جستجوی پیشرفته
جستجو در نتایج
جستجو بر اساس نوع
جستجو بر اساس سازنده
محدوده قیمت (تومان)
بر اساس رنگ
کشور سازنده
عملکرد
سیستم انتقال حرکت
برند
نوع صندلی
تحمل وزن
محدوده قیمت
کالا برای:

دوچرخه ثابت خانگی اسپرتاپ

مرتب سازی بر اساس : پربازدید ترین حراجی جدیدترین ارزان ترین گرانترین فقط کالاهای موجود : جستجوی پیشرفته
>> >> >>

کمپانی اسپرتاپ در زمینه تولید انواع دوچرخه ثابت اسپرتاپ از جمله : دوچرخه ثابت اسپرتاپ اسپینینگ ، دوچرخه ثابت اسپرتاپ پشتی دار ، دوچرخه ثابت اسپرتاپ نشسته فعالیت دارد ؛ اسپرتاپ برندی تایوانی بوده که انواع دوچرخه ثابت خانگی اسپرتاپ عرضه شده توسط این کمپانی از کیفیت بالایی برخوردار می باشد. همانطور که می دانید تمرینات متداوم بر روی دوچرخه ثابت ، موجب کاهش وزن شده و همین امر باعث استفاده از انواع دوچرخه ثابت در بین عموم مردم شده است ؛ بنابراین با داشتن برنامه تمرینی دقیق برای اجرای ورزش با استفاده از انواع دوچرخه ثابت ، می توان به لاغری و تناسب اندام دست یافت.
فروشگاه تجهیزات ورزشی «هایپرجیم» انواع دوچرخه ثابت خانگی اسپرتاپ را به مشتریان گرامی عرضه می دارد ؛ در این مرکز فروش دوچرخه ثابت خانگی اسپرتاپ ، می توانید انواع دوچرخه ثابت اسپرتاپ را به صورت حضوری مشاهده و تست نمایید ؛ همچنین می توانید آنلاین و با مراجعه به فروشگاه اینترنتی دوچرخه ثابت اسپرتاپ در سایت هایپرجیم ، انواع دوچرخه ثابت اسپرتاپ را با اطلاعات کامل مشاهده نمایید.

دوچرخه ثابت خانگی اسپرتاپ | خرید و فروش دوچرخه ثابت خانگی اسپرتاپ | قیمت دوچرخه ثابت خانگی اسپرتاپ

قبل از انتخاب دوچرخه ثابت خانگی اسپرتاپ مورد نظر ، باید هدف خود از اجرای تمرین بر روی دوچرخه ثابت اسپرتاپ را مشخص نمایید تا بتوانید راحت تر دوچرخه ثابت اسپرتاپ را خریداری کنید ؛ برای مثال : انواع دوچرخه ثابت خانگی اسپرتاپ با برخورداری از برنامه های تمرینی متنوع تولید شده اند ، تا شما بتوانید با ایجاد تنوع در اجرای تمرین بر روی انواع دوچرخه ثابت اسپرتاپ ، سریع تر به کاهش وزن دست یابید ؛ بنابراین می توانید با توجه به خواسته و نوع نیاز اقدام به خرید دوچرخه ثابت اسپرتاپ نمایید.

فروشگاه اینترنتی دوچرخه ثابت اسپرتاپ

فروشگاه هایپرجیم با توجه به رواج خرید آنلاین و نیز سهولت در روند خرید ، فروشگاه اینترنتی دوچرخه ثابت اسپرتاپ را ، در سایت هایپرجیم راه اندازی نموده است ؛ جهت خرید دوچرخه ثابت اسپرتاپ می توانید با مراجعه به فروشگاه اینترنتی دوچرخه ثابت اسپرتاپ در سایت هایپرجیم ، انواع دوچرخه ثابت خانگی اسپرتاپ را مورد تحلیل و بررسی قرار داده و با مقایسه انواع دوچرخه ثابت اسپرتاپ در این فروشگاه اینترنتی دوچرخه ثابت اسپرتاپ با سایر مراکز فروش دوچرخه ثابت اسپرتاپ از لحاظ قیمت و کیفیت ، اقدام به سفارش و خرید دوچرخه ثابت اسپرتاپ مورد نظر نمایید.

