پیشنهاد شگفت انگیز

+ لیست کامل
جستجوی پیشرفته
جستجو بر اساس نوع
جستجو بر اساس سازنده
قدرت موتور
نوع تنظیم شیب
نوع ضربه گیر
نوع کاربری
کشور سازنده
تحمل وزن
کالا برای:

تردمیل تایتان فیتنس

مرتب سازی بر اساس : پربازدید ترین حراجی جدیدترین ارزان ترین گرانترین جستجوی پیشرفته
>> >> >> >>

تردمیل به شما این امکان را می دهد تا در موقعیت راحتی پیاده روی کرده یا بدوید و اولین دلیل انتخاب این دستگاه هوازی همین راحتی است. با انتخاب تردمیل می توانید در هوای برفی و بارانی، خیلی سرد یا خیلی گرم یا هر ساعتی از شبانه روز ورزش خود را انجام داده و به اهدافی که دارید برسید. تردمیل تایتان فیتنس یکی از انواع تردمیل تولید مهد اصلی تولید تردمیل یعنی تایوان است. با خرید تردمیل تایتان فیتنس خانگی می توانید در حالی که همزمان تلویزیون تماشا می كنید به فرزاندانتان رسیدگی کرده یا حتی تلفنی با دوستانتان صحبت كنید و تمرینات ورزشی خود را انجام داده و شاهد نتایج خوبی در سلامتی تان باشید. با استفاده از تردمیل تایتان فیتنس می توانید بدون آماده‌سازی زیاد قبلی در هر زمان از روز با تردمیل تایتان فیتنس پیاده‌روی كنید و یا بدوید. زمانی که از تردمیل تایتان فیتنس در خانه استفاده کنید در امنیت کامل در فضایی استاندارد با وجود ضربه گیرهای مناسب فعالیت خواهید داشت. با استفاده از تردمیل تایتان فیتنس و برنامه های از پیش تعیین شده آن می توانید برنامه مفیدی را اجرا کنید و نیازی به مربی نداشته باشید.
تردمیل تایتان فیتنس یکی از تجهیزات ورزش هوازی بوده که در چند سال اخیر استفاده از آن به طور چشمگیری افزایش پیدا کرده است. تردمیل تایتان فیتنس در انواع مختلف تردمیل باشگاهی و تردمیل خانگی در برندهای مختلف تولید شده است که با توجه به نیاز خانه یا باشگاه باید انتخاب شوند. تردمیل تایتان فیتنس قابلیت ها و ویژگی های خاص زیادی دارد و در سراسر دنیا طرفداران زیادی نیز پیدا کرده است. با خرید تردمیل تایتان فیتنس سریعتر به اهداف سلامتی و تناسب اندام تان دست پیدا می کنید. برای انتخاب و خرید تردمیل تایتان فیتنس قبل از انتخاب تردمیل خانگی هدف تان را از خرید تردمیل مشخص کنید تا نسبت به شرایط بدنی خود و خانواده تان بتوانید بهترین خرید تردمیل تایتان فیتنس را انجام دهید.
عضلات و بافت های تان با کمک تردمیل تایتان فیتنس تقویت خواهند شد و مفاصل و رباط ها نیز آسیبی نخواهند دید. خرید تردمیل تایتان فیتنس باید به درستی انجام شود تا تردمیل تایتان فیتنس را در مناسب ترین قیمت خریداری کرده و بتوانید با کیفیت عالی تردمیل تایتان فیتنس مدت ها از آن استفاده کنید و دچار مشکلی نشوید. فروشگاه اینترنتی هایپرجیم در زمینه خرید و فروش تردمیل تایتان فیتنس فعالیت دارد. فروشگاه اینترنتی هایپرجیم انواع مختلف تردمیل تایتان فیتنس با مناسب ترین قیمت تردمیل تایتان فیتنس و انواع قدرت موتور تردمیل تایتان فیتنس را گردآوری کرده و می توانید با بودجه ای که در نظر دارید بهترین خرید تردمیل تایتان فیتنس را انجام دهید.

