جستجوی پیشرفته
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
جستجو بر اساس نوع
جستجو بر اساس سازنده

دوچرخه ثابت اسپرتک

>>

دوچرخه ثابت دستگاهی است که توسط آن می توان ورزش دوچرخه سواری را در فضای محدود باشگاه و منزل شبیه سازی کرد؛ این دستگاه هوازی عضلات و ماهیچه های پایین تنه را تقویت کرده و به آن ها فرم زیبایی می بخشد؛ همچنین این دستگاه در دو نوع دوچرخه ثابت خانگی و دوچرخه ثابت باشگاهی تولید و عرضه می شود، دوچرخه ثابت های اسپرتک در کشور چین تولید شده و تحت لیسانس کشور تایوان قرار دارند. این شرکت اقدام به ساخت دوچرخه ثابت هایی کرده است که بسیار با کیفیت هستند و با فیزیک بدن کاربر تنظیم می شوند. انجام تمرینات ورزشی با دوچرخه ثابت وضعیت قلبی- عروقی بدن را بهبود بخشیده و موجب تناسب اندام خواهد شد. دوچرخه ثابت های اسپرتک شامل 2 سال گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش می شوند.

مشاهده اطلاعات بیشتر ...
کشور سازنده
عملکرد
سیستم انتقال حرکت
برند
نوع صندلی
تحمل وزن
محدوده قیمت
جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :

دوچرخه ثابت اسپرتک

 • دوچرخه ثابت اسپرتک 5105B

  دوچرخه ثابت اسپرتک 5105B ، دوچرخه ثابت خانگی ساخت تایوان و مونتاژ چین است؛ این دوچرخه ثابت با 27 کیلوگرم وزن تا وزن 130 کیلوگرم را تحمل می کند. این دستگاه دارای 8 حالت برای ایجاد مقاومت های مختلف می باشد که توسط آن می توان تمرینات دشوار و آسان را انجام داد. زین این دوچرخه در دو جهت افقی و عمودی قابل تنظیم می باشد و با تنظیم عمودی زین ارتفاع دوچرخه نیز تغییر خواهد کرد و برای قد کاربر متناسب می شود. دسته قابل تنظیم آن نیز این شرایط را به وجود می آورد که دستگاه برای جثه هر فردی اندازه شود و همه بتوانند به راحتی آن را مورد استفاده قرار بدهند. در زیر  پایه های این دوچرخه ثابت اسپرتک  چرخ تعبیه شده است که به جابه جایی آسان دستگاه کمک می کند. مانیتور دستگاه سرعت، زمان، کالری مصرف شده، مسافت طی شده و ضربان قلب را نشان می دهد. ورزشکار می تواند به وسیله این اطلاعت ارزشمند از وضعیت عمومی بدن خود آگاه شده و یک الگوی مناسب ورزشی طراحی کند. بر روی دسته های این دوچرخه ثابت سنسور ضربان قلب نیز تعبیه شده است که با قرار دادن دست های خود بر روی آنها میتوانید از تعداد ضربان قلب خود در کمترین زمان مطلع شوید و در طول انجام تمرینات آن را کنترل کنید. این دستگاه دارای 2 سال گارانتی و 5 سال خدمات پس از فروش می باشد.

 • دوچرخه ثابت اسپرتک 379B

  دوچرخه ثابت اسپرتک 379B دارای دیسک 5 کیلوگرم است و مقاومت آن در 8 حالت برای انجام تمرینات دشوار و آسان تنظیم می شود. زین آن در جهت افقی و عمودی قابل تنظیم می باشد که تنظیم عمودی زین ارتفاع دوچرخه را تغییر داده و آن را برای با قد ورزشکار متناسب می سازد؛ دسته های آن نیز برای راحتی کاربر قابل تنظیم است. وزن خود دستگاه 23.5 کیلوگرم بوده و تا وزن 110 کیلوگرم را تحمل می کند. نمایشگر دوچرخه ثابت سرعت، زمان، کالری مصرف شده، مسافت طی شده و ضربان قلب را نشان می دهد؛ ورزشکار توسط این اطلاعات از وضعیت عمومی بدن خود آگاه شده و می تواند بر اساس آن یک الگوی ورزشی طراحی کند و با آن الگو پیش برود تا به اهداف ورزشی خود دست بیابد؛ دوچرخه ثابت دستگاهی است که عضلات و ماهیچه های پا را تقویت کرده و به آن ها فرم می دهد و به  کاهش وزن و چربی سوزی کمک می کند؛ همچنین انجام تمرین ورزشی با این دوچرخه ثابت نشسته موجب بهبود وضعیت قلبی- عروقی شده، دستگاه تنفسی را تقویت کرده و مانع بسیاری از بیماری های ناشی از کم تحرکی می شود؛ همچنین چرخ در قسمت پایین دستگاه برای سهولت در حمل و نقل آسان آن وجود دارد. ابعاد این دستگاه 70*53*139 سانتی متر است و دارای 2 سال گارانتی و 5 سال خدمات پس از فروش نیز می باشد. 