قیمت دوچرخه ثابت اسپرتاپ

مناسب ترین قیمت دوچرخه ثابت خانگی اسپرتاپ را می توانید در مراکز معتبر و قابل اطمینان در زمینه فروش دوچرخه ثابت اسپرتاپ بیابید. قیمت دوچرخه ثابت اسپرتاپ با توجه به مدل و نوع دوچرخه ثابت اسپرتاپ متغیر بوده و می توانید با در نظر گرفتن میزان کارآیی و هدف خود که در قیمت دوچرخه ثابت اسپرتاپ موثر می باشد ، دوچرخه ثابت اسپرتاپ را با قیمتی مناسب خریداری نمایید. همچنین مراکز معتبر در زمینه فروش دوچرخه ثابت اسپرتاپ ، قیمت دوچرخه ثابت اسپرتاپ را بسیار مناسب و منصفانه لحاظ می نمایند ؛ فروشگاه هایپرجیم نیز یکی از مراکز معتبر در زمینه فروش دوچرخه ثابت اسپرتاپ می باشد که انواع دوچرخه ثابت اسپرتاپ را با کیفیت عالی همراه با گارانتی و خدمات پس از فروش دوچرخه ثابت اسپرتاپ عرضه می نماید.

خرید دوچرخه ثابت اسپرتاپ و فروش دوچرخه ثابت اسپرتاپ

از آیتم های تاثیر گذار در زمینه خرید دوچرخه ثابت اسپرتاپ ، نوع دوچرخه ثابت اسپرتاپ می باشد ؛ این که دوچرخه ثابت اسپرتاپ از نوع دوچرخه ثابت اسپرتاپ نشسته باشد یا دوچرخه ثابت اسپرتاپ اسپینینگ و ... در قیمت دوچرخه ثابت اسپرتاپ تاثیری مستقیم خواهد داشت. برای خرید دوچرخه ثابت اسپرتاپ باید از مرکز فروش دوچرخه ثابت اسپرتاپ اطمینان حاصل نمایید تا حین خرید دوچرخه ثابت اسپرتاپ ، دوچرخه ثابت اسپرتاپ منتخب را همراه با گارانتی و خدمات پس از فروش دوچرخه ثابت اسپرتاپ تحویل بگیرید. به همین جهت فروشگاه هایپرجیم که یکی از مراکز معتبر در زمینه فروش دوچرخه ثابت اسپرتاپ می باشد ، حین خرید دوچرخه ثابت اسپرتاپ ، دوچرخه ثابت خانگی اسپرتاپ خریداری شده را همراه با گارانتی و خدمات پس از فروش دوچرخه ثابت اسپرتاپ به مشتریان گرامی عرضه می دارد.

دوچرخه ثابت اسپرتاپ ارزان

انواع دوچرخه ثابت خانگی اسپرتاپ ارزان در فروشگاه هایپرجیم موجود می باشد ؛ دوچرخه ثابت اسپرتاپ ارزان در این مرکز فروش دوچرخه ثابت اسپرتاپ ، از کیفیت بالایی برخوردار بوده و می توانید انواع دوچرخه ثابت اسپرتاپ ارزان را در این مرکز فروش دوچرخه ثابت اسپرتاپ ارزان ، همراه با گارانتی و خدمات پس از فروش دوچرخه ثابت اسپرتاپ خریداری نمایید. شما می توانید با مراجعه به فروشگاه اینترنتی دوچرخه ثابت خانگی اسپرتاپ در سایت هایپرجیم ، انواع دوچرخه ثابت اسپرتاپ ارزان را مشاهده کرده و پس از مقایسه قیمت دوچرخه ثابت اسپرتاپ در این مرکز فروش دوچرخه ثابت اسپرتاپ ارزان با سایر مراکز فروش دوچرخه ثابت اسپرتاپ ، اقدام به سفارش و خرید دوچرخه ثابت اسپرتاپ مورد نظر نمایید.

