جستجوی پیشرفته
جستجو در نتایج
جستجو بر اساس نوع
جستجو بر اساس سازنده
محدوده قیمت (تومان)
بر اساس رنگ
قدرت موتور
نوع تنظیم شیب
نوع ضربه گیر
نوع کاربری
کشور سازنده
کالا برای:

تردمیل توربو فیتنس

مرتب سازی بر اساس : پربازدید ترین حراجی جدیدترین ارزان ترین گرانترین فقط کالاهای موجود : جستجوی پیشرفته
>> >> >> >>

کمپانی تردمیل توربو فیتنس یکی از بزرگترین تولید کنندگان تجهیزات ورزشی اعم از تردمیل تردمیل توربو فیتنس، دوچرخه ثابت، الپتیکال و ... در کشور تایوان می باشد. تردمیل توربو فیتنس برای ساخت محصولات خود از بهترین تجهیزات موتوری و ابزارآلات و قطعات استفاده کرده است. تردمیل توربو فیتنس با استفاده از بروزترین تکنولوژی ها توانسته نظر اکثر ورزش دوستان و علاقه مندان به پیاده روی را به سمت خود جلب کند. در تکنولوژی تردمیل توربو فیتنس در انواع مختلف برنامه های از پیش تعیین شده بسیار مفیدی تعبیه شده است که کاربر با استفاده از آنها دیگر نیازی به حضور مربی ندارد. این امر یکی از مزیت های تردمیل توربوفیتنس محسوب می شود. در ایران نمایندگی رسمی تردمیل توربو فیتنس با وارد کردن بهترین محصولات این برند سعی دارد تا ورزشکاران ایرانی نیز از برترین تردمیل توربوفیتنس استفاده کنند و سلامتی خود را ارتقا دهند.
تردمیل توربو فیتنس در مدل های مختلف به دو گروه اصلی تردمیل خانگی و تردمیل باشگاهی تقسیم بندی می شود. در ساخت تردمیل توربوفیتنس انواع تکنولوژی های جدید، قابلیت های متنوع از جمله برنامه های از پیش تعیین شده مختلف و ... استفاده شده است. استفاده از تردمیل توربوفیتنس نیاز ورزشکار در هر سطحی را برطرف می کند. قدرت موتور تردمیل خانگی توربوفیتنس در مدل های مختلف متفاوت است و با استفاده از این دستگاه ها به راحتی می توانید تا سال ها از دستگاه خریداری شده خود استفاده کنید.
از قابلیت های خوب تردمیل توربوفیتنس، شیب است که با کمک شیب تردمیل خانگی می توانید در خانه بدن را دچار چالش کنید و تمرینات سخت تری انجام دهید. استفاده از تردمیل خانگی توربوفیتنس به شما کمک می کند در هر ساعت و زمانی بتوانید پیاده روی روزانه خود را انجام دهید. تردمیل توربو فیتنس دارای مدل های متنوع چندکاره و تک کاره می باشد که بنا به نیازتان از بین آنها می توانید بهترین انتخاب را انجام دهید. با تهیه تردمیل خانگی توربوفیتنس چند منظوره می توانید در خانه باشگاهی کوچک برای خود درست کنید و از مزایای تردمیل خانگی توربو فیتنس استفاده نمایید. تردمیل توربوفیتنس جهت جلب رضایت شما برای محصولات تولید شده خود گارانتی معتبری در نظر گرفته است که در صورت نیاز می توانید در کمترین فرصت از گارانتی تردمیل توربو فیتنس استفاده کرده و مشکل پیش آمده را رفع کنید.
فروشگاه هایپرجیم سعی دارد با گردآوری بهترین برندهای تردمیل مانند تردمیل توربوفیتنس به شما عزیزان کمک کند تا بتوانید با توجه به بودجه و نیازتان بهترین خرید تردمیل توربوفیتنس را تجربه کنید و از انجام دادن ورزش لذت ببرید. فروش تردمیل توربوفیتنس در فروشگاه اینترنتی هایپرجیم و دیگر برندهای معروف و با کیفیتی دیگر به صورت حضوری و غیر حضوری انجام می شود. در این فروشگاه قیمت تردمیل توربو فیتنس کاملا منصفانه در نظر گرفته شده است تا با تهیه تردمیل توربو فیتنس از هایپرجیم خرید تردمیل توربوفیتنس خوب و ارزانی را تجربه کنید. تحویل تردمیل توربو فیتنس اعم از تردمیل خانگی توربوفیتنس خانگی و تردمیل باشگاهی توربوفیتنس در تهران به صورت حمل و نصب رایگان بوده و برای مشتریان شهرستان به صورت حمل رایگان تا باربری آن شهر می باشد.