تردمیل تایتان فیتنس | خرید و فروش تردمیل تایتان فیتنس | قیمت تردمیل تایتان فیتنس | فروشگاه اینترنتی تردمیل تایتان فیتنس

انواع خانگی و تردمیل باشگاهی تردمیل تایتان فیتنس در قدرت موتورهایی متفاوتی تولید اند. اطلاع از سرعت، قدرت موتور و ... مدلی از تردمیل تایتان فیتنس که مناسب شما باشد مهم ترین کار شما در وهله اول خرید است. تردمیل تایتان فیتنس در مدل های متفاوت دارای ویژگی های مختلفی است که به دلخواه می توانید از میان آنها به دلخواه بهترین انتخاب را داشته باشید. در زمان خرید تردمیل تایتان فیتنس به فروشگاه های معتبر و مورد تایید کمپانی تردمیل تایتان فیتنس مراجعه کنید تا بتوانید بهترین کیفیت تردمیل تایتان فیتنس را مشاهده کرده و خرید خوبی داشته باشید. فروشگاه اینترنتی تردمیل تایتان فیتنس هایپرجیم سعی کرده است تمام مدل های تردمیل تایتان فیتنس را گردآوری کرده تا شما بتوانید با کیفیت، گارانتی و بهترین قیمت را در کنار مشاهده کنید. در فروشگاه اینترنتی تردمیل تایتان فیتنس هایپرجیم این امکان فراهم شده است که به صورت حضوری و غیر حضوری تردمیل تایتان فیتنس مورد نظرتان را خریداری نمایید. فروشگاه اینترنتی تردمیل تایتان فیتنس در زمینه خرید و فروش تردمیل تایتان فیتنس فعالیت دارد و کارشناسان مجرب فروشگاه اینترنتی هایپرجیم در زمینه انتخاب مدل تردمیل تایتان فیتنس می توانند به شما راهنمایی خوبی ارائه دهند.

قیمت تردمیل تایتان فیتنس / خرید تردمیل تایتان فیتنس

با خرید تردمیل تایتان فیتنس در زمان راه رفتن و انجام دادن تمرینات سرعت، تعداد ضربان قلب، شدت تمرینات برای شما به راحتی قابل چک کردن و تغییر دادن هستند و در ضمن با خرید تردمیل تایتان فیتنس در هر ساعت از شبانه روز می توانید راه بروید و فعالیت داشته باشید. قیمت تردمیل تایتان فیتنس از موارد مهمی در زمان خرید تردمیل تایتان فیتنس اهمیت زیادی دارد و این قیمت نسبت به تعداد قابلیت های متنوع تردمیل تایتان فیتنس متفاوت خواهد بود. قیمت تردمیل تایتان فیتنس در فروشگاه تجهیزات ورزشی هایپرجیم به صرف و مناسب است و می توانید تردمیل تایتان فیتنس را با هر بودجه ای که در اختیار دارید خریداری نمایید. در این بخش از سایت فروشگاهی هایپرجیم می توانید قیمت تردمیل تایتان فیتنس را در انواع متنوع ببینید و برای خرید تردمیل تایتان فیتنس اقدام کنید. خرید تردمیل تایتان فیتنس به صورت حضوری و غیر حضوری امکان پذیر است و این فروشگاه ارسال و نصب رایگان در شهر تهران و ارسال تا باربری شهر شما را رایگان انجام می دهد.

تردمیل تایتان فیتنس ارزان

در زمان خرید تردمیل یکی از عوامل مهم قیمت تردمیل است و به همین دلیل نیز فروشگاه اینترنتی هایپرجیم سعی در اکثر برندها قیمت مناسب و ارزان در نظر گرفته است. تردمیل تایتان فیتنس ارزان را می توانید در فروشگاه اینترنتی هایپرجیم پیدا کنید و خرید خوب، ارزان و با کیفیت عالی داشته باشید. در زمان خرید از فروشگاه های متفرقه به کیفیت و استاندارد بودن تردمیل تایتان فیتنس ارزان منتخب خود توجه داشته باشید تا علاوه بر خرید تردمیل تایتان فیتنس ارزان با قیمتی مناسب بتوانید مدت زمان خوبی از تردمیل تایتان فیتنس استفاده نمایید. در فروشگاه اینترنتی هایپرجیم با ارائه انواع برندهای محبوب و مرغوب تردمیل خانگی و باشگاهی به صورت حضوری و غیرحضوری امکان خرید تردمیل خانگی تردمیل تایتان فیتنس ارزان را خواهید داشت.