 • دوچرخه ثابت اسپرتک 902P

  دوچرخه ثابت اسپرتک 902P دوچرخه ثابت خانگی ساخت کشور تایوان و مونتاژ کشور چین است. این دستگاه اسپینینگ با عملکرد لنتی که مقاومت رکاب زدن را برای تمرینات دشوار و آسان قابل تنظیم می سازد تا وزن 160 کیلوگرم را تحمل می کند؛ یعنی کاربرانی می توانند این دستگاه را مورد استفاده قرار بدهند که کمتر از 160 کیلوگرم وزن داشته باشند. قابلیت تنظیم دسته برای متناسب شدن با فیزیک کاربر، قابلیت تنظیم زین در دو جهت افقی و عمودی که با تنظیم عمودی زین ارتفاع دوچرخه نیز تغییر می کند و با قد ورزشکار متناسب می شود، دارا بودن دو چرخ در جلو که زیر دستگاه تعبیه شده جهت جا به جایی و حمل آسان از دیگر ویژگی های این دوچرخه اسپینینگ به شمار می آید. مانیتور LCD این دستگاه سرعت، زمان، کالری مصرف شده، مسافت طی شده و ضربان قلب کاربر را نشان می دهد که توسط این اطلاعات کاربر می تواند یک الگوی ورزشی مناسب طراحی کرده و بر اساس آن الگوی اولیه پیش برود. این دوچرخه ثابت برای چربی سوزی، تناسب اندام، فرم دادن به عضلات پا و تقویت آن ها، تقویت سیستم قلبی- عروقی و بهبود سیستم تنفسی کاربرد دارد. دوچرخه ثابت اسپرتک 902P شامل 2 سال گارانتی و 5 سال خدمات پس از فروش می شود.

 • دوچرخه ثابت اسپرتک 155R

  دوچرخه ثابت اسپرتک 155R ، دوچرخه ثابت نشسته که به صورت مبله می باشد تا وزن 170 کیلوگرم را تحمل می کند و عملکرد آن به صورت مگنتی بوده و در 15 حالت برای انجام تمرینات  سخت و آسان قابل تنظیم می باشد. مبله بودن دستگاه باعث می شود در هنگام تمرین فشار زیادی به ستون مهره ها و مفاصل کمر کاربر وارد نشود و به همین علت برای کسانی که به زانودرد، آرتروز، واریس و ... مبتلا هستند بسیار مناسب می باشد. دسته ی دوچرخه ثابت با فیزیک کاربر تنظیم شده و زین آن به صورت افقی تنظیم می گردد. در  زیر پایه های این دوچرخه ثابت چرخ تعبیه شده که امکان حمل و نقل آسان را فراهم می کند. مانیتور دستگاه سرعت، زمان، کالری مصرف شده، مسافت طی شده و ضربان قلب را نشان می دهد که ورزشکار توسط این اطلاعات از وضعیت عمومی بدن خود آگاه شده و می تواند بر اساس آن یک الگوی ورزشی طراحی کند و با آن الگوی ورزشی پیش برود. این دستگاه دارای 2 سال گارانتی و 5 سال خدمات پس از فروش نیز می باشد. 

 • دوچرخه ثابت اسپرتک 155B

  دوچرخه ثابت اسپرتک 155B عملکردی الکترومگنتی تا 15 حالت داشته که میتوان برای تمرینات دشوار و آسان مقاومت دستگاه را تنظیم کرد. زین این دوچرخه ثابت به صورت عمودی و افقی تغییر می کند و با اندام کاربر متناسب می شود. این دوچرخه تا وزن 150 کیلوگرم را تحمل می کند و همچنین این دستگاه دارای چرخ جهت جابه جایی دارد که امکان حمل و نقل آسان را فراهم می سازد. مانیتور این دوچرخه ثابت نشسته سرعت، زمان، کالری مصرف شده، مسافت طی شده و ضربان قلب را نشان می دهد که ورزشکار توسط این اطلاعات از وضعیت عمومی بدن خود مطلع شده و می تواند بر اساس آن یک الگوی ورزشی طراحی کند و با آن الگو پیش برود تا به اهداف ورزشی خود دست بیابد. دوچرخه ثابت دستگاهی است که عضلات و ماهیچه های پا را تقویت کرده و به آن ها فرم می دهد و به کاهش وزن و چربی سوزی کمک می کند و ضمن این که انجام تمرین با این دستگاه موجب تقویت وضعیت قلبی- عروقی شده، دستگاه تنفسی را تقویت کرده و از بسیاری از بیماری ها پیشگیری می کند. این دستگاه ساخت تایوان و مونتاژ چین می باشد و 2 سال گارانتی و 5 سال خدمات پس از فروش نیز دارد. 

