پیشنهاد شگفت انگیز

+ لیست کامل
جستجوی پیشرفته
جستجو بر اساس نوع
جستجو بر اساس سازنده
قدرت موتور
نوع تنظیم شیب
نوع ضربه گیر
نوع کاربری
کشور سازنده
تحمل وزن
کالا برای:

تردمیل آیرون مستر

مرتب سازی بر اساس : پربازدید ترین حراجی جدیدترین ارزان ترین گرانترین جستجوی پیشرفته
>> >> >> >>

تردمیل آیرون مستر

در دهه های پیشین تردمیل وسیله ای ناشناخته بود که گاهی افرادی که برای تست قلب و سلامتی عروق به مراکز مخصوصی مراجعه می کردند می توانستند این دستگاه را ببینند و از آن استفاده کنند، اما امروزه تردمیل در انواع مختلف تردمیل خانگی و تردمیل باشگاهی جزو لوازم ضروری زندگی ما شده است. تردمیل در انواع برندهای مختلف توسط کمپانی های متفاوتی تولید شده است که یکی از برترین انواع تردمیل خانگی تردمیل آیرون مستر است. خرید تردمیل آیرون مستر به شما کمک می کند تا ورزش قلبی - عروقی مفیدی برای ارتقای سلامتی و حتی رسیدن به تناسب اندامتان انجام دهید. کار کردن با تردمیل آیرون مستر می تواند کمک کند تا عضلات بدن مخصوصا پاها و شکم تان را تقویت کرده و به عنوان ابزاری مفید در راه رسیدن به تناسب اندام و سلامتی می توانید از آن استفاده نمایید. با استفاده از تردمیل آیرون مستر حرکتی تقریبا طبیعی راه رفتن ودویدن را می توانید در خانه یا هر محیط بسته دیگه ای انجام دهید. تردمیل آیرون مستر خانگی با قابلیت های متفاوتی مانند: تاشوندگی، قدرت موتور و ... برای جلوگیری از انتقال صدا به اطراف به شما این امکان را می دهد تا در خانه نیز با هر متراژ و مشکلی بتوانید تردمیل آیرون مستر خانگی را برای خانه تهیه کنید و از مزایای آن بهره مند شوید.
افراد شاغل یا افرادی که به دلایل زیادی نمی توانند از خانه خارج شوند بهترین انتخاب برای آنها تردمیل آیرون مستر خانگی می باشد که با استفاده از تردمیل خانگی به صورت روزانه و با کمک برنامه های از پیش تعیین شده ای که تردمیل آیرون مستر خانگی وجود دارد می توانند بدون مربی، ورزشی در حد حرفه ای و البته اصولی ورزش انجام انجام دهند. با کمک چرخ های روانی که در زیر پایه های تردمیل آیرون مستر خانگی در انواع مختلف تعبیه شده است می توانید تردمیل آیرون مستر خریداری شده خود را به تمام نقاط خانه به راحتی انتقال دهید و مشکلی برای جابه جایی آن نداشته باشید. قطعات تردمیل آیرون مستر چه از نوع تردمیل خانگی و چه از نوع باشگاهی ساخت تایوان بوده و در کشور چین مونتاژ شده است که تولیدات خود را به سراسر دنیا صادر کرده است و توانسته در دنیا طرفداران زیادی بدست آورد. تردمیل آیرون مستر خانگی دارای 2 سال گارانتی و 10سال خدمات پس از فروش است که در صورت به وجود آمدن مشکلی می توانید از آنها استفاده کنید. فروشگاه اینترنتی هایپرجیم نمایندگی فروش تردمیل آیرون مستر را دارد و سعی کرده با گردآوری بهترین برندهای تردمیل مانند تردمیل آیرون مستر خانگی به شما عزیزان کمک کند تا بتوانید با توجه به بودجه و نیازتان بهترین خرید تردمیل آیرون مستر خانگی را تجربه کنید و از انجام دادن ورزش لذت ببرید. فروش تردمیل آیرون مستر خانگی در فروشگاه اینترنتی هایپرجیم و دیگر برندهای معروف و با کیفیتی دیگر به صورت حضوری و غیر حضوری انجام می شود. در این فروشگاه قیمت تردمیل آیرون مستر کاملا منصفانه در نظر گرفته شده است و با تهیه تردمیل آیرون مستر از هایپرجیم خرید تردمیل آیرون مستر خوب و ارزانی را تجربه خواهید کرد. تحویل تردمیل آیرون مستر خانگی در تهران به صورت حمل و نصب رایگان بوده و برای مشتریان شهرستان به صورت حمل رایگان تا باربری آن شهر می باشد.

