جستجوی پیشرفته
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
جستجو بر اساس نوع
جستجو بر اساس سازنده

دوچرخه ثابت روبیمکث

>> >> >>

همان طور که می دانید دوچرخه ثابت دستگاه ورزشی هوازی است که ورزش دوچرخه سواری را در فضای محدود باشگاه و منزل شبیه سازی می کند؛ این دستگاه در دو نوع دوچرخه ثابت خانگی و دوچرخه ثابت باشگاهی موجود می باشد و به تازگی شرکت روبیمکث که یک تولید کننده داخلی است، اقدام به طراحی و تولید دوچرخه ثابت آبی کرده؛ دوچرخه ثابت آبی در داخل استخر مورد استفاده قرار می گیرد و توسط آن می توان با فشار کمتری به انجام تمرینات ورزشی موثر پرداخت؛ پزشکان استفاده از این دستگاه را به کسانی که دچار آرتروز، ورم مفاصل، واریس، ضعف عضلات و مفاصل و چاقی زیاد هستند، توصیه می کنند.
دوچرخه ثابت آبی برای آب درمانی بسیار مفید است و کسانی که تحت عمل جراحی کمر و زانو قرار گرفته اند و در دوران نقاهت به سر می برند نیز می توانند توسط این دستگاه بسیار مدرن به ورزش بپردازند تا هر چه سریع تر سلامتی خود را به دست بیاورند. ورزش در آب علاوه بر استقامت بخشیدن و تقویت عضلات منجر به بالا رفتن سطح انعطاف پذیری و تعادل فرد می شود و از بسیاری از بیماری ها پیشگیری می کند؛ دوچرخه ثابت آبی روبیمکث یک دستگاه درمانی- ورزشی محسوب می شود.

مشاهده اطلاعات بیشتر ...
کشور سازنده
عملکرد
سیستم انتقال حرکت
برند
نوع صندلی
تحمل وزن
محدوده قیمت
جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :

دوچرخه ثابت روبیمکث

  • دوچرخه ثابت آبی یاتاقانی روبیمکث

    دوچرخه ثابت آبی یاتاقانی روبیمکث در داخل استخر مورد استفاده قرار می گیرد و قابلیت تنظیم زین و دسته دارد و با تنظیم عمودی زین ارتفاع دوچرخه نیز تغییر می کند و برای قد و قامت ورزشکار متناسب می شود؛ همچنین دارای پدال های پرتاب کننده در آب می باشد. این دوچرخه ثابت به دلیل این که در آب مورد استفاده قرار می گیرد شامل ویژگی های خاصی از جمله طراحی و تغییر در مکانیزم سیستم مکانیکی و یاتاقانی که سبب روان تر شدن است، مناسب بودن برای همه وزن ها به دلیل کاهش جاذبه و وزن در آب، مناسب برای توانبخشی قلب و عروق، استفاده در موارد ارتوپدی و توانبخشی، ساخته شده از استیل بسیار مرغوب و ضد زنگ، مقاومت بسیار بالا بدنه، استفاده از جوش و اتصالات استیل ضد زنگ، استفاده از پایه های ضد لغزش که دستگاه را در کف سرامیکی یا سیمانی استخر قابل استفاده می کند، تعبیه چرخ های پلیمری جهت جا به جایی آسان بر روی سطح و دیواره استخر و قابلیت تنظیم زین و دسته می شود.

    طول این دستگاه 120، عرض 60 و ارتفاع آن 130 سانتی متر می باشد. این دوچرخه در عمق 100 الی 170 سانتی متری استخر جا می گیرد و 16 کیلوگرم وزن دارد. ورزش در آب در مقایسه با ورزش درخشکی بسیار کم فشارتر و موثرتر است و بدین وسیله می توان عضلات و مفاصل خود را تقویت کرد و کالری سوزاند. محیط آب موجب می شود تنش های جسمی و روانی از میان برود و فرد احساس آرامش بکند؛ به طور کلی آب درمانی شیوه جدید ورزشی – درمانی است که این روزها بسیار مورد توجه قرار گرفته و پزشکان این روش را که با تکنولوژی روز جهان همراه شده است، به بیماران خود توصیه می کنند. آب درمانی به وسیله دوچرخه ثابت آبی برای افرادی که به آرتروز، ورم مفاصل، واریس، اضافه وزن زیاد، ضعف عضلات و کم تحرکی مفرط دچار هستند بسیار مناسب می باشد. کسانی که زانوها یا کمر خود را عمل جراحی کرده اند و در دوران نقاهت به سر می برند نیز می توانند از این دستگاه استفاده کنند. ورزش در آب اگر به روش صحیح و اصولی انجام بشود بیش از ورزش در خشکی موثر و مفید است؛ این نوع ورزش قدرت عضلات، استقامت، تعادل و انعطاف پذیری فرد را افزایش می دهد.

  • دوچرخه ثابت آبی بلبرینگی

    دوچرخه ثابت آبی بلبرینگی نیروی رانش آب تکیه گاه بدن شده و اجازه نمی دهد بدن وزن خود را متحمل بشود.محیط آب در مقایسه با محیط هوا متراکم تر است به همین علت وقتی در آب به ورزش می پردازید مانند زمانی است که به دست ها و پاهای خود وزنه بسته باشید؛ در حالی که خطرات احتمالی ورزش با وزنه را به همراه ندارد.ورزش در آب 90 درصد وزن بدن را خنثی می کند و موجب می شود مقدار فشار زیادی به مفاصل و عضلات فرد وارد نگردد .تغییرات و طراحی در مکانیزم سیستم بلبرینگی و مکانیکی که سبب روان تر شدن است، مناسب بودن برای همه وزن ها به دلیل کاهش جاذبه و وزن در آب، مناسب برای توانبخشی قلب و عروق، استفاده در موارد ارتوپدی و توانبخشی، ساخته شده از استیل بسیار مرغوب و ضد زنگ، مقاومت بسیار بالا بدنه، استفاده از جوش و اتصالات استیل ضد زنگ، استفاده از پایه های ضد لغزش که دستگاه را در کف سرامیکی یا سیمانی استخر قابل استفاده می کند، تعبیه چرخ های پلیمری جهت جا به جایی آسان بر روی سطح و دیواره استخر و قابلیت تنظیم زین و دسته از ویژگی های خاص این دوچرخه ثابت آبی به شمار می آید.

9 / 10
از 22 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()