوید. این دستگاه دارای برنامه Body fat ، برنامه Body Type، برنامه BMI برای نشان دادن کمبود یا اضافه وزن کاربر، برنامه BMR، دو برنامه HRC، دارای 9 برنامه پیش فرض، 2 برنامه USER می باشد. این دستگاه قابلیت پخش موزیک از طریق اتصال به کابل AUX دارد. نهایت سرعتی که می تواند به کاربر ارائه دهد تا 18 کیلومتر است. ابعاد این دستگاه 134*78*174 سانتی متر  است.
  نمایشگر LCD این دستگاه قابلیت نمایش؛ سرعت، مسافت، زمان، ضربان قلب و میزان کالری سوزانده شده را دارد. این تردمیل قابلیت تاشوندگی نیز دارد که با کمک جک گازی این دستگاه به راحتی می توانید دوباره دستگاه را به حالت اولیه بازگردانید. تردمیل پرومستر ضربه گیر Rubber Spring shock و ضربه گیر SDS دارد که از وارد شدن فشار زیاد به زانوها و کمر تا 70 درصد جلوگیری می کند. ضربه گیر Anti- shock نیز بر روی این دستگاه تعبیه شده است که از انتقال صدا جلوگیری خواهد کرد. وزن این دستگاه 71 کیلوگرم می باشد و شیب این دستگاه نیز به صورت برقی تا 15 درجه قابل تغییر است. این تردمیل تایوانی بوده و دارای 2 سال گارانتی و 5 سال خدمات پس از فروش می باشد.

8 / 10
از 47 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()