جستجوی پیشرفته
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
جستجو بر اساس نوع
جستجو بر اساس سازنده

دوچرخه ثابت توربو فیتنس

>> >> >>

تمرین بر روی دوچرخه ثابت به این علت که با استفاده از اندام پایین تنه یعنی پاها اجرا می شود ، بنابراین موجب خوش فرم شدن پاها خواهد شد ؛ تمرین بر روی دوچرخه ثابت یکی از ورزش های هوازی مهم برای درگیری عضلات سرینی بوده که موجب تقویت این ماهیچه ها و نیز ماهیچه های ساق پا خواهد شد. علاوه بر این ها با تمرینات متداوم بر روی دوچرخه ثابت شما می توانید عضلات مرکزی بدن که شامل ماهیچه های شکم و کمر می باشد را به خوبی نیرومند سازید. دوچرخه ثابت توربو فیتنس با استفاده از قطعات تایوانی در کشور چین مونتاژ می شود که کیفیت بسیار عالی داشته و همچنین قیمت دوچرخه ثابت توربو فیتنس با توجه به مرغوبیتی که دارد ، بسیار مناسب می باشد. دوچرخه ثابت توربو فیتنس در دو مدل دوچرخه ثابت توربو فیتنس از نوع خانگی و دوچرخه ثابت توربو فیتنس از نوع باشگاهی تولید و به بازار عرضه می شود ؛ با توجه به این امر حین خرید دوچرخه ثابت توربو فیتنس ، می توانید با توجه به نیاز و کاربرد ، اقدام به انتخاب و خرید دوچرخه ثابت توربو فیتنس نمایید.
فروشگاه تجهیزات ورزشی «هایپرجیم» از نمایندگان فروش دوچرخه ثابت توربو فیتنس در سراسر ایران می باشد که انواع دوچرخه ثابت توربو فیتنس از جمله : دوچرخه ثابت توربو فیتنس اسپینینگ ، دوچرخه ثابت توربو فیتنس نشسته و دوچرخه ثابت توربو فیتنس پشتی دار را جهت جلب رضایت مشتریان گرامی و همچنین تکمیل کالکشن نمایشگاه موجود نموده است. انواع دوچرخه ثابت توربو فیتنس حین خرید دوچرخه ثابت توربو فیتنس در این مرکز فروش دوچرخه ثابت توربو فیتنس ، شامل گارانتی و خدمات پس از فروش دوچرخه ثابت توربو فیتنس خواهد شد.

مشاهده اطلاعات بیشتر ...
کشور سازنده
عملکرد
سیستم انتقال حرکت
برند
نوع صندلی
تحمل وزن
محدوده قیمت
جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :

دوچرخه ثابت توربو فیتنس | خرید و فروش دوچرخه ثابت توربو فیتنس | قیمت دوچرخه ثابت توربو فیتنس | فروشگاه اینترنتی دوچرخه ثابت توربو فیتنس

تمرین بر روی دوچرخه ثابت در صورتی که با رژیم غذایی مناسب همراه باشد ، نه تنها موجب کاهش وزن و کالری سوزی می شود ، بلکه موجب تقویت ماهیچه قلب شده و گردش خون در بدن را بهبود می بخشد. به همین دلیل است که اغلب ورزشکاران و دوچرخه سواران حرفه ای عموما از نظر جسمانی ، بدنی سالم داشته و می توانند مدت زمان بیشتری را نسبت به افراد عادی به اجرای تمرینات روزانه و هوازی بپردازند. بنابراین شما می توانید با تمرینات متناوب با دوچرخه ثابت ظرفیت تنفسی تان را افزایش داده تا با این روش از ابتلا به انواع بیماری های قلبی- عروقی جلوگیری کنید.

