09377000080
سبد خرید 0
« بازگشت به لیست اخبار | یکشنبه 8 اسفند 1395 در ساعت 7 : 11 دقیقه | نظرات کاربران ( 1 )

تردمیل دستگاه پرطرفدار هوازی است که افراد می توانند با هر سن و سالی ورزش روزانه خود را که برای سلامتی توصیه شده است با آن انجام بدهند.برای انجام دادن ورزش با تردمیل باید از برنامه خاصی پیروی کنید تا زودتر به نتایج در نظر گرفته برسید. برای اینکه بتوانید تمرینات خود را با انرژی انجام بدهید، می توانید در زمان ورزش به موسیقی مورد علاقه خود گوش بدهید.

تردمیل هوشمند با قابلیت پخش موسیقی متناسب با قدم های دونده

گوش دادن به موزیک در زمان ورزش با تردمیل در گذشته با استفاده از هدفون و گوشی های موبایل انجام می شد و رفته رفته با پیشرفت تردمیل ها و با تعبیه شدن اسپیکر و ... این کار با کیفیت بیشتر و راحت تر انجام می شود.گوش دادن به موسیقی باعث ترغیب افراد برای تلاشی بیشتر در زمان ورزش است و به افراد کمک می کند تا مدت زمان بیشتری تمرین انجام بدهند.

شاید بارها تجربه کرده اید که با حضور در باشگاه و گوش دادن به آهنگی پر انرژی مانند؛ راک انرژی بیشتری می گیرید و دوست دارید بیشتر ورزش کنید.تولیدکنندگان دستگاه های ورزشی توانسته اند به تازگی تردمیلی بسازنند که می تواند در زمان ورزش کردن و گام برداشتن کاربر، موسیقی را با توجه به میزان فعالیت او هماهنگ و پخش کند.

این کار در تردمیل به واسطه وجود حسگرهایی بر روی دستگاه انجام می شود. کاربر مجموعه ای از آهنگ های مورد علاقه خود را با ضرب آهنگ های متفاوت در تردمیل ذخیره می کند و این آهنگ ها با توجه به سرعت کاربر تنظیم و پخش خواهد شد.در هر زمان که کاربر سرعت زیادتری داشته باشد شدت موسیقی تندتر و در هر زمان که کاربر فعالیت کمتری داشته باشد، آهنگ آهسته تر شده و از طریق اسپیکرهای دستگاه پخش می شود.

"رانینگ میوزیک" بخشی از پلترفم دیجیتالی یک نوع ربات خانگی است که به کاربران خانگی خود در خانه که ورزش انجام می دهند، بسیار توجه دارد و ورزش آنها را کنترل و هدایت می کند.این ربات باعث می شود تا ریتم ورزش حفظ شده و ورزشکار با وجود خستگی ریتم ورزش خود را از دست ندهد؛ از طرفی دستگاه به راحتی متوجه افت تمرینات کاربر می شود.قیمت این دستگاه در مقایسه با تردمیل های معمولی گران است؛ ولی می تواند برای کاربران تردمیل بسیار کاربردی باشد و حتی جای یک مربی خصوصی را نیز برای افراد پر کند و بتوانند به صورت حرفه ای در خانه تمرین انجام بدهند و به اهداف در نظر گرفته خود در مدت زمان کوتاه تری برسند.

ارسال نظر
..... :
0 0
چگونه بر روی تردمیل آهنگ نصب کنیم
نام شما :
تلفن تماس :
متن پیغام :
10 / 10
از 1 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()