تردمیل توربو فیتنس

 

تردمیل توربو فیتنس | خرید و فروش تردمیل توربو فیتنس | قیمت تردمیل توربو فیتنس | فروشگاه اینترنتی تردمیل توربو فیتنس

هدف از ساخت تردمیل کمک کردن به میزان چربی سوزی بدن افراد با هر سن و سالی بوده است و امروزه با وجود برندهای متفاوت می توانید به خواست خودتان انتخاب کنید که تردمیل شما چه تردمیل خانگی یا چه تردمیل باشگاهی شما چه ویژگی هایی داشته باشد. تردمیل توربوفیتنس جزو برندهای مطرح در زمینه ساخت تردمیل در انواع مختلف است. تردمیل توربو فیتنس ساخت مهد موفق تردمیل یعنی تایوان است و با کیفیت عالی خود توانسته به برندی آشنا در سراسر دنیا تبدیل شود.

برای اینکه بتوانید تردمیل خانگی مناسبی انتخاب کنید بهتر است تردمیل توربو فیتنس چند کاره را انتخاب کرده تا بتوانید حتی در خانه نیز باشگاهی هر چند کوچک داشته باشید و در فضای محدود از چند وسیله مهم برای رسیدن به تناسب اندام و لاغری استفاده نمایید. تردمیل توربو فیتنس دارای انواع مدل ها و ابعاد متفاوت است که به شما پیشنهاد می دهیم برای خرید تردمیل توربو فیتنس مناسب خود و خانواده تان حتما به فروشگاه های معتبر و نمایندگی های معتبر تردمیل توربو فیتنس مراجعه نمایید. فروشگاه اینترنتی تردمیل توربوفیتنس هایپرجیم در زمینه خرید و فروش تردمیل توربو فیتنس فعالیت دارد. فروشگاه اینترنتی تردمیل توربوفیتنس هایپرجیم انواع مدل های تردمیل توربو فیتنس را گردآوری کرده است که می توانید از نمونه های تردمیل توربو فیتنس در فروشگاه اینترنتی تردمیل توربو فیتنس هایپرجیم به صورت حضوری بازدید کرده یا حتی به صورت غیر حضوری از دورترین نقطات ایران هم خرید تردمیل توربو فیتنس را با موفقیت و به بهترین شکل انجام دهید. با حضور در فروشگاه اینترنتی تردمیل توربوفیتنس هایپرجیم می توانید از نزدیک تردمیل توربو فیتنس را تست کرده و راحت تر تصمیم گیری نمایید و برای خرید تردمیل توربو فیتنس اقدام کنید.

خرید تردمیل توربو فیتنس

تسمه یک از اجزای مهم در تردمیل است که فضای راه رفتن و دویدن شما را مشخص می کند و این ویژگی در یک برند تردمیل مانند تردمیل توربو فیتنس نیز متفاوت است و این شما هستید که با توجه به ویژگی های بدنی و مکانی که در اختیار دارید باید بهترین ابعاد تسمه را در زمان خرید توربو فیتنس انتخاب نمایید. این را هم در زمان خرید تردمیل توربو فیتنس به یاد داشته باشید که کوچکترین ابعاد تسمه تردمیل توربو فیتنس فضای کافی برای فعالیت و دویدن شما دارد. در صورت خرید تردمیل توربو فیتنس، فروشگاه اینترنتی تردمیل توربو فیتنس هایپرجیم حمل و نصبی رایگان برای اهالی تهران و تا باربری هر شهر برای شهرستان در نظر گرفته است.