قیمت دوچرخه ثابت توربو فیتنس

مدل های متنوع دوچرخه ثابت توربو فیتنس در بازار وجود دارد که با توجه به انواع دوچرخه ثابت توربو فیتنس ، قیمت دوچرخه ثابت توربو فیتنس نیز متغیر خواهد بود. حین خرید دوچرخه ثابت توربو فیتنس باید با توجه به این که از خرید دوچرخه ثابت توربو فیتنس چه هدفی دارید ، دوچرخه ثابت توربو فیتنس را انتخاب نمایید. قیمت دوچرخه ثابت توربو فیتنس از نوع اسپینینگ با قیمت دوچرخه ثابت توربو فیتنس از نوع نشسته و همچنین قیمت دوچرخه ثابت توربو فیتنس از نوع پشتی دار متفاوت می باشد. علاوه بر تمامی این موارد امکانات موجود در انواع دوچرخه ثابت توربو فیتنس ، موجب تغییر قیمت دوچرخه ثابت توربو فیتنس خواهد شد ؛ برای مثال برخی دوچرخه ثابت توربو فیتنس از برنامه های تمرینی برخوردار بوده که از مدل دوچرخه ثابت توربو فیتنس الکترومگنتی می باشند و قیمت دوچرخه ثابت توربو فیتنس الکترومگنتی با قیمت دوچرخه ثابت توربو فیتنس مگنتی متفاوت می باشد.

خرید دوچرخه ثابت توربو فیتنس و فروش دوچرخه ثابت توربو فیتنس

برای خرید دوچرخه ثابت توربو فیتنس باید به مراکز معتبر در زمینه فروش دوچرخه ثابت توربو فیتنس مراجعه نمایید. همچنین حین خرید دوچرخه ثابت توربو فیتنس دقت به مواردی از جمله : قیمت دوچرخه ثابت توربو فیتنس ، تحمل وزن دوچرخه ثابت توربو فیتنس ، نوع دوچرخه ثابت توربو فیتنس و نیز برخورداری از گارانتی و خدمات پس از فروش دوچرخه ثابت توربو فیتنس بسیار مهم است. مراکز معتبر فروش دوچرخه ثابت توربو فیتنس ، حین خرید دوچرخه ثابت توربو فیتنس ، دوچرخه ثابت توربو فیتنس را همراه با گارانتی و خدمات پس از فروش دوچرخه ثابت توربو فیتنس به مشتری عرضه می دارند.

فروشگاه هایپرجیم اقدام به فروش دوچرخه ثابت توربو فیتنس در مدل های متنوع نموده است که حین خرید دوچرخه ثابت توربو فیتنس ، انواع دوچرخه ثابت توربو فیتنس را با گارانتی و خدمات پس از فروش دوچرخه ثابت توربو فیتنس به مشتریان گرامی عرضه می دارد. شما می توانید به صورت حضوری از نمایشگاه هایپرجیم دیدن فرمایید و انواع دوچرخه ثابت توربو فیتنس را در این مرکز فروش دوچرخه ثابت توربو فیتنس در صورت نیاز امتحان نموده و سپس اقدام به خرید دوچرخه ثابت توربو فیتنس نمایید.

فروشگاه اینترنتی دوچرخه ثابت توربو فیتنس

فروشگاه هایپرجیم ، جهت سهولت در روند خرید و نیز جلب رضایت مشتریان گرامی فروشگاه اینترنتی دوچرخه ثابت توربو فیتنس را در سایت هایپرجیم راه اندازی نموده است ؛ شما همچنین می توانید با مراجعه به این فروشگاه اینترنتی دوچرخه ثابت توربو فیتنس ، انواع دوچرخه ثابت توربو فیتنس را مورد تحلیل و بررسی قرار داده و همچنین قیمت دوچرخه ثابت توربو فیتنس را در این مرکز فروش دوچرخه ثابت توربو فیتنس با سایر مراکز فروش دوچرخه ثابت توربو فیتنس ، مقایسه نمایید و سپس اقدام به خرید دوچرخه ثابت توربو فیتنس از فروشگاه اینترنتی دوچرخه ثابت توربو فیتنس در سایت هایپرجیم نمایید.

