جستجوی پیشرفته
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
جستجو بر اساس نوع
جستجو بر اساس سازنده

تردمیل گرین لایف

 تردمیل یک دستگاه ورزشی هوازی است که در موارد چربی سوزی، لاغری، تناسب اندام، عضله سازی، تقویت سیستم قلبی- عروقی، بهبود سیستم تنفسی و بدنسازی کاربرد دارد. این تردمیل گرین لایف در انواع تردمیل باشگاهی و تردمیل خانگی ساخته و عرضه می گردد. Green Life یک شرکت معتبر است که در کشور چین به ساخت تجهیزات و وسایل ورزشی مشغول می باشد. محصولات این شرکت به دلیل قیمت مناسب و کیفیت بالا محبوبیت دارند. در هنگام خرید تردمیل می بایست به حداکثر وزن قابل تحمل برای دستگاه، عرض تسمه، قدرت موتور، اطلاعات مانیتور، حداکثر سرعت دستگاه، برند، کشور سازنده، برنامه ها و سایر امکانات آن توجه کنید و مطابق با نیاز خود و خانواده خرید انجام بدهید.
برای خرید تردمیل خانگی باید وزن سنگین ترین عضو خانواده که مایل است از این دستگاه استفاده کند را در نظر بگیرید و تردمیلی خریداری کنید که 15 الی 20 کیلوگرم بیشتر از آن وزن را متحمل بشود تا دستگاه عمر طولانی تری داشته باشد؛ اما در مورد تردمیل باشگاهی هر چه قدرت موتور و تحمل وزن دستگاه بیشتر باشد، سرمایه گذاری مطمئن تری انجام داده اید چون افراد بیشتری می توانند از دستگاه استفاده کنند و به نیاز مشتریان بیشتری پاسخ داده خواهد شد. گرین لایف یک برند معتبر است که در ایران نمایندگی های فعالی دارد؛ محصولات این برند شامل یک سال ضمانت و 5 سال خدمات پس از فروش می شوند.

مشاهده اطلاعات بیشتر ...
قدرت موتور
نوع تنظیم شیب
نوع ضربه گیر
نوع کاربری
کشور سازنده
جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :
 • تردمیل گرین لایف TVS 002

  تردمیل گرین لایف TVS 002 ، تردمیل خانگی چند کاره که در کشور چین طراحی و ساخته شده است؛ قدرت موتور این دستگاه هوازی 2.5 اسب بخار است و با ابعاد 124*42 سانتی متر که فضای دویدن را تعیین می کند تا وزن 110 کیلوگرم را متحمل می شود؛ البته برای طولانی تر شدن عمر دستگاه بهتر است کسانی آن را مورد استفاده قرار بدهند که 10 الی 20 کیلوگرم کمتر از این وزن داشته باشند. وجود کلید تنظیم سرعت برای دسترسی آسان بر روی دسته، دارا بودن ضربه گیر SDS که از عضلات، مفاصل و ستون فقرات ورزشکار محافظت می کند، دارا بودن ضربه گیر کمک فنری، برنامه های از پیش تعیین شده در سطوح مختلف، پایه دراز و نشست برای انجام تمرینات تکمیلی، دمبل، ماساژور برقی که با وجود چربی های متراکم گردش خون را در بدن سرعت می بخشد و باعث افزایش سوخت و ساز و چربی سوزی می شود و خود یک دستگاه لاغری به شمار می آید، محل نگه داری بطری آب، کلید اضطراری جهت توقف سریع دستگاه در مواقع لزوم و چرخ جهت جا به جایی و حمل آسان از ویژگی های این تردمیل به شمار می آید.
  شیب این دستگاه به صورت دستی قابل تنظیم می باشد؛ حداکثر سرعت کاربر بر روی این دستگاه به 14 کیلومتر در ساعت می رسد. این تردمیل قابلیت تاشوندگی دارد و در مواقعی که مورد استفاده قرار نمی گیرد می توان آن را جمع کرد تا فضای منزل بیهوده اشغال نشود؛ بدین ترتیب حدود 50 درصد از حجم دستگاه کاهش می یابد؛ نصب آن به سادگی توسط جک گازی امکان پذیر است؛ جک گازی به آرامی دستگاه را بر روی زمین باز و بسته می کند و مانع آسیب رسیدن به آن می شود. مانیتور این تردمیل سرعت، مدت تمرین، کالری سوزانده شده، درجه شیب، مسافت طی شده، برنامه در حال اجرا و ضربان قلب کاربر را نشان می دهد؛ ورزشکار توسط این اطلاعات در حین تمرین از وضعیت عمومی بدن خود آگاه شده و می تواند یک الگوی مناسب ورزشی را طراحی کند.