8 / 10
از 85 کاربر
 • تردمیل تایتان فیتنس TF 6700 V

  تردمیل تایتان فیتنس TF 6700 V ، تردمیل خانگی که در کشور تایوان طراحی و تولید شده است؛ این دستگاه با قدرت موتور 1.5 الی 3 اسب بخار و ابعاد تسمه 126*44 سانتی متر که فضای دویدن را در اختیار کاربر قرار می دهد تا وزن 110 کیلوگرم را تحمل می کند؛ پیشنهاد می شود برای طولانی تر شدن عمر دستگاه کسانی آن را مورد استفاده قرار بدهند که حداقل 10 کیلوگرم کمتر از این وزن داشته باشند. شیب برقی این دستگاه به صورت اتوماتیک و تنها با فشار یک دکمه تا 15 درصد قابل تنظیم است. بیشینه سرعت کاربر بر روی این دستگاه به 16 کیلومتر در ساعت می رسد.
  کلید تنظیم شیب و تنظیم سرعت برای دسترسی آسان بر روی دسته، دارا بودن کلیدهای سریع انتخاب سرعت 4، 6، 8 ، 10 و 12 کیلومتر در ساعت، کلید سریع تنظیم شیب در 0، 5، 10و 15 درصد، ضربه گیر لاستیکی، ضربه گیر مکانیکی که این ضربه گیرها هم از ایجاد سر و صدا و مزاحمت جلوگیری می کنند و هم محافظ عضلات، ستون فقرات و مفاصل هستند، 1 برنامه دستی، 9 برنامه از پیش تعیین شده، چرخ مسگری که توسط آن می توان چربی های شکم و پهلو را از میان برد، پایه دراز و نشست برای انجام تمرینات تکمیلی، شنا سوئدی، ماساژور برقی با 6 حالت، کمر بند مهره دار و ساده، 2 عدد کش ایروبیک و کلید اضطرای که در مواقع لزوم می توان توسط آن به سرعت دستگاه را متوقف کرد و به عنوان قفل کودک نیز مورد استفاده قرار می گیرد از امکانات این دستگاه هوازی به شمار می آید.
  این تردمیل با طول 168، عرض 75 و ارتفاع 135 سانتی متر قابلیت تاشوندگی دارد و در مواقعی که مورد استفاده قرار نمی گیرد می توان آن را جمع کرد تا فضای منزل بیهوده اشغال نشود، طول دستگاه در حالت جمع 81 سانتی متر می شود به طوری که حدود 50 درصد از حجم تردمیل کاسته می شود. نصب آن به سادگی توسط جک مدرن امکان پذیر است. مانیتور LCD این دستگاه که 6 قسمت دارد سرعت، مدت تمرین، کالری مصرف شده، مسافت طی شده، درجه شیب، برنامه در حال اجرا و ضربان قلب کاربر را نشان می دهد؛ ورزشکار توسط این دستگاه می تواند یک الگوی ورزشی مناسب را طراحی کند و بر اساس آن الگوی اولیه پیش برود تا به اهداف ورزشی خود دست پیدا کند. این دستگاه 74 کیلوگرم وزن دارد و توسط چرخ های زیرین به راحتی قابل جا به جایی است. تردمیل تایتان فیتنس TF6700V شامل 15 ماه گارانتی می شود.

 • تردمیل تایتان فیتنس TF 5000

  تردمیل تایتان فیتنس TF 5000 ، تردمیل خانگی ساخت کشور تایوان که با ابعاد تسمه 126*44 سانتی متر که فضای دویدن را در اختیار کاربر قرار می دهد و قدرت موتور 1.5 الی 2.5 اسب بخار تا وزن 100 کیلوگرم را متحمل می شود؛ البته برای طولانی تر شدن عمر دستگاه پیشنهاد می شود کسانی آن را مورد استفاده قرار بدهند که حداقل 10 کیلوگرم کمتر از این وزن داشته باشند. این تردمیل دارای ضربه گیر SDS  می باشد که این ضربه گیر می تواند جلوی ضربات و فشار بیش از حد را بر روی ستون فقرات و زانوها بگیرد. شیب دستی این دستگاه به راحتی در 3 حالت قابل تنظیم می باشد، حداکثر سرعت کاربر بر روی این تردمیل به 16 کیلومتر در ساعت می رسد. 9 برنامه پیش فرض در سطوح مختلف، 1 برنامه دستی، سنسور ضربان قلب بر روی دسته، کلیدهای سریع انتخاب سرعت 4، 6، 8 و 10 کیلومتر در ساعت و کلید اضطراری برای توقف سریع دستگاه در مواقع لزوم که به عنوان قفل کودک نیز استفاده می شود از امکانات این تردمیل است. این دستگاه با طول 168، عرض 75 و ارتفاع 135 سانتی متر قابلیت تاشوندگی دارد و در مواقعی که مورد استفاده قرار نمی گیرد می توان آن را جمع کرد تا فضای منزل بیهوده اشغال نشود.
  نصب آن به سادگی توسط جک مدرن امکان پذیر است؛ جک مدرن به آرامی دستگاه را بر روی زمین باز و بسته می کند و مانع آسیب رسیدن به آن می شود. در حالت جمع شده حدود 50 درصد از حجم دستگاه کاسته می شود به طور که طول آن به 82 سانتی متر می رسد. مانیتور این تردمیل مدت تمرین، سرعت، مسافت طی شده، کالری مصرف شده، درجه شیب، برنامه در حال اجرا و ضربان قلب کاربر را نشان می دهد؛ ورزشکار توسط این اطلاعات بسیار مفید از وضعیت عمومی بدن خود در حین تمرین آگاه شده و می تواند یک الگوی مناسب ورزشی را طراحی کند و بر اساس آن الگوی اولیه پیش برود تا به اندام دلخواه خود برسد. وزن این دستگاه 64 سانتی متر است و توسط چرخ های زیر به راحتی جا به جا می شود. تردمیل تایتان فیتنس TF5000 شامل 15 ماه گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش می شود.