دوچرخه ثابت توربو فیتنس ارزان

برای خرید دوچرخه ثابت توربو فیتنس ارزان باید به مراکز معتبر فروش دوچرخه ثابت توربو فیتنس مراجعه نمایید تا دوچرخه ثابت توربو فیتنس ارزان که از کیفیت و اصالت برخوردار می باشد را به شما عرضه نمایند. دوچرخه ثابت توربو فیتنس ارزان در فروشگاه هایپرجیم با کیفیت بالا ارائه می شود ؛ انواع دوچرخه ثابت توربو فیتنس ارزان در این مرکز فروش دوچرخه ثابت توربو فیتنس ، شامل گارانتی و خدمات پس از فروش دوچرخه ثابت توربو فیتنس است.

 • دوچرخه ثابت توربو فیتنس TF 110

  دوچرخه ثابت توربو فیتنس TF 110؛ دوچرخه ای خانگی می باشد که در کشور چین ساخته شده است. این دوچرخه دارای مانیتور است که قابلیت نمایش زمان، مسافت طی شده کالری سوزانده شده، سرعت، تعداد ضربان قلب شما را دارد. این دستگاه می تواند تا وزن 100 کیلوگرم را تحمل کند و البته بهتر است افرادی از این دستگاه استفاده کنند که 10 الی 20 کیلوگرم کمتر از این وزن را دارند تا دستگاه دچار مشکلی نشود. با استفاده از دوچرخه ثابت در منزل می توانید سیستم قلبی و عروقی و حتی دستگاه تنفسی خود را تقویت نمایید. فلایویل مگنتی این دستگاه 4 کیلوگرم است.
  ابعاد کلی این دستگاه 90*50*140 سانتی متر بوده و وزن این دستگاه 24.5 کیلوگرم است. این دستگاه عملکردی مگنتی دارد و می توانید مقاومت این دوچرخه توربوفیتنس را در 8 حالت برای انجام تمرینات مختلف تغییر دهید. بر روی دسته های این دوچرخه سنسور ضربان نیز تعبیه شده است. توجه داشته باشید که مقاومت دوچرخه ثابت را نسبت به آمادگی جسمانی خود بالا ببرید تا بدون آمادگی کافی به بدن تان آسیب نرسانید و کمر، زانوها و مفاصل خود را دچار مشکل نکنید. زین این دستگاه را مناسب به فرم بدنتان تنظیم کنید و در ضمن زین این دوچرخه به صورت افقی و عمودی قابلیت تنظیم دارد. در زیر پایه های این دوچرخه چرخ هایی تعبیه شده اند که به شما کمک می کنند تا به راحتی دستگاه را جابه جا کرده و در هر مکانی که دوست دارید از آن استفاده کنید.

 • دوچرخه ثابت توربو فیتنس TF 210

  دوچرخه ثابت توربو فیتنس TF 210 ساخت چین است و با استفاده از آن می توانید تمرینات ورزشی خوبی را در خانه انجام دهید. این دستگاه نمایشگری با قابلیت نمایش زمان، کالری، سرعت، تعداد ضربان قلب شما دارد. اطلاع از تعداد ضربان قلب در زمان انجام دادن ورزش از فاکتورهای مهمی است که نمایشگر این دستگاه انجام این کار را برای شما راحت کرده است. بر روی دسته های این دوچرخه ثابت سنسورهای ضربان قلب نیز تعبیه شده است که با گذاشتن دست های خود بر روی آن با سرعت بیشتری می توانید از تعداد ضربان قلب تان مطلع شوید. وزن این دستگاه 27 کیلوگرم بوده و در زیر پایه های این دوچرخه ثابت توربو چرخ هایی تعبیه شده اند که به شما کمک می کنند تا به راحتی دستگاه را جابه جا کرده و در هر مکانی که دوست دارید از آن استفاده کنید.
  تحمل وزن این دستگاه تا وزن 100 کیلوگرم است زین این دوچرخه ثابت به صورت افقی و عمودی قابلیت تنظیم دارد که متناسب با اندام خود می توانید دستگاه را تنظیم نمایید. ابعاد این دستگاه 99*50*133 سانتی متر است و تمام افراد خانواده به راحتی می توانند از این دستگاه استفاده کنند. این دوچرخه ثابت یکی از دستگاه های هوازی است که تمام افراد با هر سن و سال یا حتی افراد بیمار نیز می توانند از آن استفاده کرده و سلامتی خود را ارتقا داده و با پیگیری درست ورزش به تناسب اندام نیز برسند. عملکرد این دستگاه مگنتی بوده و سطح مقاومت در این دستگاه با استفاده از مگنت تا 8 حالت تغییر می کند و کاربر به دلخواه می تواند سختی و آسانی تمریناتش را انتخاب کند. با کمک دوچرخه ثابت می توانید توانایی قلب و ریه های خود را بالا ببرید و کالری سوزی خوبی نیز برای بدن انجام دهید و زودتر به تناسب اندام دلخواه برسید.