یکی دیگر از عواملی که در زمان خرید تردمیل توربو فیتنس به آن توجه کنید مقدار شیبی است که تردمیل توربو فیتنس می تواند در اختیارتان قرار دهد. همان طور که می دانید شیب در تردمیل توربو فیتنس کمک می کند تا شما شدت تمرینات را با تردمیل توربو فیتنس افزایش داده و میزان کالری سوزی بیشتری را نیز تجربه نمایید. وجود ضربه گیر خوب در تردمیل توربو فیتنس مناسب شما در زمان خرید تردمیل توربو فیتنس اهمیت زیادی دارد. ضربه گیرهای تردمیل توربو فیتنس به شما کمک خواهند کرد از زانوها و کمرتان در مقابل ضربه و ساییدگی محافظت کنید و نه تنها سلامتی تان را با کمک استفاده از تردمیل توربو فیتنس ارتقا دهید بلکه تناسب اندامی ایده آل نیز بدست آورید.

قیمت تردمیل توربو فیتنس

در فروشگاه اینترنتی تردمیل توربوفیتنس هایپرجیم قیمت تردمیل توربو فیتنس به صورت شرکتی و به صورت هماهنگ بین نمایندگی های تردمیل توربو فیتنس در نظر گرفته شده و هایپرجیم سعی کرده است که مناسب ترین قیمت تردمیل توربو فیتنس را برای شما مشتریان عزیز در نظر بگیرد. قیمت تردمیل توربو فیتنس در انواع مختلف متفاوت است که شما می توانید از طریق فروشگاه اینترنتی تردمیل توربوفیتنس هایپرجیم به صورت حضوری یا غیر حضوری از انواع تردمیل توربو فیتنس فروشگاه اینترنتی تردمیل توربوفیتنس دیدن کنید و اطلاعات کامل آنها مطالعه کرده یا در صورت نیاز از راهنمایی های کارشناسان فروشگاه اینترنتی تردمیل توربوفیتنس هایپرجیم استفاده نمایید.

تردمیل توربو فیتنس ارزان

قیمت در انتخاب تردمیل یا هر وسیله الکتریکی دیگر یکی از عوامل مهم است که اکثر افراد در وهله اول به این نکته توجه می کنند. باید این نکته را در نظر بگیرید که خرید تردمیل ارزان را فدای کیفیت تردمیل نکنید و به همین دلیل فروشگاه اینترنتی هایپرجیم سعی کرده است که تردمیل توربو فیتنس ارزان را برای شما تهیه کرده و ارائه دهد تا شما در عین خرید تردمیل توربو فیتنس ارزان کیفیت خوبی نیز در تردمیل خریداری شده خود داشته باشید و بتوانید سال ها از تردمیل توربو فیتنس ارزان خود استفاده نمایید و به اهداف مورد نظرتان برسید.

8 / 10
از 70 کاربر
 • تردمیل توربو فیتنس TF 100

  تردمیل توربو فیتنس TF100 با قدرت 2.5 اسب بخار در گروه تردمیل خانگی قرار گرفته است و توان تحمل وزن تا 120 کیلو گرم را دارد ، شیب صفحه ی تردمیل 3 حالته بوده و به صورت دستی تنظیم می گردد ،کلید Stop و Strat بر روی دسته ها قرار دارد ، قسمت پنل تردمیل به صورت پیش فرض 9 برنامه ورزشی و یک برنامه Manual است که در دسترس کاربر می باشد ، علاوه بر برنامه ذکر شده مانیتور دستگاه دارای نمایشگر نشان دهنده ی سرعت حرکت ، میزان کالری ، مسافت طی شده ، ضربان قلب و زمان است . این محصول مجهز به ضربه گیر SDS است که حین تمرین از آسیب به کمر و زانوها جلوگیری می کند و همچنین دارای کلید اضطراری است تا در صورت از دست دادن تعادل مانع آسیب رسیدن به کاربر شود. با چرخ هایی که در زیر تردمیل نصب شده به آسانی می توان دستگاه را به مکان دیگر انتقال داد.تردمیل توربو فیتنس TF100شامل 2 سال ضمانت و 5 سال خدمات پس از فروش می باشد.

