جستجوی پیشرفته
جستجو در نتایج
جستجو بر اساس نوع
جستجو بر اساس سازنده
محدوده قیمت (تومان)
بر اساس رنگ
تحمل وزن
نوع مگنت
کشور سازنده
برند
کالا برای:

اسکی فضایی پاندا

مرتب سازی بر اساس : پربازدید ترین حراجی جدیدترین ارزان ترین گرانترین فقط کالاهای موجود : جستجوی پیشرفته
>> >> >> >>

تمرینات روزانه بر روی اسکی فضایی پاندا یکی از ورزش های هوازی بسیار مفید است که از یک سو باعث افزایش ضربان قلب شده و از سوی دیگر سوخت و ساز بدن را بالا می برد ؛ همین امر به طور چشمگیری در کالری سوزی و از بین بردن چربی های اضافه بدن موثر بوده و می توانید با ورزش مستمر بر روی اسکی فضایی پاندا موجب تناسب اندام شوید. اسکی فضایی پاندا با فعالیت دادن همزمان اندام بالا تنه و پایین تنه همچنین موجب تقویت عضلات شده و پدال زدن بر روی اسکی فضایی پاندا ماهیچه های سرتاسر بدن را درگیر خواهد کرد.
یکی از مواردی که موجب می شود شما هرچه سریع تر از تمرین با اسکی فضایی پاندا به نتیجه برسید ، داشتن هدف قبل از شروع ورزش با اسکی فضایی پاندا می باشد ؛ پس از آن باید برنامه تمرینی دقیقی داشته باشید که با پیروی از آن حین پدال زدن بر روی اسکی فضایی پاندا ، ورزشی منظم را اجرا نمایید. علاوه بر تمامی این موارد پیروی از رژیم غذایی مناسب در موقع ورزش با اسکی فضایی پاندا به شما کمک می کند تا سریع تر به تناسب اندام مورد نظر دست یابید یا حتی موجب تقویت عضلات و ماهیچه ها شوید.
فروشگاه تجهیزات ورزشی «هایپرجیم» با توجه به نیاز مشتریان انواع اسکی فضایی پاندا را در نمایشگاه موجود نموده است که به این ترتیب شما مشتری گرامی می توانید به صورت حضوری ، انواع اسکی فضایی پاندا را در این مرکز فروش اسکی فضایی پاندا مشاهده نمایید. همچنین امکان خرید اسکی فضایی پاندا به صورت غیر حضوری و آنلاین در فروشگاه اینترنتی اسکی فضایی پاندا برای شما مشتری محترم فراهم شده است که می توانید با مراجعه به سایت هایپرجیم اقدام به ثبت سفارش و خرید اسکی فضایی پاندا از این فروشگاه اینترنتی اسکی فضایی پاندا نمایید.

اسکی فضایی پاندا | خرید و فروش اسکی فضایی پاندا | قیمت اسکی فضایی پاندا

انواع اسکی فضایی خانگی در دو مدل اسکی فضایی مگنتی و اسکی فضایی الکترومگنتی تولید می شود که عملکرد های متفاوتی دارد. اسکی فضایی با عملکرد الکترومگنتی از برنامه های تمرینی پیش فرض برخوردار است که می توانید با استفاده از این برنامه ها حین ورزش بر روی اسکی فضایی موجب تنوع در اجرای تمرین شوید. علاوه بر این در اسکی فضایی با عملکرد الکترومگنتی تغییر شدت و سختی پدال زدن بر روی اسکی فضایی الکترومگنتی به صورت برقی انجام خواهد شد. در حالی که اسکی فضایی با عملکرد مگنتی دستی بوده و شما می توانید با استفاده از مگنت تعبیه شده در اسکی فضایی شدت تمرین را افزایش یا کاهش دهید.

فروشگاه اینترنتی اسکی فضایی پاندا

در فروشگاه اینترنتی اسکی فضایی پاندا ، انواع اسکی فضایی پاندا با عملکردهای متفاوت و تحمل وزن های متفاوت موجود می باشد ؛ همچنین در فروشگاه اینترنتی اسکی فضایی پاندا می توانید انواع اسکی فضایی پاندا را با جزئیات کامل مشاهده نموده و مورد تحلیل و بررسی قرار دهید. خرید اسکی فضایی پاندا به صورت آنلاین از طریق فروشگاه اینترنتی اسکی فضایی پاندا بسیار آسان بوده و می توانید از سرتاسر ایران به راحتی اقدام به ثبت سفارش و خرید اسکی فضایی پاندا از فرشگاه اینترنتی اسکی فضایی پاندا نمایید.