 • تردمیل تایتان فیتنس TF 5050

  تردمیل تایتان فیتنس TF5050 ، تردمیل خانگی چند کاره ساخت کشور تایوان که با قدرت موتور 1.5 الی 2.5 اسب بخار و ابعاد تسمه 126*44 سانتی متر که فضای دویدن را تعیین می کند تا وزن 100 کیلوگرم را متحمل می شود؛ البته برای طولانی شدن عمر دستگاه بهتر است کسانی آن را مورد استفاده قرار بدهند که حداقل 10 کیلوگرم کمتر از بیشینه تحمل تردمیل وزن داشته باشند. شیب دستی این دستگاه به راحتی در 3 حالت  و در 5 درجه قابل تنظیم است و حداکثر سرعت کاربر بر روی آن به 16 کیلومتر در ساعت می رسد. ضربه گیر SDS، دارا بودن سنسور ضربان قلب بر روی دسته، 1 برنامه دستی، 9 برنامه اتوماتیک که از پیش تعیین شده است، ماساژور برقی که با وجود چربی های متراکم در بدن گردش خون را سریع تر می کند و باعث چربی سوزی بیشتر می شود با کمر بند مهره دار و ساده، پایه دراز و نشست برای انجام تمرینات تکمیلی، چرخ مسگری برای آب کردن چربی های شکم و پهلو، کش ایروبیک، دسته شنا سوئدی، کلیدهای سریع انتخاب سرعت 4، 6، 8 و 10، محل نگهداری بطری آب و کلید اضطراری برای توقف سریع دستگاه در مواقع لزوم از امکانات این تردمیل محسوب می شود.
  این دستگاه با طول 168، عرض 75 و ارتفاع 135 سانتی متر قابلیت تاشوندگی دارد؛ یعنی در مواقعی که مورد استفاده قرار نمی گیرد می توان آن را جمع کرد تا فضای منزل بیهوده اشغال نشود؛ در حالت جمع حدود 50 درصد از حجم دستگاه کاسته می شود و طول آن به 82 سانتی متر می رسد؛ استفاده مجدد از آن به سادگی توسط جک گازی امکان پذیر است. مانیتور LCD آن که 4 قسمت دارد سرعت، مدت تمرین، مسافت پیموده شده، کالری مصرف شده و ضربان قلب کاربر را نشان می دهد؛ ورزشکار توسط این اطلاعات مفید در حین تمرین از وضعیت عمومی بدن خود آگاه شده و می تواند یک الگوی ورزشی مناسب را طراحی کند و بر اساس آن الگوی اولیه پیش برود. تردمیل تایتان فیتنس 64 کیلوگرم وزن دارد و توسط چرخ های تعبیه شده در زیر دستگاه به راحتی جا به جا می شود. تردمیل تایتان فیتنس TF5050 شامل 15 ماه گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش می باشد.