 • تردمیل توربو فیتنس TF 2400

  تردمیل توربو فیتنس TF 2400 دارای موتوری به قدرت 2.5 اسب بخار می باشد و می تواند تا وزن 120 کیلوگرم را تحمل کند. این دستگاه 9 برنامه از پیش تعیین شده دارد که با انتخاب یکی از آنها می توانید در مدت زمان کمی تمرینات مفید و اصولی بدون نیاز به حضور مربی انجام دهید. بر روی دسته های این تردمیل کلید تنظیم سرعت و شیب نیز تعبیه شده است. قابلیت تاشوندگی این تردمیل کمک می کند تا شما در زمانی که از دستگاه استفاده نمی کنید تردمیل را جمع کرده و از باقی فضای خانه به راحتی استفاده کنید. ابعاد این دستگاه 136*75*175 سانتی متر است و قابلیت چند منظوره دارد و دارای مسگری، ویبراتور، میله درازنشست و دسته شنا می باشد. این دستگاه گیره ایمنی نیز دارد و این گیره کمک می کند تا در هر زمان کاربر به هر دلیلی تعادل خود را از دست داد، موتور دستگاه سریعا خاموش شود و آسیب و حادثه ای برای او اتفاق نیفتد. حداکثر سرعتی که این تردمیل می تواند در اختیار کاربر قرار دهد تا 16 کیلومتر است.
  این دستگاه دارای ضربه گیر SDS می باشد که در زمان راه رفتن یا دویدن از ضربات اضافی و آسیب دیدن زانوها و کمر جلوگیری می کند. این تردمیل توربوفیتنس با نمایشگری که دارد می تواند مسافت طی شده، شیب، زمان، کالری سوزانده شده و ضربان قلب را به نمایش درآورد. تسمه این تردمیل 126*46 سانتی متر است و شیب این تردمیل به صورت برقی تا 15 درجه قابل تنظیم می باشد. در زیر پایه های این تردمیل نیز چرخ هایی تعبیه شده است که می توانید با کمک این چرخ ها دستگاه را حرکت دهید و در مکان های دیگر از آن استفاده کنید. ساخت کشور تایوان بوده و دارای 2 سال گارانتی، 5 سال خدمات پس از فروش می باشد.

 • تردمیل توربو فیتنس TF 250

  تردمیل توربو فیتنس TF250 با موتور 3 اسب بخار در گروه تردمیل خانگی قرار گرفته است ، حداکثر وزن ورزشکار در تردمیل معرفی شده 130 کیلو گرم می باشد و محدوده ی سرعتی تا 18 کیلومتر در ساعت است . ابعاد تسمه 136*50 سانتی متر بوده که محدوده ی حرکتی دونده بر روی تسمه را تعیین می نماید. شیب دستگاه برقی بوده و امکان تنظیم سرعت و درجه شیب از طریق دکمه های موجود روی دسته دستگاه وجود دارد . ابعاد کلی تردمیل 146*82*178 سانتی متر است که که قابلیت تاشوندگی دارد و می توان تردمیل را جمع کرد. از قابلیت های این دستگاه می توان به کلید تنظیم Start و Stop بر روی دسته های تردمیل اشاره کرد.
  در هنگام دویدن بر روی تسمه ضربه هایی به کمر و پای ورزشکار وارد می شود که اگر دستگاه استاندارد نبوده و دارای ضربه گیر SDS نباشد ممکن است به عضله ها و مفاصل آسیب وارد نماید، ضربه گیر SDS از آسیب جلوگیری می نماید این گزینه در انتخاب تردمیل اهمیت اساسی دارد.در زیر دستگاه چرخ هایی قرار داده شده که در صورت لزوم می توان به مکان دیگر انتقال داد. این دستگاه دارای 12 برنامه اتوماتیک ، 2 برنامه دستی و 2 برنامه ضربان قلب می باشد. مانیتور دستگاه شامل سرعت ، مسافت ، میزان کالری ، درجه ی شیب ، زمان و ضربان قلب می باشد ، جهت امنیت مجهز به کلید اضطراری است که ورزشکار میتواند در صورت بروز مشکل دستگاه را از حرکت باز دارد .