قیمت اسکی فضایی پاندا

قیمت اسکی فضایی پاندا بر حسب نوع اسکی فضایی پاندا و عملکرد اسکی فضایی پاندا متفاوت می باشد ؛ همچنین عوامل دیگری در قیمت اسکی فضایی پاندا تاثیر گذار بوده که از جمله می توان به تحمل وزن اسکی فضایی پاندا اشاره نمود. بنابراین شما می توانید حین خرید اسکی فضایی پاندا با مقایسه قیمت اسکی فضایی پاندا در نوع خانگی و عملکرد الکترومگنتی و قیمت اسکی فضایی پاندا با عملکرد مگنتی مبادرت به خرید اسکی فضایی پاندا مورد نظر نمایید.

خرید اسکی فضایی پاندا و فروش اسکی فضایی پاندا

در صورتی که قصد خرید اسکی فضایی پاندا را دارید بهتر است قبل از اقدام برای خرید اسکی فضایی پاندا ، بهترین فروشگاه در زمینه فروش اسکی فضایی پاندا را بیابید تا حین خرید اسکی فضایی پاندا ، گارانتی و خدمات پس از فروش اسکی فضایی پاندا را به شما ارائه دهد. فروشگاه تجهیزات ورزشی هایپرجیم یکی از معتبر ترین مراکز فروش اسکی فضایی پاندا در سراسر ایران می باشد که انواع اسکی فضایی پاندا را به صورت حضوری و غیر حضوری عرضه می نماید ؛ همچنین در این مرکز فروش اسکی فضایی پاندا ، حین خرید اسکی فضایی پاندا ، گارانتی و خدمات پس از فروش اسکی فضایی پاندا به شما مشتری گرامی ارائه خواهد شد.

اسکی فضایی پاندا ارزان

فروشگاه تجهیزات ورزشی هایپرجیم انواع اسکی فضایی پاندا ارزان را در اختیار شما مشتریان گرامی قرار داده است ؛ انواع اسکی فضایی پاندا ارزان در این مرکز فروش اسکی فضایی پاندا ، بسیار با کیفیت بوده و می توانید با اطمینان خاطر اقدام به خرید اسکی فضایی پاندا ارزان از این مرکز فروش اسکی فضایی پاندا نمایید. علاوه بر این انواع اسکی فضایی پاندا ارزان در این مرکز فروش اسکی فضایی پاندا ارزان از گارانتی و خدمات پس از فروش اسکی فضایی پاندا برخوردار می باشد که نشانه اصالت اسکی فضایی پاندا است. شما همچنین می توانید با مراجعه به صورت حضوری یا غیر حضوری از طریق فروشگاه اینترنتی اسکی فضایی پاندا ، اقدام به خرید اسکی فضایی پاندا مورد نظر نمایید.

7 / 10
از 9 کاربر
  • اسکی فضایی پاندا زین دار

    اسکی فضایی پاندا زین دار از مدل های پرطرفدار الپتیکال است که برای افراد تا وزن 110 کیلوگرم مناسب و ایده آل است. این مدل الپتیکال چینی به مانیتور ال سی دی مجهز است که مواردی همچون سرعت ، مسافت، کالری، زمان و ضربان قال را نمایش می دهد. این الپتیکال مگنتی بوده و مقاومت آن را میتوان تا 8 حالت مختلف آن را تنظیم کرد. این مدل اسکی فضای دارای ابعاد 100* 50 * 159 سانتی متر  است. با خرید الپتیکال از هایپرجیم یک سال گارانتی و 5 سال خدمات پس از فروش نیز همراه دستگاه ارائه می شود. ارسال و نصب الپتیکال به تمام نقاط ایران رایگان است و در کوتاه ترین زمان ممکن انجام می شود. این مدل الپتیکال پاندا از نمونه های پرطرفدار اسکی فضایی در سراسر جهان است.

  • اسکی فضایی پاندا

    اسکی فضایی پاندا دستگاهی مناسب برای افراد تا وزن 110 کیلوگرم است که در ابعاد 110*54*169 سانتی متر موجود است. این الپتیکال مگنتی بوده و مقاومت آن را میتوان تا 8 حالت مختلف آن را تنظیم کرد. نمایشگر در این اسکی فضایی به صورت ال سی دی است و می توان مواردی نظیر سرعت، مسافت، زمان،کالری و ضربان قلب را در این نمایشگر مشاهده کرد. این نوع الپتیکال با یک سال گارانتی و 5 سال خدمات پس از فروش عرضه می شود. ارسال و نصب رایگان از دیگر مزیت های خرید الپتیکال از فروشگاه هایپرجیم است. این دستگاه دارای 1 سال گارانتی و  5 سال خدمات پس از فروش می باشد.

نمایش همه
علاقه مندی ها ()