جستجوی پیشرفته
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
جستجو بر اساس نوع
جستجو بر اساس سازنده

تردمیل جی کی اکسر

>> >>
 یکی از شرکت های فعال در زمینه تولید تجهیزات ورزشی چون تردمیل ، اسکی فضایی، دوچرخه ثابت و غیره، شرکت جی کی اکسر (jkexer) است. تردمیل جی کی اکسر به موجب نوآوری هاو خلاقیت این شرکت در تولید تردمیل، توانسته مقام بهترین تردمیل تایوان را از آن خود کند. این شرکت در زمینه تولید تردمیل خانگی و تردمیل باشگاهی فعال است. همانطور که گفته شد، تردمیل جی کی اکسر یک تردمیل تایوانی است اما از نظر کیفیت با تردمیل های اروپایی برابری می کند و تردمیل جی کی اکسر دارای 2 سال گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش نیز می باشد.

تردمیل جی کی اکسر

مشاهده اطلاعات بیشتر ...
قدرت موتور
نوع تنظیم شیب
نوع ضربه گیر
نوع کاربری
کشور سازنده
جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :

تردمیل جی کی اکسر

 • تردمیل جی کی اکسر Turbo 772

  تردمیل جی کی اکسر  Turbo 772 یکی دیگر از مدل های تردمیل خانگی ساخت کشور تایوان است. این تردمیل با داشتن قدرت موتوری معادل 2.5 اسب بخار توانایی تحمل افراد تا وزن 120 کیلوگرم را دارا است. محدوده سرعتی تردمیل جی کی اکسر مذکور معادل 0.8 تا 16 کیلومتر است که تعیین کننده حداقل و حداکثر مسافت طی شده توسط کاربر در طول مدت زمان یک ساعت است. این نمونه تردمیل خانگی دارای قابلیت تنظیم شیب برقی به میزان 10 درجه است. در نگاه کلی ابعاد تردمیل جی کی اکسر مورد نظر به صورت 139*74*163 سانتی متر است.12 برنامه حافظه با قابلیت تنظیم در 3 سطح ، 2 برنامه HRC ، یک برنامه دستی، امکان تاشوندگی، ضربه گیر SDS ، دارا بودن جک گازی ، وجود کلید اضطراری از دیگر قابلیت های این تردمیل خانگی است که بیانگر برتری آن نسبت به سایر مدل های تردمیل است. 

 • تردمیل جی کی اکسر M Power 880

  تردمیل جی کی اکسر  M Power 880 نمونه دیگری از انواع تردمیل خانگی ساخت کشور تایوان است. این تردمیل قابلیت تحمل وزن بالایی را دارد و افراد تا وزن 135 کیلوگرم می توانند از این تردمیل برای تناسب اندام و ورزش استفاده نمایند. تردمیل خانگی جی کی اکسر مورد نظر با قدرت موتور 3.5 اسب بخار برای افراد سنگین وزن و برای ورزش های نسبتا بالا با تردمیل بسیار مناسب است. محدوده سرعت تردمیل جی کی اکسر M Power 880 بین 0.8 تا 20 کیلومتر در ساعت متغیر است. عرض فعالیت این تردمیل معادل 147*50 سانتی متر است و ابعاد کلی آن برابر با 150*83*192 سانتی متر است. این تردمیل تقریبا بیشتر قابلیت های تردمیل نظیر شیب برقی (12 درجه)، جک گازی، ضربه گیر SDS و ASA، پایه دراز نشست و بسیاری دیگر را دارا است. از قابلیت های ویژه این تردمیل خانگی نیز می توان به سنسور ضربان قلب روی دسته ها ، قابلیت نصب Ipod و گوشی های هوشمند همراه شارژر و اسپکر بر روی مانیتور نام برد.کلید اضطراری برای توقف سریع دستگاه در مواقع لزوم و چرخ جهت جا به جایی آسان از دیگر ویژگی های این مدل تردمیل به شمار می آید.

 • تردمیل جی کی اکسر M Power 830

  تردمیل جی کی اکسر M Power 830 یک تردمیل تایوانی با قدرت موتور 2.7 اسب بخار و تحمل وزن 120 کیلوگرم است.ابعاد تسمه در این تردمیل معادل 137*50 سانتی متر بوده که فضای مناسبی برای دویدن افراد درشت اندام فراهم می کند.  این تردمیل یک نمونه تردمیل خانگی است که به موجب داشتن قابلیت های پیشرفته، بسیار محبوب است. از فاکتورهای مثبت و ممتاز این تردمیل خانگی می توان به قابلیت هایی نظیر تنظیم شیب برقی تا 12 درجه، امکان تاشوندگی، وجود جک گازی ضربه گیر ASA، اسپیکر، امکان نصب iPod ، برنامه های کاربردی و بسیاری دیگر اشاره کرد.امکان پخش MP3 و موسیقی از طریق اسپیکرها و شارژ تلفن همراه در این تردمیل وجود دارد. این تردمیل دارای 2 سال گارانتی و 5 سال خدمات پس از فروش است. وجود ویژگی هایی نظیر امکان تاشوندگی و چرخ جهت جابه جایی موجب سهولت در جابه جایی این تردمیل می شوند.

