جستجوی پیشرفته
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
جستجو بر اساس نوع
جستجو بر اساس سازنده

تردمیل باشگاهی Wellness & Muscle Sprite

>> >> >> >>

تردمیل باشگاهی Wellness & Muscle Sprite

تردمیل باشگاهی Wellness & Muscle Sprite محصولی از کشور چین بوده که در زمینه تولید تردمیل باشگاهی با کیفیت بسیار زیاد فعالیت دارد. طراحی تردمیل باشگاهی Wellness & Muscle Sprite بسیار جذاب بوده و بدنه بسیار محکمی دارد و در مدل های مختلف می توانید بنا به نیازتان از میان مدل های تردمیل باشگاهی Wellness & Muscle Sprite انتخاب خوبی داشته باشید. تردمیل باشگاهی Wellness & Muscle Sprite در مدل های مختلف دارای قدرت موتورهای متفاوتی است که باید با توجه به وزن افرادی که قرار است از تردمیل استفاده کنند انتخاب شود. هنگام خرید تردمیل باشگاهی Wellness & Muscle Sprite به فاکتورهای اصلی از جمله: کیفیت تردمیل باشگاهی Wellness & Muscle Sprite، قیمت، قدرت موتور، میزان تحمل وزن و ... توجه کنید.
با استفاده از تردمیل باشگاهی Wellness & Muscle Sprite چه در خانه یا باشگاه دویدن و راه رفتن را شبیه سازی می نماید و با استفاده از تمرینات متداوم بر روی تردمیل باشگاهی Wellness & Muscle Sprite می توانید به کاهش وزن و تناسب اندام دست یابید.
قیمت تردمیل باشگاهی Wellness & Muscle Sprite یکی از فاکتورهای مهم در خرید تردمیل باشگاهی به شمار می آید که حین انتخاب انواع تردمیل باشگاهی Wellness & Muscle Sprite با توجه به امکانات تعبیه شده در انواع تردمیل Wellness، قیمت تردمیل باشگاهی Wellness & Muscle Sprite نیز متغیر خواهد بود؛ بنابراین باید قبل از خرید تردمیل باشگاهی Wellness & Muscle Sprite به امکانات و قیمت تردمیل باشگاهی Wellness & Muscle Sprite دقت شود، زیرا این امکانات تردمیل باشگاهی Wellness & Muscle Sprite است که باعث افزایش قیمت تردمیل باشگاهی یا حتی کاهش قیمت تردمیل Wellness خواهد شد. فروشگاه تجهیزات ورزشی هایپرجیم یکی از نمایندگی های فعال فروش تردمیل Wellness می باشد که انواع تردمیل Wellness را در اختیار مشتریان گرامی قرار داده است.
با حضور در فروشگاه اینترنتی تجهیزات ورزشی هایپرجیم می توانید انواع تردمیل Wellness را مشاهده و تست کرده و سپس در جهت خرید تردمیل باشگاهی Wellness & Muscle Sprite اقدام نمایید. فروشگاه اینترنتی هایپرجیم نیز جهت عرضه و فروش تردمیل باشگاهی Wellness & Muscle Sprite در خدمت مشتریان گرامی می باشد؛ شما می توانید به صورت آنلاین از فروشگاه هایپرجیم جهت مشاهده انواع تردمیل باشگاهی Wellness & Muscle Sprite دیدن فرمایید و پس از مقایسه قیمت تردمیل باشگاهی Wellness & Muscle Sprite با سایز مراکز اینترتی فروش تردمیل باشگاهی Wellness & Muscle Sprite، اقدام به خرید تردمیل باشگاهی Wellness مورد نظر نمایید تا با ثبت سفارش، تردمیل باشگاهی Wellness & Muscle Sprite خریداری شده در اسرع وقت توسط تیم هایپرجیم ارسال شود.

مشاهده اطلاعات بیشتر ...
قدرت موتور
نوع تنظیم شیب
نوع ضربه گیر
نوع کاربری
کشور سازنده
جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :

تردمیل باشگاهی Wellness & Muscle Sprite

تردمیل باشگاهی Wellness & Muscle Sprite از نوع تردمیل باشگاهی است که دارای امکانات زیادی بوده که باید بنا به نیازتان آنها را انتخاب نمایید. فروشگاه اینترنتی تردمیل باشگاهی Wellness & Muscle Sprite هایپرجیم از نمایندگان فعال تردمیل باشگاهی Wellness & Muscle Sprite در ایران می باشد و در زمینه خرید و فروش تردمیل باشگاهی Wellness & Muscle Sprite فعالیت می کند و مدل های مختلف تردمیل باشگاهی Wellness & Muscle Sprite را در فروشگاه اینترنتی تردمیل باشگاهی Wellness & Muscle Sprite هایپرجیم موجود کرده است و این امکان را به شما می دهد تا به صورت حضوری به نمایشگاه بیایید و ضمن تست تردمیل Wellness از مشاوره کارشناسان مجرب فروشگاه اینترنتی تردمیل Wellness هایپرجیم بهره ند شوید و بتوانید با مقایسه تردمیل Wellness با سایر برندهای تردمیل انتخاب خوبی داشته باشید. البته می دانید که خرید از فروشگاه اینترنتی تردمیل Wellness هایپرجیم به صورت غیر حضوری نیز امکان پذیر است و لازم نیست مسافت زیادی را در ترافیک برای جابه جایی طی کنید و نگران محدودیت زمان تان باشید.