 • تردمیل توربو فیتنس 500

  تردمیل توربو فیتنس 500 دارای تسمه ای به ابعاد 145* 50 سانتی متر است که فضای دویدن ورزشکار را معین می کند. توان موتور این دستگاه 5 اسب بخار است که می تواند تا وزن 140 کیلوگرم را تحمل کند، بدون اینکه دچار مشکلی شود. ابعاد این دستگاه 142*94*190 سانتی متر است که قابلیت تاشوندگی دارد و می توان آن را جمع کرد و از باقی فضای خانه استفاده نمود؛ نصب مجدد آن توسط جک گازی به سادگی امکان پذیر است. ضربه گیر SDS از عضلات ، مفاصل و ستون فقرات ورزشکار محافظت می کند و باعث میشود فشار کمتری بر بدن کاربر وارد شود و سر و صدای زیادی هم تولید نشود و ضربه گیر Anti Shock دارد که لرزش صفحه را کم کرده و آن را ارتجاعی می کند و مانع به کمر و زانوها می شود. وجود چرخ در زیر تردمیل این امکان را می دهد تا کاربر بتواند دستگاه را جابه جا کند و از تردمیل در مکان دیگر استفاده کند. قابلیت پخش MP3 از طریق اتصال به پورت USB و کابل AUX سبب می شود کاربر بتواند در حین انجام تمرین به موسیقی گوش دهد و کارآیی فعالیت ورزشی را بالا ببرد.
  مانیتور LCD این دستگاه زمان، کالری مصرف شده، مسافت طی شده، درجه شیب و ضربان قلب را در اختیار کاربر قرار می دهد . این دستگاه می تواند 1 برنامه manual ، هفت برنامه در 10 level، سه برنامه HRC و برنامه چهار user را در اختیار کاربر قرار دهد و کاربر با انتخاب یکی از این برنامه ها سریع تر به اهداف در نظر گرفته خود برسد. آخرین سرعتی که این دستگاه میتواند ارائه دهد، 20 کیلومتر در ساعت است و شیب این دستگاه به صورت برقی و اتوماتیک بوده و تا 15 درجه قابل تنظیم است و به وسیله آن می توانید عضلات پا را تقویت کرده و ورزش کوهپیمایی را شبیه سازی کنید. این دستگاه ساخت کشور تایوان است که دارای 2 سال گارانتی و 5 سال خدمات پس از فروش می باشد تا در صورت بروز مشکل کاربر می تواند از این گارانتی استفاده کند.