 • تردمیل جی کی اکسر TURBO 776

  تردمیل جی کی اکسر  TURBO 776ساخت کشور تایوان با تحمل وزن 120 کیلوگرم و قدرت موتور 2.7 اسب بخار است. این تردمیل خانگی دارای ویژگی هایی نظیر امکان تنظیم شیب به صورت اتوماتیک 12 درجه، امکان تاشوندگی قطعات تردمیل برای سهولت حمل و نقل، جک گازی به منظور باز شدن صحیح و اصولی تردمیل خانگی، انواع ضربه گیر، کلید اضطراری و چرخ برای حمل و جابه جایی آسان تردمیل در محیط و غیره است.این تردمیل دارای 12 برنامه ی ورزشی از پیش تعریف شده با قابلیت تنظیم در level 3 و 2 برنامه شخصی و 2 برنامه hrc ( ضربان قلب ) می باشد. مانیتور این مدل تردمیل به مانند سایر انواع تردمیل جی کی اکسر نشان دهنده سرعت حرکت، میزان مسافت طی شده، مقدار کالری مصرف شده، میزان درجه شیب تردمیل، ضربان قلب و مدت زمان فعالیت بر روی تردمیل است. ابعاد تردمیل جی کی اکسر TURBO 776 شامل ابعاد کلی تردمیل معادل 83*71*141 سانتی متر و ابعاد تسمه در تردمیل برابر با 132*50 سانتی متر است.

 • تردمیل جی کی اکسر FITLUX 375

  تردمیل جی کی اکسر  FITLUX 375 با قدرت موتور 2.7 اسب بخار توانایی تحمل وزن افراد تا وزن 120 کیلوگرم را دارد. حداکثر مسافت طی شده توسط کاربر در این تردمیل خانگی 16 کیلومتر در یک ساعت است. ابعاد این مدل تردمیل خانگی به طور کلی معادل 155*78*170 است. به علاوه اندازه تسمه در این تردمیل جی کی اکسر برابر با 132*46 است. امکان تنظیم شیب و میزان سرعت با استفاده از دسته های تردمیل مذکور وجود دارد. شیب این تردمیل به صورت برقی و تا 12 درجه قابل تنظیم است. قابلیت پخش MP3 از طریق اتصال به پورت USB به همراه پنل کامل تنظیمات و همچنین قابلیت پخش موسیقی از طریق اتصال به کابل AUX و اسپیکر از ویژگی های متمایز این تردمیل از سایر انواع تردمیل خانگی است. بر روی مانیتور مدل تردمیل جی کی اکسر مورد نظر سرعت، مسافت طی شده، درجه شیب، ضربان قلب، میزان کالری مصرفی و زمان نمایش داده می شود.

 • تردمیل جی کی اکسر Fitlux 555

  تردمیل جی کی اکسر  FITLUX 555 مناسب برای افراد تا وزن 120 کیلو گرم است که این امر به دلیل داشتن قدرت موتوری معادل 2.7 اسب بخار است. در واقع قدرت موتور تردمیل تا حد زیادی بر میزان تحمل وزن تردمیل موثر است. محدوده سرعت این تردمیل حداقل 0.8 کیلومتر و حداکثر 16 کیلومتر در ساعت است. امکان تنظیم شیب به صورت برقی تا 12 درجه از ویژگی های بارز این تردمیل جی کی اکسر ساخت کشور تایوان است. مانند اکثر انواع تردمیل خانگی مدل جی کی اکسر، بر روی دسته های این مدل تردمیل، دکمه تنظیم شیب و تنظیم سرعت دونده تعبیه شده است. از دیگر نکات قابل ذکر در این تردمیل خانگی ابعاد آن است که معادل 153*85*182 است. ابعاد تسمه این تردمیل 142*50 سانتی متر است. پخش موسیقی با فلش، امکان تاشوندگی، ضربه گیر، فن خنک کننده، اسپیکر، چرخ به منظور سهولت جا به جایی از دیگر قابلیت های تردمیل جی کی اکسر  FITLUX 555 است.

 • تردمیل جی کی اکسر FitLux 585

  تردمیل جی کی اکسر FitLux 585 دارای موتوری به قدرت 3.5 اسب بخار می باشد که قادر است تا وزن 135 کیلوگرم را تحمل کند. نهایت شیب این تردمیل تا 12 درجه است که به صورت برقی می توانید آن را تغییر دهید و نهایت سرعت تردمیل تا 20 کیلومتر در ساعت است. این تردمیل نمایشگر LCD با قابلیت نمایش زمان، سرعت، مسافت، ضربان قلب، درجه شیب، کالری دارد و شما با مشاهده این اطلاعات می توانید تمرینات جدیدی را برای خود طراحی کنید. ابعاد تسمه یا ابعاد محلی که می توانید بر روی آن راه بروید و بدوید این دستگاه 147*50 سانتی متر است. این تردمیل دارای 1 برنامه Manual و 12 برنامه ورزشی با قابلیت تنظیم در 3 سطح و 3 برنامه شخصی و 3 برنامه HRC می باشد.
  این دستگاه دارای فن خنک کننده می باشد که در زمان انجام تمرینات می توانید از آن استفاده کنید. ابعاد کلی این تردمیل 154*85*188 سانتی متر است. کلید اضطراری تردمیل سبب می شود تا در صورت بر هم خوردن تعادل، موتور دستگاه خاموش شده و شما در زمان انجام تمرینات دچار آسیب دیدگی نشوید. بر روی دسته های این تردمیل دکمه تنظیم سرعت، شیب، Start و Stop تعبیه شده است. این تردمیل دارای ضربه گیر SDS و ضربه گیر قابل تنظیم ASA بوده و با کمک قابلیت تاشوندگی که دارد می توانید در مواقعی که از آن استفاده نمی کنید، دستگاه را جمع کنید و فضای خانه را بیهوده اشغال نکنید. این دستگاه دارای قابلیت اتصال به نصب ipad بر روی مانیتور همراه شارژر و اسپیکر می باشد. این دستگاه تایوانی 2 سال گارانتی و 5 سال خدمات پس از فروش دارد.

8 / 10
از 23 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()