تردمیل آیرون مستر | خرید و فروش تردمیل آیرون مستر | قیمت تردمیل آیرون مستر | فروشگاه اینترنتی تردمیل آیرون مستر

یکی از برترین برندهایی که به شما برای خرید تردمیل خانگی توصیه می کنیم تردمیل آیرون مستر است. تردمیل آیرون مستر در مدل های متنوع دارای قدرت موتور، نهایت سرعت، برنامه های متفاوت و ... است که با توجه به بودجه و نیاز خود و خانواده تان می توانید خرید تردمیل آیرون مستر خوبی را تجربه کنید. فروشگاه اینترنتی تردمیل آیرون مستر هایپرجیم در زمینه خرید و فروش آیرون مستر فعالیت دارد و انواع تردمیل آیرون مستر در انواع تردمیل خانگی و تردمیل باشگاهی گردآوری کرده است که می توانید از میان آنها بهترین و مناسب ترین تردمیل آیرون مستر را انتخاب کرده و خریداری نمایید.

خرید و فروش تردمیل آیرون مستر در اکثر فروشگاه های ورزشی انجام می شود و اما به شما توصیه می کنیم برای اینکه از خدمات پس از فروش این تردمیل بهره مند شوید بهتر است از نمایندگی های تردمیل آیرون مستر خرید نمایید. فروشگاه اینترنتی تردمیل آیرون مستر هایپرجیم یکی از نمایندگی های مجاز تردمیل آیرون مستر می باشد که در زمان خرید تردمیل آیرون مستر در انواع مختلف به شما گارانتی مجاز برند آیرون مستر را نیز تقدیم می کند. از فروشگاه اینترنتی تردمیل آیرون مستر هایپرجیم می توانید به صورت حضوری و غیر حضوری خرید تردمیل آیرون مستر را به راحتی انجام دهید.

خرید تردمیل آیرون مستر / قیمت تردمیل آیرون مستر

با خرید تردمیل آیرون مستر می توانید راه رفتن و دویدن را در هر شرایطی تجربه کنید. با خرید تردمیل آیرون مستر قادرید از برنامه های تمرینی آن استفاده کرده و به بدن شوک وارد کنید و شکی نیست که خرید تردمیل آیرون مستر به شما این امکان را می دهد تا کالری و چربی سوزی بالایی را تجربه کنید. در زمان خرید تردمیل آیرون مستر به عوامل مهمی مانند وزن افرادی که قرار است از تردمیل آیرون مستر استفاده کنند توجه نمایید. بعد از خرید تردمیل آیرون مستر توجه داشته باشید کالری سوزی بدن افرادی که از تردمیل استفاده می کنند به سرعت، زمان و شدت تمرین بستگی دارد.

در زمان خرید تردمیل آیرون مستر به ضربه گیرهایی که تردمیل آیرون مستر انتخابی شما دارد توجه کنید. آیرون مستر خانگی ضربه گیرهای بسیار قوی در مدل های متفاوت دارد و افراد با اوزان مختلف می توانند با انتخابی دقیق به راحتی و بدون به وجود آمدن مشکلی بر روی تردمیل آیرون مستر راه بروند یا حتی بدوند. در ساخت تردمیل آیرون مستر سعی شده جدیدترین تکنولوژی و قابلیت ها به کار گرفته شود تا طرفداران ورزش را به سمت خود جلب کند. موتور تردميل یکی از نكاتی است كه باعث تفاوت قیمت تردمیل آیرون مستر مي شود. قیمت تردمیل آیرون مستر در فروشگاه تجهیزات ورزشی هایپرجیم کاملا به صرفه و ارزان در نظر گرفته شده است و با شرایط ویژه خرید در این فروشگاه به راحتی می توانید تردمیل آیرون مستر ارزان یا دیگر برندهای تردمیل را ارزان و با قیمتی مناسب خریداری نمایید.