 • دوچرخه ثابت توربو فیتنس TF 310

  دوچرخه ثابت توربو فیتنس TF 310 قطعات تایوان و مونتاژ چین بوده و دارای 2 سال گارانتی و 5 سال خدمات پس از فروش می باشد که در صورت لزوم می توانید به راحتی از آنها استفاده کنید. زین این دوچرخه ثابت قابلیت تنظیم به دو جهت افقی و عمودی دارد و عملکرد این دستگاه مگنتی بوده و به صورت دستی قابلیت تنظیم تا 8 حالت مختلف را نیز دارد. از قابلیت های خوب این دستگاه داشتن سنسور ضربان قلب بر روی دسته های این دستگاه می باشد و این دسته ها نیز قابلیت تنظیم دارند. نهایت وزنی که این دستگاه می تواند تحمل کند تا 120 کیلوگرم بوده و صفحه نمایشگر این دستگاه قادر است تعداد ضربان قلب، مسافت طی شده، سرعت، کالری مصرفی و زمان شما را به نمایش دربیاورد.
  فلایویل این دستگاه 4 کیلوگرم وزن دارد و ابعاد دستگاه 102*50*149 سانتی متر است. برای جابه جایی راحت تر دستگاه در زیر پایه های این دوچرخه ثابت خانگی چرخ هایی تعبیه شده است که حرکت دادن دستگاه را برای شما راحت تر می کنند. زین این دوچرخه هم به صورت عمودی و هم افقی قابل تنظیم است که با تنظیم آن کاربر می تواند در شرایط راحت تری ورزش خود را ادامه دهد. 

 • دوچرخه ثابت توربو فیتنس TF 118

  دوچرخه ثابت توربو فیتنس TF 118 این دستگاه مگنتی است و تا 8 سطح میتوان مقاومت رکاب زدن آن را تغییر داد. این دستگاه دارای نمایشگری می باشد که قادر است کالری، سرعت، زمان، مسافت و ضربان قلب را در اختیار کاربر خود قرار دهد و او با توجه به اطلاعاتی که در اختیار دارد، برنامه خوبی را برای خود انتخاب کرده و اجرا کند. ابعاد این دستگاه 110*63*135 سانتی متر است. این دستگاه ساخت چین بود، بسیار راحت و بادوام است و با کمک و استفاده از آن می توانید تاثیرات خوبی را روی ران ها، باسن و کمر خود بگذارید.
  فوم صندلی این دوچرخه توربو فیتنس از کیفیت بالایی برخوردار است و شما می توانید به صورت افقی آن را تنظیم نمایید. افراد کهنسال و بیمار به راحتی می توانند بر روی این صندلی دوچرخه ثابت بنشینند و فعالیت ورزشی داشته باشند و دچار چاقی و عواقب آن نشوند. با افزایش ضربان قلب، خون با سرعت بیشتری در کل بدن به گردش در می آید و در نتیجه جذب اکسیژن در بدن بهتر خواهد شد. وزن این دستگاه 34.5 کیلوگرم می باشد و می تواند تا وزن 100 کیلوگرم را تحمل کند. شما از طریق دوچرخه سواری و ورزش کردن با آن راحت تر خواهید توانست به تناسب اندام و ارتقای سلامت خود دست پیدا کنید. فلایویل این دستگاه 7 کیلوگرمی بوده و در زیر پایه های این دوچرخه چرخ هایی تعبیه شده اند که به شما کمک می کنند تا به راحتی دستگاه را جابه جا کرده و در هر مکانی که دوست دارید از آن استفاده کنید.