 • تردمیل گرین لایف TVS 003

  تردمیل گرین لایف TVS 003 ، تردمیل خانگی که در کشور چین طراحی و تولید شده است؛ این دستگاه فضای مناسبی برای دویدن و راه رفتن در اختیار کاربر قرار می دهد که در واقع همان ابعاد تسمه است و 124*42 سانتی متر می باشد؛ قدرت موتور آن 2.5 اسب بخار بوده و تا وزن 110 کیلوگرم را تحمل می کند؛ در صورتی که تمایل دارید برای مدتی طولانی از این دستگاه استفاده کنید باید تردمیلی بخرید که بیشینه تحمل وزن آن 10 الی 20 کیلوگرم بیشتر از وزن شما باشد. حداکثر سرعت کاربر بر روی این دستگاه به 14 کیلومتر در ساعت می رسد؛ شیب این تردمیل به صورت برقی در حین تمرین با فشار یک دکمه قابل تنظیم است. کلید تنظیم شیب برای دسترسی آسان بر روی دسته، 12 برنامه ورزشی از پیش تعیین در سطوح مختلف، برنامه Mode، امکان پخش موسیقی، اسپیکر، ضربه گیر SDS که مانع آسیب رسیدن به عضلات، مفاصل و ستون فقرات ورزشکار شده و فشار بر این نواحی را تا حدود 70 درصد کاهش می دهد، کلید اضطراری که در مواقع لزوم می توان توسط آن دستگاه را به سرعت متوقف کرد و چرخ جهت جا به جایی آسان از دیگر امکانات این دستگاه هوازی محسوب می شود.
  این تردمیل قابلیت تاشوندگی دارد و مواقعی که مورد استفاده قرار نمی گیرد، می توان آن را جمع کرد تا فضای منزل بیهوده اشغال نشود؛ نصب آن به سادگی توسط جک مدرن گازی امکان پذیر است؛ جک گازی به آرامی دستگاه را بر روی زمین باز و بسته کرده و مانع آسیب رسیدن به آن می شود. مانیتور این تردمیل سرعت، کالری سوزانده شده، مدت تمرین، مسافت پیموده شده، درجه شیب، برنامه در حال اجرا و ضربان قلب ورزشکار را نشان می دهد؛ کاربر توسط این اطلاعات مفید در حین تمرین از وضعیت عمومی بدن خود آگاه شده و می تواند یک الگوی مناسب ورزشی را طراحی کند. با تردمیل می توان برای لاغری، تناسب اندام، تقویت سیستم قلبی- عروقی، افزایش آمادگی جسمانی و ارتقای سلامتی تمرینات فوق العاده ای انجام داد.

 • تردمیل گرین لایف TVS 022

  تردمیل گرین لایف TVS 022 دارای 3.5 اسب بخار DC قدرت موتور می باشد که می تواند تا وزن 125 کیلوگرم را تحمل کند. نهایت سرعت بر روی این تردمیل تا 18 کیلومتر در ساعت است که با توجه به میزان شدت تمرینات خود می توانید آن را تنظیم کنید و البته در ابتدا به میزان آمادگی جسمانی خود توجه نیز داشته باشید. شیب در این تردمیل نیز به صورت برقی با کمک دکمه ای حتی در حین اجرای تمرینات تا 15 درجه امکان پذیر است. ابعاد تسمه 138*48 سانتی متر در تردمیل است به شما نشان می دهد چقدر فضای کافی برای راه رفتن یا دویدن تان دارید که این ابعاد در تردمیل های گوناگون مختلف است. این تردمیل چند منظوره بوده و دارای ویبراتوربرقی و میله درازنشست می باشد و این وسایل به شما کمک می کنند تا تمرینات کامل تری انجام دهید و با سرعت بیشتری به هدفتان برسید.
  12 برنامه از پیش تعیین شده و برنامه Body Fat برای سنجش میزان چربی بدن شما در این تردمیل نیز تعبیه شده اند و نمایشگر این تردمیل قادر است در زمان اجرای تمرینات اطلاعات دقیقی از زمان، سرعت، شیب، مسافتی که طی کرده اید، تعداد ضربان قلب، کالری که سوزانده اید و درصد چربی بدن تان در اختیار شما قرار دهد. امکان گوش دادن به موسیقی MP3 از طریق ورودی پورت USB و کارت SD بر روی این تردمیل وجود دارد. ضربه گیر SDS، ضربه گیر کمک فنری و ضربه گیر Anti Shock که در این تردمیل تعبیه شده اند و سبب نرم شدن صفحه تسمه برای راه رفتن و دویدن شده و اجازه نمی دهند در زمان اجرای تمرینات فشاری به زانوها و کمر شما وارد شود و سر و صدای تمرینات به خارج از محیط برود. قابلیت تاشوندگی، جک گازی، چرخ جهت جابه جایی و گیره ایمنی نیز قابلیت های ویژه تردمیل هستند که در استفاده راحت تر دستگاه به شما کمک زیادی می کنند. این دستگاه ساخت چین بوده و دارای 1 سال گارانتی و 5 سال خدمات پس از فروش می باشد.

نمایش همه
علاقه مندی ها ()