پیشنهاد شگفت انگیز

+ لیست کامل
جستجوی پیشرفته
جستجو بر اساس نوع
جستجو بر اساس سازنده
کشور سازنده
عملکرد
سیستم انتقال حرکت
برند
نوع صندلی
تحمل وزن
محدوده قیمت
کالا برای:

دوچرخه ثابت روبیمکث

مرتب سازی بر اساس : پربازدید ترین حراجی جدیدترین ارزان ترین گرانترین جستجوی پیشرفته
>> >> >>

تمرین بر روی انواع دوچرخه ثابت احتیاج به تعیین هدف دارد ، اگر شما تصمیم به کاهش وزن با استفاده از دوچرخه ثابت را دارید ، باید تمرینات خود بر روی دوچرخه ثابت را در کنار یک رژیم غذایی مناسب اجرا نمایید تا به این روش موجب از بین رفتن کالری های اضافه شوید. از دست دادن اضافه وزن با دوچرخه ثابت نیاز به مهارت اجرای تمرین بر روی دوچرخه ثابت و نیز شناخت بدن دارد ؛ وقتی شما به اجرای تمرین با دوچرخه ثابت می پردازید ، بهتر است میزان کالری مصرفی روزانه تان را کاهش دهید تا حین رکاب زدن بر روی دوچرخه ثابت ، بدن برای تامین انرژی از چربی های اضافه ذخیره شده استفاده نماید.
این رژیم غذایی همراه با رکاب زدن بر روی دوچرخه ثابت منجر به از بین رفتن سریع چربی در بدن و کالری سوزی می شود که در نتیجه باعث تناسب اندام و کاهش وزن خواهد شد. پس از این که بر روی دوچرخه ثابت روش خود برای لاغری را بدست آوردید ، می توانید با استفاده از برنامه تمرینی دقیق ، روند کاهش وزن بر روی دوچرخه ثابت را تسریع بخشید ؛ برای مثال : اجرای تمرین با شدت حین رکاب زدن بر روی دوچرخه ثابت به مدت دو دقیقه و سپس کاهش سرعت می تواند به خوبی منجر به کالری سوزی شود.
دوچرخه ثابت روبیمکث محصولی از کشور ایران است که طبق استاندارد های جهانی طراحی و تولید شده است ؛ انواع دوچرخه ثابت روبیمکث از کیفیت بالایی برخوردار بوده که از گارانتی و خدمات پس از فروش برخوردار می باشد. فروشگاه تجهیزات ورزشی «هایپرجیم» انواع دوچرخه ثابت روبیمکث را موجود نموده است که می توانید با مراجعه به نمایشگاه ، انواع دوچرخه ثابت روبیمکث را مشاهده نمایید. همچنین امکان خرید دوچرخه ثابت روبیمکث از طریق فروشگاه اینترنتی دوچرخه ثابت روبیمکث برای شما مشتریان گرامی فراهم شده است ؛ در صورت عدم حضور به نمایشگاه ، می توانید آنلاین با مراجعه به سایت هایپرجیم انواع دوچرخه ثابت روبیمکث را در فروشگاه اینترنتی دوچرخه ثابت روبیمکث مشاهده نمایید.

دوچرخه ثابت روبیمکث | خرید و فروش دوچرخه ثابت روبیمکث | قیمت دوچرخه ثابت روبیمکث | فروشگاه اینترنتی دوچرخه ثابت روبیمکث

با تهیه دوچرخه ثابت و تمرین بر روی دوچرخه ثابت در محیط منزل می توانید به آسانی موجب تناسب اندام شوید ؛ دوچرخه ثابت خانگی بسیار مناسب برای افرادیست که موقعیت ورزش در بیرون از منزل را نداشته و به دلیل مشغله زیاد نمی توانند به باشگاه یا سالن های ورزشی مراجعه نمایند. به همین علت به افراد خانه دار یا افرادی با درگیری های شغلی زیاد توصیه می شود با استفاده از دوچرخه ثابت خانگی روزانه ورزش کرده و به تمرین بر روی دوچرخه ثابت بپردازند ، تا نه تنها از فواید دوچرخه سواری بهرمند شوند بلکه به راحتی موجب تناسب اندام شوند.