 • تردمیل تایتان فیتنس TF 7050

  تردمیل تایتان فیتنس TF 7050 ، تردمیل خانگی ساخت کشور تایوان که با قدرت موتور 1.5 الی 3 اسب بخار و ابعاد تسمه 130*46 سانتی متر که فضای دویدن را تعیین می کند تا وزن 120 کیلوگرم را متحمل می شود؛ البته برای طولانی شدن عمر دستگاه بهتر است کسانی آن را مورد استفاده قرار بدهند که حداقل 10 کیلوگرم کمتر از بیشینه تحمل تردمیل وزن داشته باشند. شیب برقی این دستگاه به صورت اتوماتیک و تنها با فشار یک دکمه تا 15 درصد قابل تنظیم است و حداکثر سرعت کاربر بر روی آن به 16 کیلومتر در ساعت می رسد.
  کلید تنظیم سرعت و تنظیم شیب برای دسترسی آسان بر روی دسته، ضربه گیر لاستیکی، ضربه گیر مکانیکی که این ضربه گیرها علاوه بر این که مانع ایجاد سر و صدا و مزاحمت برای دیگران می شوند از عضلات، مفاصل و ستون فقرات ورزشکار محافظت می کند، دارا بودن سنسور ضربان قلب بدون سیم بر روی دسته، 1 برنامه دستی، 9 برنامه اتوماتیک که از پیش تعیین شده است، کلیدهای سریع انتخاب سرعت 6، 8، 10 و 12 کیلومتر در ساعت، کلید سریع تنظیم شیب در 0، 5، 10 و 15 درصد، دارا بودن غلطک 46 میلی متری، محل نگهداری بطری آب و کلید اضطراری برای توقف سریع دستگاه در مواقع لزوم از امکانات این تردمیل تایتان فیتنس محسوب می شود.
  این دستگاه با ابعاد 133*75*168 سانتی متر قابلیت تاشوندگی دارد؛ یعنی در مواقعی که مورد استفاده قرار نمی گیرد می توان آن را جمع کرد تا فضای منزل بیهوده اشغال نشود؛ در حالت جمع حدود 50 درصد از حجم دستگاه کاسته می شود و طول آن به 82 سانتی متر می رسد؛ نصب آن به سادگی توسط جک مدرن هیدرولیک امکان پذیر است. مانیتورLCD و چهار قسمتی آن سرعت، مدت تمرین، مسافت پیموده شده، کالری مصرف شده، درجه شیب، برنامه در حال اجرا و ضربان قلب کاربر را نشان می دهد؛ ورزشکار توسط این اطلاعات مفید در حین تمرین از وضعیت عمومی بدن خود آگاه شده و می تواند یک الگوی ورزشی مناسب را طراحی کند و بر اساس آن الگوی اولیه پیش برود. این دستگاه 67 کیلوگرم وزن دارد و توسط چرخ های زیر با راحتی جا به جا می شود. تردمیل تایتان فیتنس TF7050 شامل 15 ماه گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش می باشد.

 • تردمیل تایتان فیتنس TF 7000 5N

  تردمیل تایتان فیتنس TF 7000 5N ، تردمیل خانگی چند کاره ساخت کشور تایوان که با قدرت موتور 1.75 الی 3.5 اسب بخار و ابعاد تسمه 126*46 سانتی متر که فضای دویدن را تعیین می کند تا وزن 130 کیلوگرم را متحمل می شود؛ البته برای طولانی شدن عمر دستگاه بهتر است کسانی آن را مورد استفاده قرار بدهند که 10 الی 20 کیلوگرم کمتر از بیشینه تحمل تردمیل وزن داشته باشند. شیب برقی این تردمیل تایتان فیتنس به صورت اتوماتیک و تنها با فشار یک دکمه تا 15 درصد قابل تنظیم است و حداکثر سرعت کاربر بر روی آن به 16 کیلومتر در ساعت می رسد.
  کلید تنظیم سرعت و تنظیم شیب برای دسترسی آسان بر روی دسته، ضربه گیر لاستیکی، ضربه گیر مکانیکی که این ضربه گیرها علاوه بر این که مانع ایجاد سر و صدا و مزاحمت برای دیگران می شوند از عضلات، مفاصل و ستون فقرات ورزشکار محافظت می کند، دارا بودن سنسور ضربان قلب بدون سیم بر روی دسته، 1 برنامه دستی، 9 برنامه اتوماتیک که از پیش تعیین شده است، ماساژور برقی که با وجود چربی های متراکم در بدن گردش خون را سریع تر می کند و باعث چربی سوزی بیشتر می شود و یک وسیله لاغری به شمار می آید، پایه دراز و نشست برای انجام تمرینات تکمیلی، چرخ مسگری برای آب کردن چربی های شکم و پهلو، کش ایروبیک، شنا سوئدی، کلید اضطراری برای توقف سریع دستگاه در مواقع لزوم و چرخ جهت جا به جایی از امکانات این تردمیل محسوب می شود.
  این دستگاه قابلیت تاشوندگی دارد؛ یعنی در مواقعی که مورد استفاده قرار نمی گیرد می توان آن را جمع کرد تا فضای منزل بیهوده اشغال نشود؛ در حالت جمع حدود 50 درصد از حجم دستگاه کاسته می شود؛ نصب آن به سادگی توسط جک مدرن هیدرولیک امکان پذیر است. مانیتور LCD و آبی رنگ آن سرعت، مدت تمرین، مسافت پیموده شده، کالری مصرف شده، درجه شیب، برنامه در حال اجرا و ضربان قلب کاربر را نشان می دهد؛ ورزشکار توسط این اطلاعات مفید در حین تمرین از وضعیت عمومی بدن خود آگاه شده و می تواند یک الگوی ورزشی مناسب را طراحی کند و بر اساس آن الگوی اولیه پیش برود. تردمیل تایتان فیتنس TF 7000 5N شامل 15 ماه گارانتی می شود.

