جستجوی پیشرفته
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
جستجو بر اساس نوع
جستجو بر اساس سازنده

دوچرخه ثابت خانگی اسپرتاپ

دوچرخه ثابت خانگی اسپرتاپ ساخت کشور تایوان است که توانسته با ارائه محصولاتی با کیفیت و دارای قیمتی مناسب طرفداران زیادی در سراسر جهان برای خود بدست بیاورد. شرکت هایپر جیم هم با داشتن این برند می تواند شما را در انتخابی خوب برای دوچرخه ای کار آمد یاری کند. اسپر تاپ برای محصولات خود 1 سال گارانتی در نظر گرفته است که کاربر می تواند در صورت به وجود آمدن مشکلی فورا آن را حل کند و از ورزش کردن با این دستگاه لذت ببرد.

مشاهده اطلاعات بیشتر ...
کشور سازنده
عملکرد
سیستم انتقال حرکت
برند
نوع صندلی
تحمل وزن
محدوده قیمت
جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :
 • دوچرخه ثابت خانگی اسپرتاپ B 5300

  دوچرخه ثابت اسپرتاپ B5300 دارای سیستم الکترومگنتی است که این امکان را به کاربر خود می دهد تا به صورت الکترونیکی شلی یا سفت بودن مقاومت دستگاه را تا 16 حالت تنظیم کند.  این دوچرخه ثابت دارای دیسک 9 کیلوگرمی و برنامه دستی و ریکاوری است. صفحه نمایشگر بزرگ و رنگی که بر روی این دستگاه تعبیه شده است به راحتی میتواند سرعت، زمان، کالری، مسافت، ضربان قلب را نشان دهد. این وسیله دارای 12 برنامه از پیش تعیین شده،4 برنامه User، 1 برنامه Watt و 1 برنامه HRC، است که کاربر به دلخواه می تواند برنامه مورد نیاز خود را انتخاب کند و در کوتاه ترین زمان ممکن از آن استفاده نماید. این دوچرخه ثابت مجهز به ریل آلومینیومی برای سهولت در تنظیم صندلی شده می باشد.  ابعاد دستگاه 110*71*155سانتی متر است و دارای 54.2 کیلوگرم وزن می باشد که قادر است تا 150 کیلوگرم را تحمل کند، بدون اینکه دچار مشکل خاصی شود. دو چرخی که در جلوی دستگاه تعبیه شده است این امکان را به کاربر خود می دهد تا در هر مکانی که می خواهد از این دستگاه استفاده کند. این دوچرخه ثابت را می توانید به صورت افقی تنظیم نمایید.

 • دوچرخه ثابت خانگی اسپرتاپ B 900

  دوچرخه ثابت خانگی اسپرتاپ B 900 ساخت کشور تایوان و دارای 18 ماه گارانتی می باشد. این دستگاه دارای سیستم الکترومگنتی است که این امکان را برای کاربران خود فراهم میکند تا کاربر بتواند به صورت الکترونیکی میزان شلی یا سفت بودن مگنت را از روی مانیتور تنظیم کرده و بعد از آن استفاده کند. ابعاد این دستگاه 134*58*140سانتی متر است که قادر است تا وزن 150 کیلوگرم را تحمل کند، بدون اینکه دچار مشکل خاصی شود. دو چرخی که در این دوچرخه ثابت تعبیه شده است باعث سهولت در حمل و نقل می شود که کاربر به راحتی می واند در هر گوشه از خانه از آن استفاده کند و از ورزش کردن خود لذت ببردوزن خود دستگاه 43کیلوگرم است و صفحه نمایشگر این اسکی فضایی LCD بزرگ رنگی می باشد که قادر است به راحتی سرعت، مسافت، زمان، کالری، تعداد ضربان قلب را به کاربر خود نشان دهد و او با اطلاع از وضعیت عمومی بدن خود تمریناتش را برنامه ریزی کند. این وسیله دارای برنامه دستی و 12 برنامه از پیش تعیین شده، 4 برنامه User و 1 برنامه Watt و 1 برنامه HRC می باشد که کاربر به راحتی می تواند برنامه ریزی های خود را در دستگاه ذخیره کرده و در هر زمان که بخواهد از آنها استفاده کند. این دستگاه دارای قابلیت تنظیم زین به صورت افقی و عمودی دارد.