 • تردمیل توربو فیتنس 1900 NEW

  تردمیل توربو فیتنس 1900 NEW دارای موتوری با قدرت 2.2 اسب بخار دارد. ابعاد تسمه این تردمیل 120*44 سانتی متر است و تا وزن 110 کیلوگرم را می تواند تحمل کند. این دستگاه دارای برنامه یک برنامه Manual و 9 برنامه ورزشی تعریف شده می باشد که با انتخاب یکی از آنها می توانید در کمترین زمان ورزش را شروع کنید. نمایشگر LCD این دستگاه قابلیت نمایش؛ سرعت، مسافت، زمان، ضربان قلب و میزان کالری سوزانده شده را دارد. ابعاد این دستگاه 137*74*165 سانتی متر است و از طریق قابلیت تاشوندگی که دارد می توانید در صورت استفاده نکردن این تردمیل را جمع کرده و به وسیله جک گازی مجددا برای استفاده آن را آماده کنید.این دستگاه ضربه گیر دارد که از وارد شدن فشار زیاد به زانوها و کمر جلوگیری می کند. بر روی دسته های این تردمیل کلید تنظیم سریع خاموش، روشن و سرعت تعبیه شده است.
  تردمیل توربو فیتنس 1900 NEW چند منظوره بوده و دارای ویبراتور 6 حالته با 2 تسمه متفاوت، مسگری، تخته شنا و پایه درازنشست می باشد. تردمیل توربوفیتنس دارای گیره ایمنی می باشد که در زمان راه رفتن و دویدن از شما محافظت خواهد کرد و زمانی که شما تعادل خود را از دست بدهید، با جدا شدن از دستگاه سبب خاموش شدن موتور تردمیل می شود و شما دچار حادثه و آسیبی نخواهید شد. برای جابه جایی راحت تر دستگاه در زیر پایه های این تردمیل چرخ هایی تعبیه شده است که این امکان را فراهم می کند تا بتوان دستگاه را به راحتی حرکت داده و در مکان های دیگر از تردمیل استفاده کرد. نهایت سرعتی که این دستگاه می تواند به کاربر ارائه دهد تا 16 کیلومتر است. شیب این دستگاه به صورت دستی تا 3 حالت قابل تغییر است. این تردمیل تایوانی بوده و دارای 2 سال گارانتی و 5 سال خدمات پس از فروش می باشد.

 • تردمیل توربو فیتنس F16

  تردمیل توربوفیتنس F16 ساخت کشور تایوان بوده و دارای 2 سال گارانتی و 5 سال خدمات پس از فروش می باشد. نمایشگری روی این تردمیل تعبیه شده است که می تواند به راحتی سرعت، زمان، کالری، ضربان قلب کاربر را به نمایش در بیاورد. این تردمیل 20 برنامه Manual، برنامه حافظه، برنامه هدف، برنامه تست، آمادگی جسمانی، برنامه شخصی و برنامه ای برای تعیین چربی بدن دارد. قدرت موتور این دستگاه 2 اسب بخار است که می تواند تا وزن 130 کیلوگرم را تحمل کند. ابعاد تسمه این دستگاه 140*50 سانتی متر است و سرعتی که این تردمیل می تواند در اختیار کاربر قرار دهد تا 16 کیلومتر در ساعت است و کاربر می تواند شیب این تردمیل را تا 10 درجه به صورت برقی تغییر دهد. برای راحت تر شدن کار شما بر روی دست های این تردمیل دکمه های تنظیم سرعت و شیب قرار داده شده است که می توانید در حین ورزش از آنها استفاده کنید.
  این تردمیل قابلیت پخش موزیک از طریق USB و AUX را دارد که کاربر با استفاده از این ویژگی می تواند در زمان انجام دادن ورزش به آهنگ های مورد علاقه نیز گوش کرده تا انگیزه بیشتری برای تمرینات داشته باشد و بتواند مدت زمان بیشتری ورزش کند.  ضربه گیر SDS از آسیب به کمر و زانوها جلوگیری می کند و مانع انتقال صدا به طبقات پایینتر می شود. این دستگاه مجهز به گیره ایمنی است که در صورتی که کاربر تعادل خود را به هر دلیلی از دست بدهد، از زمین خوردن او جلوگیری می کند و مانع از آسیب دیدگی او می شود. ابعاد کلی این دستگاه 128*81*178 سانتی متر است و برای راحتی کاربر در زیر پایه های این تردمیل چرخ هایی تعبیه شده است که برای جابه جایی راحت تر می توانید از آن استفاده کنید و تردمیل را به هر مکانی که دوست دارید انتقال دهید.

نمایش همه
علاقه مندی ها ()