 • دوچرخه ثابت اسپرتک 5105R

  دوچرخه ثابت اسپرتک 5105R ساخت تایوان و مونتاژ چین می باشد. بر روی دوچرخه ثابت نشسته کاربر راحت تر ورزش انجام می دهد و فشار زیادی به بدن او وارد نمی شود. این دوچرخه دارای مانیتور LCD است که می تواند زمان، کالری، سرعت، ضربان قلب کاربر خود را به نمایش در بیاورد و با توجه به اطلاعاتی که دریافت می کند بتواند ورزش خود را هدایت کند. زین این دوچرخه نشسته به صورت افقی تنظیم می شود و کاربر این دستگاه می تواند به راحتی این دوچرخه را تنظیم کند. در زیر پایه های این دوچرخه چرخ هایی تعبیه شده اند که به شما کمک می کنند تا به راحتی دستگاه را جابه جا کرده و در هر مکانی که دوست دارید از آن استفاده کنید. مقاومت دوچرخه اسپرتک در 8 حالت برای انجام تمرینات مختلف در سطوح مختلف قابل تنظیم است.
  این دوچرخه مگنتی بوده و با کمک آن کاربر می توانید عضلات و ماهیچه های پا را تقویت کرده و به باسن خود فرم زیبایی نیز بدهید و به روند کاهش وزن و چربی سوزی نیز کمک کنید و با افزایش ضربان قلب از طریق رکاب زدن، خون با سرعت بیشتری در کل بدن به گردش در می آید و در نتیجه جذب اکسیژن در بدن بهتر خواهد شد. با دوچرخه سواری در منزل می توانید باعث تقویت سیستم قلبی و عروقی و حتی دستگاه تنفسی خود شوید و مانع بسیاری از بیماری ها می گردد. وزن این دستگاه 33 کیلوگرم است که می تواند تا وزن 130 کیلوگرم را تحمل کند و چربی های بد بدن و کلسترون خون با افزایش گردش خون از بین می روند و سوزانده می شوند و شما از طریق دوچرخه سواری و ورزش کردن با آن راحت تر خواهید توانست به تناسب اندام و ارتقای سلامت خود دست پیدا کنید. این دستگاه ساخت تایوان و مونتاژ چین می باشد که برای محصولات خود 2 سال گارانتی و 5 سال خدمات پس از فروش در نظر گرفته است.

 • دوچرخه ثابت اسپرتک 330B

  دوچرخه ثابت اسپرتک 330B دارای دیسک 8 کیلوگرم است و تا وزن 120 کیلوگرم را تحمل می کند. مقاومت آن در 8حالت برای انجام تمرینات دشوار و آسان تنظیم می شود. دسته های دوچرخه با فیزیک کاربر تنظیم شده و زین آن به صورت افقی و عمودی تغییر می کند و با اندام کاربر متناسب می شود. مانیتور این دوچرخه ثابت سرعت، زمان، کالری مصرف شده، مسافت طی شده و ضربان قلب را نشان می دهد و ورزشکار توسط این اطلاعات از وضعیت عمومی بدن خود مطلع شده و می تواند بر اساس آن یک الگوی ورزشی طراحی کند و با آن الگو پیش برود تا به اهداف ورزشی خود دست بیابد. دوچرخه ثابت دستگاهی است که عضلات و ماهیچه های پا را تقویت کرده و به باسن فرم زیبایی می دهد و همچنین به کاهش وزن و چربی سوزی کمک می کند. ضمن اینکه انجام تمرین با این دوچرخه ثابت نشسته موجب تقویت وضعیت قلبی- عروقی شده، دستگاه تنفسی را تقویت کرده و مانع بسیاری از بیماری ها می شود. وزن دوچرخه ثابت 27 کیلوگرم است؛ ابعاد کارتن دستگاه 59*27.5*82.5 سانتی متر می باشد و چرخ تعبیه شده در قسمت پایینی و جلوی این دوچرخه ثابت اسپرتک وجود دارد که امکان حمل و نقل آسان را فراهم می سازد. این دستگاه دارای 2 سال گارانتی و 5 سال خدمات پس از فروش نیز می باشد. 