 • تردمیل تایتان فیتنس TF 7100 V

  تردمیل تایتان فیتنس TF7100 V ، تردمیل خانگی چند کاره ساخت کشور تایوان که با قدرت موتور 1.5 الی 3 اسب بخار و ابعاد تسمه 130*46 سانتی متر که فضای دویدن را تعیین می کند تا وزن 120 کیلوگرم را متحمل می شود؛ البته برای طولانی شدن عمر دستگاه بهتر است کسانی آن را مورد استفاده قرار بدهند که حداقل 10 کیلوگرم کمتر از بیشینه تحمل تردمیل وزن داشته باشند. شیب برقی این دستگاه به صورت اتوماتیک و تنها با فشار یک دکمه تا 15 درصد قابل تنظیم است و حداکثر سرعت کاربر بر روی آن به 16 کیلومتر در ساعت می رسد.
  کلید تنظیم سرعت و تنظیم شیب برای دسترسی آسان بر روی دسته، ضربه گیر SDS، از عضلات، مفاصل و ستون فقرات ورزشکار محافظت می کند، دارا بودن سنسور ضربان قلب بدون سیم بر روی دسته، 1 برنامه دستی، 9 برنامه اتوماتیک که از پیش تعیین شده است، ماساژور برقی 6 حالته که با وجود چربی های متراکم در بدن گردش خون را سریع تر می کند و باعث چربی سوزی بیشتر می شود با کمر بند مهره دار و ساده، پایه دراز و نشست برای انجام تمرینات تکمیلی، تویستر یا همان چرخ مسگری برای آب کردن چربی های شکم و پهلو، 2 عدد کش ایروبیک، شنا سوئدی، کلیدهای سریع انتخاب سرعت 6، 8، 10 و 12 کیلومتر در ساعت، کلید سریع تنظیم شیب در 0، 5، 10 و 15 درصد، دارا بودن غلطک 46 میلی متری، محل نگهداری بطری آب و کلید اضطراری برای توقف سریع دستگاه در مواقع لزوم از امکانات این تردمیل محسوب می شود.

  این دستگاه با ابعاد 133*75*168 سانتی متر قابلیت تاشوندگی دارد؛ یعنی در مواقعی که مورد استفاده قرار نمی گیرد می توان آن را جمع کرد تا فضای منزل بیهوده اشغال نشود؛ در حالت جمع حدود 50 درصد از حجم دستگاه کاسته می شود و طول آن به 82 سانتی متر می رسد؛ نصب آن به سادگی توسط جک گازی امکان پذیر است. مانیتورLCD و چهار قسمتی آن سرعت، مدت تمرین، مسافت پیموده شده، کالری مصرف شده، درجه شیب، برنامه در حال اجرا و ضربان قلب کاربر را نشان می دهد؛ ورزشکار توسط این اطلاعات مفید در حین تمرین از وضعیت عمومی بدن خود آگاه شده و می تواند یک الگوی ورزشی مناسب را طراحی کند و بر اساس آن الگوی اولیه پیش برود. این دستگاه 84 کیلوگرم وزن دارد و توسط چرخ های زیر با راحتی جا به جا می شود. تردمیل تایتان فیتنس TF7100 V شامل 15 ماه گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش می باشد.

نمایش همه
علاقه مندی ها ()