خرید تردمیل Wellness / قیمت تردمیل باشگاهی Wellness & Muscle Sprite

خرید قیمت تردمیل باشگاهی Wellness & Muscle Sprite باید با دقت انجام شود و توجه به وزن هایی که قرار است بر روی تردمیل باشگاهی Wellness & Muscle Sprite راه بروند یا حتی بدود بسیار مهم است، زیرا مدتی که از خرید قیمت تردمیل باشگاهی Wellness & Muscle Sprite گذشت دچار مشکل و خرابی نشوید. قیمت قیمت تردمیل باشگاهی Wellness & Muscle Sprite بسیار اهمیت دارد و به همین دلیل به شما توصیه داریم برای خرید کریتون فیت به نمایندگی های تردمیل کریتون فیت مراجعه کنید تا از قیمت قیمت تردمیل باشگاهی Wellness & Muscle Sprite که به صورت هماهنگ و سراسری ارائه شده است بهره مند شوید.

با خرید قیمت تردمیل باشگاهی Wellness & Muscle Sprite علاوه بر بهره مند شدن از مناسب ترین قیمت Wellness به صورت سراسری و مناسب می توانید از گارانتی معتبری که برای خرید تردمیل کریتون به شما داده می شود نیز در صورت نیاز استفاده نمایید. در این روزها لازم نیست برای خرید تردمیل کریتون و سایر برندهای مطرح دنیا به صورت حضوری زمان زیادی را بگذارید.

تردمیل باشگاهی Wellness & Muscle Sprite

فروشگاه تجهیزات ورزشی هایپرجیم با ارائه تردمیل تردمیل باشگاهی Wellness & Muscle Sprite سعی کرده است کمک کند تا تردمیل باشگاهی Wellness & Muscle Sprite را با بهترین کیفیت و با مناسب ترین قیمت و در واقع ارزان به صورت نو و آکبند تهیه نمایید. خرید تردمیل باشگاهی Wellness & Muscle Sprite از هر فروشگاهی درست نیست و ممکن است دچار مشکلات و خرابی های پرهزینه ای با کمترین استفاده از تردمیل باشگاهی Wellness & Muscle Sprite شوید. در زمان خرید تردمیل Wellness ارزان نیز به قدرت موتور و میزان تحمل وزن تردمیل انتخابی خود توجه داشته باشید و اگر از نمایندگی های اصلی تردمیل Wellness خرید نکنید ممکن است تردمیل Wellness ارزان قیمت در فروشگاه های متفرقه با کیفیت پایین عرضه شود و شما را دچار مشکلات زیادی کنند. با خرید از فروشگاه تجهیزات ورزشی هایپرجیم کیفیت تردمیل Wellness ارزان را در کنار قیمت مناسب داشته باشید و سال ها از خرید مفیدتان لذت ببرید.

  • تردمیل باشگاهی Muscle Spirit PN6000

    تردمیل باشگاهی Muscle Spirit PN6000 دارای وزن 284 کیلوگرم می باشد و به دلیل باشگاهی بودن دارای پایه فیکس می باشد. این تردمیل باشگاهی شیب قابل تنظیم تا 20 درجه را نیز دارد که با استفاده از آن می توانید شدت تمرینات خود را جهت کالری سوزی بیشتر تغییر دهید. ضربه گیر SDS نیز بر روی این تردمیل مانند سایر تردمیل های موجود در بازار تعبیه شده است که در زمان انجام دادن تمرینات فشار را از روی مفاصل و ستون فقرات کم می کند. ابعاد کلی این دستگاه 171.5*98*217.5 سانتی متری است. تسمه فضای راه رفتن و دویدن شماست که تردمیل های مختلف ابعاد گوناگونی دارند و این دستگاه نیز دارای ابعاد تسمه 160*56 سانتی متر است که می توان در این فضا به انجام تمرینات پرداخت. این تردمیل موتوری با قدرت 3 اسب بخار دارد که در حالت پیک تا 6 اسب بخار نیز افزایش می یابد و تحمل وزن آن آزاد است و با هر وزنی می توانید از این تردمیل استفاده نمایید.  این تردمیل دارای 12برنامه از پیش تعیین شده میباشد.
    نهایت سرعتی که این تردمیل ارائه می دهد تا 20 کیلومتر می باشد و این دستگاه مجهز به گیره ایمنی است و در مواقعی که تعادل کاربر به هر دلیل بر روی دستگاه در زمان تمرین از بین برود منجر به توقف سریع موتور تردمیل خواهد شد. غلطک های پیشرفته که باعث ثبات تسمه در مرکز دستگاه می شوند، پدهای ضد لرزش در قسمت ریل ها، سیستم تنظیم خودکار و سیستم دیجیتال انتقال سیگنال از ویزگی های این تردمیل محسوب می شوند. بر روی دسته های وسط این تردمیل سنسور ضربان قلب تعبیه شده است که با استفاده از آنها می توانید در حین تمرین تعداد ضربان قلب خود را بسنجد. طراحی این دستگاه آمریکایی- اروپایی است. تردمیل باشگاهی Muscle Spirit PN6000 نمایشگر LED بزرگی دارد که می تواند که اطلاعات سرعت، مسافت، زمان، ضربان قلب و کالری سوزانده شده را در اختیار شما قرار می دهد. این دستگاه ساخت چین است.

7 / 10
از 4 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()