 • دوچرخه ثابت اسپرتک 381B

  دوچرخه ثابت اسپرتک 381B دارای 8 حالت برای تعیین میزان نرمی و سفتی حرکت دستگاه می باشد. دسته های این دوچرخه ثابت نشسته قابلیت تنظیم با فیزیک کاربر خود را دارد. از دیگر قابلیت های این دستگاه حرکت زین آن به صورت افقی و عمودی است که کاربر به وسیله این امکانات می تواند بدن خود را در بهترین وضعیت ممکن قرار داده و ورزش راحت تری را انجام دهد. این دستگاه دارای چرخ در در زیر پایه های خود است که حمل و نقل را برای کاربران آسان تر می کند و کاربر به راحتی می تواند در هر مکانی که اراده کند، از این وسیله استفاده کرده و ورزش خود را انجام دهد. این دستگاه قادر است تا 125 کیلوگرم را تحمل کند. این دوچرخه ثابت دارای صفحه نمایشگری است که به راحتی میتواند ضربان قلب، زمان، مسافت و سرعت کاربر خود را نشان دهد و او با توجه به وضعیت عمومی بدن خود ورزش مناسبی انجام دهد، بدون اینکه به بدنش آسیبی برسد. این دستگاه ساخت کشور تایوان و مونتاژ چین بوده که 2 سال گارانتی و 5 سال خدمات پس از فروش نیز دارد.

 • دوچرخه ثابت اسپرتک 31705R

  دوچرخه ثابت اسپرتک 31705R را افراد سنگین وزن یا افراد مسن نیز می توانند به راحتی استفاده کنند و ورزش روزانه خود را انجام دهند. صندلی این دوچرخه نشسته در جهت افقی قابلیت تنظیم دارد و ورزش با این دوچرخه ثابت برای افراد ناتوان، بیمار و کهنسال بسیار مناسب و راحت است. با استفاده از دوچرخه ثابت می توانید سیستم قلبی و عروقی خود را نیز تقویت کنید و بدنی عضلانی و سالم برای خود بسازید. وزن این دستگاه 45 کیلوگرم است و قادر است تا 130 کیلوگرم را تحمل کند. ابعاد این دستگاه 120*50*160 سانتی متر می باشد.
  این دستگاه دارای صفحه نمایش LCD می باشد که قادر است سرعت، زمان، کالری سوزانده شده و تعداد ضربان قلب کاربر را نشان دهد. در زیر پایه های این دوچرخه چرخ هایی تعبیه شده اند که به شما کمک می کنند تا به راحتی دستگاه را جابه جا کرده و در هر مکانی که دوست دارید از آن استفاده کنید. این دوچرخه نشسته صندلی بسیار نرم و پشتی توری و ضد عرقی دارد که اجازه می دهد مدت زمان طولانی بدون مشکل بر روی این دوچرخه ثابت بنشینید و تمرینات خود را انجام دهید. تنظیم مقاوت این دستگاه مگنتی بوده و تا 8 حالت مختلف می توانید سختی و آسانی تمریناتتان را مشخص کنید. این دستگاه ساخت کشور تایوان و مونتاژ چین بوده و دارای  2 سال گارانتی و 5 سال خدمات پس از فروش می باشد.

 • دوچرخه ثابت اسپرتک 31705B

  دوچرخه ثابت اسپرتک 31705B دارای بدنه محکم و بسیار شیک و مدرنی می باشد. این دستگاه نمایشگری با قابلیت نمایش زمان، کالری، سرعت، ضربان قلب کاربر دارد. سطح مقاومت در این دستگاه با استفاده از مگنت تا 8 حالت تغییر می کند و کاربر به دلخواه می تواند سختی و آسانی تمریناتش را انتخاب کند. با کمک دوچرخه ثابت می توانید توانایی قلب و ریه های خود را بالا ببرید و کالری سوزی خوبی نیز برای بدن انجام دهید و زودتر به تناسب اندام دلخواه برسید. این دستگاه دارای سنسور ضربان قلب بر روی دسته ها می باشد.
  وزن این دستگاه 30 کیلوگرم می باشد و در زیر پایه های این دوچرخه ثابت اسپرتک چرخ هایی تعبیه شده اند که به شما کمک می کنند تا به راحتی دستگاه را جابه جا کرده و در هر مکانی که دوست دارید از آن استفاده کنید. تحمل وزن این دستگاه تا وزن 135 کیلوگرم است و زین این دوچرخه ثابت قابلیت تنظیم افقی و عمودی را دارد که هر کاربر می تواند متناسب با اندام خود دستگاه را تنظیم و بعد از آن استفاده نماید. ابعاد این دستگاه 90*50*140 سانتی متر است و تمام افراد خانواده به راحتی می توانند از این دستگاه استفاده کنند. این دستگاه ساخت کشور تایوان و مونتاژ چین بوده که 2 سال گارانتی و 5 سال خدمات پس از فروش نیز دارد.

9 / 10
از 19 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()