فروشگاه اینترنتی دوچرخه ثابت روبیمکث

فروشگاه اینترنتی دوچرخه ثابت روبیمکث در سایت هایپرجیم آغاز به فروش محصولات و فروش دوچرخه ثابت روبیمکث به صورت غیر حضوری و آنلاین نموده است ؛ شما می توانید با مراجعه به فروشگاه اینترنتی دوچرخه ثابت روبیمکث ، انواع دوچرخه ثابت روبیمکث را در این مرکز فروش دوچرخه ثابت روبیمکث مشاهده نموده و در صورت نیاز اقدام به سفارش و خرید دوچرخه ثابت روبیمکث از این فروشگاه اینترنتی دوچرخه ثابت روبیمکث نمایید.

قیمت دوچرخه ثابت روبیمکث

قیمت دوچرخه ثابت روبیمکث یکی از آیتم های موثر هنگام خرید دوچرخه ثابت روبیمکث می باشد که البته شما با تعیین هدف از تمرین بر روی دوچرخه ثابت روبیمکث ، به آسانی می توانید روی قیمت دوچرخه ثابت روبیمکث تاثیر گذار باشید. برای مثال قیمت دوچرخه ثابت روبیمکث از نوع خانگی با قیمت دوچرخه ثابت روبیمکث از نوع باشگاهی متفاوت است ؛ همچنین قیمت دوچرخه ثابت روبیمکث از نوع خانگی با تحمل وزنی پایین تر با قیمت دوچرخه ثابت روبیمکث از نوع خانگی با تحمل وزن بالاتر ، متفاوت می باشد.

خرید دوچرخه ثابت روبیمکث و فروش دوچرخه ثابت روبیمکث

حین خرید دوچرخه ثابت روبیمکث ، با توجه به هدفی که از تمرین بر روی دوچرخه ثابت روبیمکث دارید ، باید به مدل دوچرخه ثابت روبیمکث دقت نمایید. دوچرخه ثابت روبیمکث در انواع و مدل های متفاوت تولید شده است که هنگام خرید دوچرخه ثابت روبیمکث می توانید اقدام به خرید دوچرخه ثابت روبیمکث از نوع نشسته ، خرید دوچرخه ثابت روبیمکث از نوع اسپینینگ یا حتی خرید دوچرخه ثابت روبیمکث از نوع آبی و برای استفاده درون استخر نمایید. فروشگاه هایپرجیم از مراکز فروش دوچرخه ثابت روبیمکث می باشد که حین فروش دوچرخه ثابت روبیمکث ، انواع دوچرخه ثابت روبیمکث را همراه با گارانتی و خدمات پس از فروش دوچرخه ثابت روبیمکث به مشتریان گرامی ارائه می دهد.

دوچرخه ثابت روبیمکث ارزان

انواع دوچرخه ثابت روبیمکث ارزان در فروشگاه هایپرجیم موجود می باشد که دوچرخه ثابت روبیمکث ارزان در این مرکز فروش دوچرخه ثابت روبیمکث از کیفیت بالایی برخوردار بوده و می توانید با اطمینان خاطر اقدام به خرید دوچرخه ثابت روبیمکث ارزان از این مرکز فروش دوچرخه ثابت روبیمکث نمایید. علاوه بر این در این مرکز فروش دوچرخه ثابت روبیمکث انواع دوچرخه ثابت روبیمکث همراه با گارانتی و خدمات پس از فروش دوچرخه ثابت روبیمکث به مشتریان گرامی ارائه می شود.

