از چه سنی اسکیت بازی را شروع کنیم؟

10 / 10
از 1 کاربر

سرگرم کردن و پر کردن اوقات فراغت کودکان همیشه یکی از مهم ترین دغدغه های والدین به حساب می آمده است.گرایش به ورزش کردن و گذارندن ساعتی حتی طولانی برای اغلب بچه ها خوشایند تر از شر کت در کلاس های درسی است و آنها به راحتی میتوانند علاوه بر آموزش مهارتی خاص اوقات فراغتشان را به راحتی بگذرانند و از انجام آن لذت ببرند.یکی از این ورزش ها که به واسطه انفرادی بودن در اجرایش، برتری خاصی هم بین اغلب ورزش های دیگر دارد، اسکیت است.

از چه سنی اسکیت بازی را شروع کنیم؟

اسکیت به دلیل جذابیت و هیجانی که دارد، امروزه مورد توجه بسیاری از افراد جامعه به خصوص کودکان و نوجوانان قرار گرفته است.اینکه کودکان از چه سنی میتوانند اسکیت سواری کنند؟ سوال مهمی است و پاسخ دهی به این سوال هم بسیار مهمتر است، چرا که جواب قطعی نمیتوان برای آن داد.

گاهی کودکان میتوانند از سن 3 سالگی اسکیت سواری کنند که در بعضی مواقع این سن به 6 سالگی بنا به میزان استعداد و توانایی کودک نیز میرسد.جالب است بدانید یکی از اسکیت باز نخبه در لیگ جهانی 6 ساله بوده که توجه بسیاری از مردم سراسر جهان را به خود جلب کرده است.

به یاد داشته باشید که اگر کودکان در ابتدای اسکیت سواری زود خسته میشود و تعادل کافی برای نگه داشتن خود را ندارد به او بیش از اندازه سخت نگیرید و اورا تحت فشار زیاد قرار ندهید که دلزده شود و دیگر علاقه ای به ادامه دادن این رشته نداشته باشد.
هنگامی که دیدید کودکتان حتی در سن خیلی پایین مثلا 3 سالگی هم توانست به راحتی راه برود و تعادلش را حفظ کند، پس نگران نباشید و با اطمینان خاطر برای او با استفاده از راهنمایی مربی اسکیت تهیه کنید.

به دلیل اینکه پای کودکان در سنین پایین حساس و انعطاف پذیر است، باید در انتخاب کفش مناسب برای اسکیت سواری آنها دقت زیادی داشته باشید تا کفشی مناسب سن، سایز و وزن آنها را انتخاب کنید.
اغلب والدین عقیده دارند به دلیل اینکه کودکان در حال رشد هستند باید کفشی را تهیه کنند تا آنها بتوانند از آن به حداقل به مدت چند سال استفاده کنند که این باور کاملا اشتباه است و نباید چنین کاری را برای فرزندان خود انجام دهید.

اسکیتی خوب با سایز مناسب برای فرزندانتان تهیه کنید تا بتوانند به راحتی از اسکیت سواریشان لذت ببرند. در هنگام خرید به یاد داشته باشید که تنها به ظاهر و برند یا حتی رنگ کفش دقت نکنید و کیفیت و ایده آل بودن آن را مد نظر قرار دهید.

ارسال نظر

نام شما :
ایمیل :
تلفن تماس :
متن پیغام :

سایر مقالات

چگونه با استفاده از تردمیل، شکمی تخت بسازیم؟ (بخش دوم) چگونه با استفاده از تردمیل، شکمی تخت بسازیم؟ (بخش اول) اشتباهات رایج هنگام کار با اسکی فضایی باشگاهی کدام نوع از تردمیل ها برای دوندگان حرفه ای مناسب تر است؟ تردمیل باشگاهی برای بیماران آرتروز مناسب است؟ استفاده از تردمیل خانگی برای افراد مبتلا به دیابت نوع 2 نکات ایمنی هنگام استفاده از اسکی فضایی باشگاهی خرید تردمیل برای مصارف پزشکی تأثیرات اسکی فضایی روی ران و شکم تاثیر دوچرخه ثابت روی عضلات شکم و پهلو انواع تعمیرات مربوط به تردمیل اشتباهات رایج هنگام استفاده از دوچرخه ثابت باشگاهی همه چیز درباره شایع ترین خرابی های تردمیل باشگاهی راهنمای خرید اسکی فضایی باشگاهی دوچرخه ثابت باشگاهی بهتر است از کدام نوع باشد؟ خرید تردمیل برای شخصی که بای پس معده انجام داده منطقی است؟ چگونه با اسکی فضایی عضلات شکم را تقویت کنیم؟ تنظیم و تعویض تسمه تردمیل خانگی چگونه انجام می شود؟ برنامه تمرینی و توصیه هایی برای اسکی فضایی خانگی آیا فروش تردمیل به افرادی که لیپوساکشن انجام داده اند، منطقی است؟
نمایش همه
علاقه مندی ها ()