 • دوچرخه ثابت توربو فیتنس TF 218

  دوچرخه ثابت پشتی دار Turbo fitness مدل 218 دارای نمایشگری است که قادر بوده کالری، سرعت، زمان، مسافت و تعداد ضربان قلب را در اختیار کاربر خود قرار دهد و او با توجه به اطلاعاتی که در اختیار دارد، برنامه خوبی را برای خود انتخاب کرده و اجرا کند. ابعاد این دستگاه 89*64*138 سانتی متر است. این دستگاه ساخت چین بود و با استفاده از آن می توانید تاثیرات خوبی را روی ران ها، باسن و کمر خود بگذارید. وزن این دستگاه 45.5 کیلوگرم می باشد و می تواند تا وزن 110 کیلوگرم را تحمل کند. شما از طریق دوچرخه سواری و ورزش کردن با آن راحت تر خواهید توانست به تناسب اندام و ارتقای سلامت خود دست پیدا کنید.
  فلایویل مگنتی این دستگاه 7 کیلوگرمی بوده و در زیر پایه های این دوچرخه چرخ هایی تعبیه شده اند که به شما کمک می کنند تا به راحتی دستگاه را جابه جا کرده و در هر مکانی که دوست دارید از آن استفاده کنید. عملکرد این دستگاه مگنتی است که تا 8 سطح میتوان مقاومت رکاب زدن را تغییر داد. فوم صندلی این دوچرخه توربو فیتنس از کیفیت بالایی برخوردار است و شما می توانید به صورت افقی آن را تنظیم نمایید. دوچرخه های ثابت پشتی دار برای افراد کهنسال و بیمار مناسب است و این افراد به راحتی می توانند بر روی این صندلی دوچرخه ثابت بنشینند و فعالیت ورزشی داشته باشند و دچار چاقی و عواقب آن نشوند.

 • دوچرخه ثابت توربو فیتنس TF 318

  دوچرخه ثابت توربو فیتنس TF 318 ساخت چین بوده و برای انجام دادن تمرینات ورزشی در خانه طراحی و ساخته شده است.این دستگاهدارای وزن 54.5 کیلوگرم می باشد و می تواند تا وزن 120 کیلوگرم را تحمل کند. این دستگاه 12 برنامه از پیش تعیین شده (حافظه)، برنامه ضربان قلب (HRC) و برنامه چربی بدن (BODY FAT) برای تناسب اندام شما دارد. با افزایش ضربان قلب، خون با سرعت بیشتری در کل بدن به گردش در می آید و در نتیجه جذب اکسیژن در بدن بهتر خواهد شد. ابعاد این دستگاه خانگی 89*64*138 سانتی متر است و وزن فلایویل آن 9 کیلوگرم می باشد.
  بر روی دسته های کنار صندلی این دوچرخه ثابت نشسته توربوفیتنس سنسور ضربان قلب نیز تعبیه شده است که با قرار دادن دست های تان بر روی آن با سرعت بیشتری می توانید تعداد ضربان قلب تان را بر روی نمایشگر دستگاه مشاهده کنید. صندلی این دوچرخه ثابت را می توان به صورت افقی تنظیم کرد. این دستگاه الکترومگنتی است و از طریق آن می توانید مقاومت رکاب زددن تان را در حین اجرای تمرینات تغییر دهید. این دوچرخه دارای نمایشگری LCD است که قادر است کالری، سرعت، زمان، مسافت و ضربان قلب را در اختیار کاربر خود قرار دهد و او با توجه به اطلاعاتی که در اختیار دارد، برنامه خوبی را برای خود انتخاب کرده و اجرا کنید. در زیر پایه های این دوچرخه چرخ هایی تعبیه شده اند که به شما کمک می کنند تا به راحتی دستگاه را جابه جا کنید.

9 / 10
از 32 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()