8 / 10
از 67 کاربر
  • دستگاه دوچرخه ثابت روبیمکث مدل 7728

  • دوچرخه ثابت آبی یاتاقانی روبیمکث

    دوچرخه ثابت آبی یاتاقانی روبیمکث در داخل استخر مورد استفاده قرار می گیرد و قابلیت تنظیم زین و دسته دارد و با تنظیم عمودی زین ارتفاع دوچرخه نیز تغییر می کند و برای قد و قامت ورزشکار متناسب می شود؛ همچنین دارای پدال های پرتاب کننده در آب می باشد. این دوچرخه ثابت به دلیل این که در آب مورد استفاده قرار می گیرد شامل ویژگی های خاصی از جمله طراحی و تغییر در مکانیزم سیستم مکانیکی و یاتاقانی که سبب روان تر شدن است، مناسب بودن برای همه وزن ها به دلیل کاهش جاذبه و وزن در آب، مناسب برای توانبخشی قلب و عروق، استفاده در موارد ارتوپدی و توانبخشی، ساخته شده از استیل بسیار مرغوب و ضد زنگ، مقاومت بسیار بالا بدنه، استفاده از جوش و اتصالات استیل ضد زنگ، استفاده از پایه های ضد لغزش که دستگاه را در کف سرامیکی یا سیمانی استخر قابل استفاده می کند، تعبیه چرخ های پلیمری جهت جا به جایی آسان بر روی سطح و دیواره استخر و قابلیت تنظیم زین و دسته می شود.

    طول این دستگاه 120، عرض 60 و ارتفاع آن 130 سانتی متر می باشد. این دوچرخه در عمق 100 الی 170 سانتی متری استخر جا می گیرد و 16 کیلوگرم وزن دارد. ورزش در آب در مقایسه با ورزش درخشکی بسیار کم فشارتر و موثرتر است و بدین وسیله می توان عضلات و مفاصل خود را تقویت کرد و کالری سوزاند. محیط آب موجب می شود تنش های جسمی و روانی از میان برود و فرد احساس آرامش بکند؛ به طور کلی آب درمانی شیوه جدید ورزشی – درمانی است که این روزها بسیار مورد توجه قرار گرفته و پزشکان این روش را که با تکنولوژی روز جهان همراه شده است، به بیماران خود توصیه می کنند. آب درمانی به وسیله دوچرخه ثابت آبی برای افرادی که به آرتروز، ورم مفاصل، واریس، اضافه وزن زیاد، ضعف عضلات و کم تحرکی مفرط دچار هستند بسیار مناسب می باشد. کسانی که زانوها یا کمر خود را عمل جراحی کرده اند و در دوران نقاهت به سر می برند نیز می توانند از این دستگاه استفاده کنند. ورزش در آب اگر به روش صحیح و اصولی انجام بشود بیش از ورزش در خشکی موثر و مفید است؛ این نوع ورزش قدرت عضلات، استقامت، تعادل و انعطاف پذیری فرد را افزایش می دهد.

  • دوچرخه ثابت آبی بلبرینگی

    با استفاده از دوچرخه ثابت آبی بلبرینگی نیروی رانش آب تکیه گاه بدن شده و اجازه نمی دهد بدن وزن خود را متحمل بشود.محیط آب در مقایسه با محیط هوا متراکم تر است به همین علت وقتی در آب به ورزش می پردازید مانند زمانی است که به دست ها و پاهای خود وزنه بسته باشید؛ در حالی که خطرات احتمالی ورزش با وزنه را به همراه ندارد.ورزش در آب 90 درصد وزن بدن را خنثی می کند و موجب می شود مقدار فشار زیادی به مفاصل و عضلات فرد وارد نگردد .تغییرات و طراحی در مکانیزم سیستم بلبرینگی و مکانیکی که سبب روان تر شدن است، مناسب بودن برای همه وزن ها به دلیل کاهش فشار به مفاصل در آب، مناسب برای توانبخشی قلب و عروق، استفاده در موارد ارتوپدی و توانبخشی، ساخته شده از استیل بسیار مرغوب و ضد زنگ، مقاومت بسیار بالا بدنه، استفاده از جوش و اتصالات استیل ضد زنگ، استفاده از پایه های ضد لغزش که دستگاه را در کف سرامیکی یا سیمانی استخر قابل استفاده می کند، تعبیه چرخ های پلیمری جهت جا به جایی آسان بر روی سطح و دیواره استخر و قابلیت تنظیم زین و دسته از ویژگی های خاص این دوچرخه ثابت آبی به شمار می آید.

  • دوچرخه ثابت روبیمکث مدل 7747 فلایویل 4 کیلویی پدال دوطرفه

نمایش همه
علاقه مندی ها ()