 • دوچرخه ثابت پشتی دار اسپرتاپ RB300

  دوچرخه ثابت پشتی دار اسپرتاپ RB300 دارای وزن 54.2 کیلوگرم و ابعاد آن  110*71*155 سانتی متر است. زین دوچرخه اسپرتاپ به صورت افقی (جلو و عقب) قابل تنظیم بوده و در زیر پایه های این دوچرخه ثابت چرخ هایی تعبیه شده است که به شما کمک می کنند تا به راحتی دستگاه را جابه جا کرده و در هر مکانی که دوست دارید از دستگاه استفاده کنید.  این امکان در این دستگاه وجود دارد که کاربر از طریق دسته ها سختی و آسانی دستگاه را تنظیم کند. صندلی این دوچرخه نشسته قابلیت تنظیم در 3 جهت (3D) و قابلیت تنظیم پشتی صندلی را نیز دارد و با وجود توری ضد عرقی که برای صندلی این دستگاه تعبیه شده است، کاربر در زمان انجام دادن تمرینات عرق نخواهد کرد. این دستگاه دارای12 برنامه از پیش تعیین شده، 1 برنامه HRC، 1 برنامه Watt، 4 برنامه User می باشد. این دوچرخه قادر است تا وزن 140 کیلوگرم را تحمل کند و دارای جای بطری آب نیز می باشد و سبب می شود کاربر نوشیدن آب را در زمان انجام دادن ورزش از یاد نبرد. این دستگاه الکترومگنتی بوده و دارای 16 حالت تغییر مرحله سختی و آسانی تمرین می باشد که کاربر به دلخواه و با توجه به برنامه ورزشی می تواند آن را تغییر دهد. افراد کهنسال و دارای بیماری مفصلی به راحتی می توانند از این دستگاه استفاده کنند و ورزش روزانه خود را انجام دهند. این دستگاه ساخت کشور تایوان بوده و دارای 18 ماه گارانتی می باشد که در صورت پیش آمد مشکل و خرابی به راحتی می توانید از این گارانتی استفاده کنید.

 • دوچرخه ثابت اسپرتاپ B870P Plus

  دوچرخه ثابت اسپرتاپ B870P Plus دارای ال سی دی می باشد که قادر است سرعت، زمان، کالری سوزانده شده و تعداد ضربان قلب کاربر را نمایش دهد. ابعاد این دستگاه 104*58*141 سانتی متر است. این دوچرخه ثابت دارای کمر بند ضربان قلب، 18برنامه تمرینی، 4 برنامه USER، یک برنامه HRC و 1 برنامه WATT می باشد. سطح مقاوت در این دوچرخه ثابت تا 16 حالت تغییر می کند و می تواند سختی و آسانی تمرینات را تعیین کند. با دوچرخه سواری می توانید باعث تقویت سیستم قلبی و عروقی و حتی دستگاه تنفسی خود شوید. وزن این دستگاه 40 کیلوگرم است که می تواند تا وزن 140 کیلوگرم را تحمل کند.
  زین این دستگاه قابلیت تنظیم به صورت عمودی و افقی دارد. با افزایش ضربان قلب از طریق رکاب زدن، خون با سرعت بیشتری در کل بدن به گردش در می آید و در نتیجه جذب اکسیژن در بدن بهتر خواهد شد و از این طریق زودتر به تناسب اندام خواهید رسید. در زیر پایه های این دوچرخه ثابت چرخ هایی تعبیه شده اند که به شما کمک می کنند تا به راحتی دستگاه را جابه جا کرده و در هر مکانی که دوست دارید از آن استفاده کنید. با کمک دوچرخه ثابت می توانید عضلات و ماهیچه های پا را تقویت کنید. این دوچرخه ثابت ساخت کشور تایوان بوده و دارای 18 ماه گارانتی می باشد.

نمایش همه
علاقه مندی ها ()