تردمیل آیرون مستر ارزان

تردمیل آیرون مستر را از هر فروشگاهی صرف ارزان بودن قیمت آن تردمیل خریداری نکنید و به جنس و اصل بودن تردمیل آیرون مستر انتخابی خود توجه کنید. فروشگاه اینترنتی هایپرجیم به منظور رفاه شما خریداران گرامی و تردمیل آیرون مستر ارزان را با بهترین کیفیت ارائه داده است و نمایندگی فروش تردمیل آیرون مستر را دارد و می تواند در ازای خرید تردمیل آیرون مستر به شما گارانتی معتبری اهدا کند که در مواقع ضروری کمک شما خواهد کرد. کیفیت را فدای کمیت نکنید و حتی برای خرید تردمیل آیرون مستر ارزان به فروشگاه های نمایندگی مراجعه کنید. فروشگاه اینترنتی هایپرجیم این امکان را برای شما فراهم کرده است تا برای خرید تردمیل آیرون مستر ارزان به صورت حضوری و غیر حضوری اقدام کنید و ارسال و نصب رایگان در شهر تهران و ارسال تا باربری شهرستان نیز هدیده این فروشگاه اینترنتی به شما می باشد.

8 / 10
از 85 کاربر
  • تردمیل آیرون مستر T900D

    تردمیل آیرون مستر T900D از جمله تردمیل خانگی با کیفیت ساخت کشور چین و تحت لیسانس تایوان است که برای افراد تا وزن 100 کیلوگرم طراحی شده است. این تردمیل دارای محدوده سرعتی تا 14 کیلومتر در ساعت و قدرت موتوری معادل 1.75 اسب بخار است. تنظیم شیب در این دستگاه دستی است  که تا 3 مرحله در 5 درجه قابل تغییر می باشد. امکان تاشوندگی دستگاه و همچنین اعمال چرخ در زیر این نمونه تردمیل آیرون مستر موجب سهولت در انتقال و جابه جایی این دستگاه می شود. جک گازی ، ضربه گیر SDS و کمک فنر نیز از دیگر امکانات اولیه است که در این نمونه تردمیل خانگی تعبیه شده است. این دستگاه دارای ویژگی هایی از قبیل پایه دراز و نشست، دمبل، پخش موسیقی، برنامه تمرینی پیش فرض، ماساژور برقی است. 1 سال گارانتی و 5 سال خدمات پس از فروش بیانگر کیفیت بالای این نمونه تردمیل است.

  • تردمیل آیرون مستر T930D

    تردمیل آیرون مستر T930D چند منظوره بوده و دارای پایه درازنشست ،ویبراتور می باشد. قدرت موتور این تردمیل آیرون مستر 2 اسب بخار DC است و تا وزن 110 کیلوگرم را می تواند تحمل کند. این تردمیل خانگی 12 برنامه ورزشی از پیش تعیین شده داشته و شیب این تردمیل تا 15 درجه به صورت برقی قابلیت تغییر دارد. تاشوندگی، چرخ برای جابه جایی راحت تر و جک گازی از قابلیت های خوب این دستگاه هستند. محدوده سرعت این تردمیل از 0.8 تا 14 کیلومتر است و ابعاد تسمه در این تردمیل 121*42 سانتی متر است. ابعاد کلی دستگاه 128*69*185 سانتی متر می باشد.
    این دستگاه اسپیکر و ورودی کابل AUX دارد و دارای ضربه گیر SDS  و ضربه گیر کمک فنری می باشد که باعث می شوند که فشار به زانوها و کمر را کم کند و تسمه حالت ارتجاعی مناسبی داشته باشد تا فشار به زانوها و کمر را کم کند. نمایشگر LCD بر روی این تردمیل تعبیه شده است که می تواند به راحتی سرعت، زمان، کالری، ضربان قلب کاربر و درجه شیب را به نمایش در بیاورد. این تردمیل خانگی کلید اضطراری دارد؛ کلید اضطراری تردمیل سبب می شود تا در صورت بر هم خوردن تعادل، موتور دستگاه خاموش شده و شما حین انجام تمرینات دچار آسیب دیدگی نشوید. این دستگاه ساخت چین و تحت لیسانس تایوان بوده و دارای 2 سال گارانتی و 5 سال خدمات پس از فروش می باشد.

نمایش همه
علاقه مندی ها ()