9 / 10
از 34 کاربر
 • دوچرخه ثابت پشتی دار اسپرتاپ R60

  دوچرخه ثابت پشتی دار اسپرتاپ R60  دارای 54 کیلوگرم  وزن و ابعاد آن  127*73*136 سانتی متر است و با استفاده از این دستگاه می توانید وضعیت قلبی و عروقی را ارتقا دهید. این دستگاه قادر است تا وزن 125 کیلوگرم را تحمل کند و دارای جای بطری آب نیز می باشد. این دستگاه الکترومگنتی بوده و دارای 16 حالت تغییر مرحله سختی و آسانی تمرین می باشد که کاربر به دلخواه و با توجه به برنامه ورزشی می تواند آن را تغییر دهد. افراد کهنسال و دارای بیماری مفصلی به راحتی می توانند از این دستگاه استفاده کنند و ورزش روزانه خود را انجام دهند زین دوچرخه اسپرتاپ به صورت افقی (جلو و عقب) قابل تنظیم بوده و در زیر پایه های این دوچرخه چرخ هایی تعبیه شده است که به شما کمک می کنند تا به راحتی دستگاه را جابه جا کرده و در هر مکانی که دوست دارید از دستگاه استفاده کنید. این دستگاه دارای 12 برنامه از پیش تعیین شده، 4 برنامه مخصوص User و 1 برنامه HRC می باشد که کاربران می توانند برنامه مخصوص خود را در این دستگاه ذخیره کرده و در نوبت های بعدی به راحتی از آنها استفاده کنند. این دستگاه دارای ورودی USB می باشد که قابلیت شارژ گوشی موبایل کاربر را در زمان انجام دادن تمرینات دارد. این دستگاه ساخت کشور تایوان و مونتاژ چین بوده که دارای 18 ماه گارانتی می باشد. 

 • دوچرخه ثابت اسپرتاپ B800

  دوچرخه ثابت اسپرتاپ B800 دارای وزن 38 کیلوگرم می باشد و می تواند تا وزن 140 کیلوگرم را تحمل نماید. سطح مقاوت در این دوچرخه ثابت تا 16 حالت تغییر می کند و می تواند سختی و آسانی تمرینات را تعیین کند. با دوچرخه سواری می توانید باعث تقویت سیستم قلبی و عروقی و حتی دستگاه تنفسی خود شوید. این دستگاه نمایشگر دارد که قادر است سرعت، زمان، کالری سوزانده شده و تعداد ضربان قلب کاربر را نمایش دهد. زین این دستگاه قابلیت تنظیم به صورت عمودی و افقی را نیز دارد که برای راحتی بیشتر خود در حین ورزش می توانید آنها را تنظیم کنید.
  بر روی دسته های این دستگاه سنسور ضربان قلب نیز وجود دارد که با استفاده از آن می توانید ضربان قلب خود را راحت تر کنترل کنید. در زیر پایه های این دوچرخه ثابت چرخ هایی تعبیه شده اند که به شما کمک می کنند تا به راحتی دستگاه را جابه جا کرده و در هر مکانی که دوست دارید از آن استفاده کنید. این دوچرخه ثابت ساخت کشور تایوان و مونتاژ چین بوده که دارای 18 ماه گارانتی می باشد.

 • دوچرخه ثابت اسپرتاپ B870P Plus

  دوچرخه ثابت اسپرتاپ B870P Plus دارای نمایشگر ال سی دی می باشد که قادر است سرعت، زمان، کالری سوزانده شده و تعداد ضربان قلب کاربر را نمایش دهد. ابعاد این دستگاه 104*58*141 سانتی متر است. 18برنامه تمرینی، 4 برنامه USER، یک برنامه HRC و 1 برنامه WATT می باشد. سطح مقاوت در این دوچرخه ثابت تا 16 حالت تغییر می کند و می توان سختی و آسانی تمرینات را تعیین کرد. با دوچرخه سواری می توانید باعث تقویت سیستم قلبی و عروقی و حتی دستگاه تنفسی خود شوید. وزن این دستگاه 40 کیلوگرم است که می تواند تا وزن 140 کیلوگرم را تحمل کند.
  زین این دستگاه قابلیت تنظیم به صورت عمودی و افقی دارد. با افزایش ضربان قلب از طریق رکاب زدن، خون با سرعت بیشتری در کل بدن به گردش در می آید و در نتیجه جذب اکسیژن در بدن بهتر خواهد شد و از این طریق زودتر به تناسب اندام خواهید رسید. در زیر پایه های این دوچرخه ثابت چرخ هایی تعبیه شده اند که به شما کمک می کنند تا به راحتی دستگاه را جابه جا کرده و در هر مکانی که دوست دارید از آن استفاده کنید. با کمک دوچرخه ثابت می توانید عضلات و ماهیچه های پا را تقویت کنید. این دوچرخه ثابت ساخت کشور تایوان بوده و دارای 18 ماه گارانتی می باشد.

نمایش همه
علاقه مندی ها ()