09377000080
سبد خرید 0
« بازگشت به لیست مقالات | چهارشنبه 7 مهر 1395 در ساعت 20 : 17 دقیقه | نظرات کاربران ( 0 )

توپ های تناسب اندام یا جیم بال با استقامت های بالا تولید می شوند تا بتوانند به راحتی وزن های بالا از این وسیله ورزشی استفاده کرده و در خانه ورزش خوبی را امتحان کنند. این توپ ها برای شما می توانند، نقش نیکمت های باشگاهی را ایفا کنند و تمرینات استقامتی خوبی را با استفاده از توپ تناسب اندام انجام دهند.

برای اینکه بتوانید بهترین نتیجه ممکن را از این وسیله ورزشی بگیرید، باید به چند نکته توجه داشته باشید. در ابتدای خریدتان مانند خرید سایر وسایل های ورزشی به سایز و وزن کاربر یا خودتان توجه کنید که نه توپی بزرگتر یا کوچکتری بخرید و در استفاده از آن دچار مشکل شوید.

نحوه باد کردن توپ پیلاتس

اندازه توپ ها روی بسته بندی نوشته شده است و معمولا دارای اندازه های 55، 65، 75 و 85 سانتی متر می باشند. منظور از 65 سانتی متر یعنی وقتی توپ را باد می کنیم، معادل 65 سانتی متر خواهد داشت.باد و تخلیه کردن باد توپ ها به راحتی با استفاده از تلمبه ساده دوچرخه ای انجام می شود. بعضی از توپ ها فاقد تلمبه هستند و ولی نمونه های بهتر و پرفروش تر با تلمبه به فروش می رسند که این کار شما را راحت تر می کند.

اگر قصد دارید توپ پیلاتس خود را باد کنید و تلمبه مخصوص آن را دارید، باید پلاستیک مخروطی شکل را که مانند قیف عمل می کند را بر سر تلمبه قرار دهید و اقدام به باد کردن توپ کنید. دقت کافی را داشته باشید تا توپ را در حد نیاز خود باد کنید و باد کردن توپ به اندازه باشد.میله پلاستیکی که کنار توپ به منظور کنترل و حفظ باد توپ می باشد را با سرعت در محل ورود باد قرار دهید تا باد توپ خارج نشود. این میله باید به طور کامل در محفظه مخصوص خود وارد شده و محکم شود که از ورود باد جلوگیری کند.

بعد از باد شدن کامل و محکم شدن محل ورود باد، توپ پیلاتس قابل استفاده می باشد. اگر بعد استفاده از توپتان قصد خارج کردن باد توپ را دارید در ابتدا وسیله پلاستیکی مانند قاشق را لبه میله پلاستیک قرار دهید تا به آرامی و بدون به وجود آمدن مشکلی با اهرم شدن این وسیله باد از توپ خارج شود. شما با اندک فشاری که به توپ می آورید، می توانید این باد را بیشتر از توپ خارج کنید و زودتر آن را جمع کنید.توجه کنید که بعد از خارج کردن باد از توپ آن را در جای مناسبی قرار دهید تا برای استفاده بعدی از آن دچار مشکلی نشوید و بتوانید به راحتی از آن استفاده کنید.

ارسال نظر

نام شما :
ایمیل :
تلفن تماس :
متن پیغام :
چگونه با استفاده از تردمیل، شکمی تخت بسازیم؟ (بخش دوم) چگونه با استفاده از تردمیل، شکمی تخت بسازیم؟ (بخش دوم) چگونه با استفاده از تردمیل، شکمی تخت بسازیم؟ (بخش اول) چگونه با استفاده از تردمیل، شکمی تخت بسازیم؟ (بخش اول) اشتباهات رایج هنگام کار با اسکی فضایی باشگاهی اشتباهات رایج هنگام کار با اسکی فضایی باشگاهی کدام نوع از تردمیل ها برای دوندگان حرفه ای مناسب تر است؟ کدام نوع از تردمیل ها برای دوندگان حرفه ای مناسب تر است؟ تردمیل باشگاهی برای بیماران آرتروز مناسب است؟ تردمیل باشگاهی برای بیماران آرتروز مناسب است؟ استفاده از تردمیل خانگی برای افراد مبتلا به دیابت نوع 2 استفاده از تردمیل خانگی برای افراد مبتلا به دیابت نوع 2 نکات ایمنی هنگام استفاده از اسکی فضایی باشگاهی نکات ایمنی هنگام استفاده از اسکی فضایی باشگاهی خرید تردمیل برای مصارف پزشکی خرید تردمیل برای مصارف پزشکی تأثیرات اسکی فضایی روی ران و شکم تأثیرات اسکی فضایی روی ران و شکم تاثیر دوچرخه ثابت روی عضلات شکم و پهلو تاثیر دوچرخه ثابت روی عضلات شکم و پهلو انواع تعمیرات مربوط به تردمیل انواع تعمیرات مربوط به تردمیل اشتباهات رایج هنگام استفاده از دوچرخه ثابت باشگاهی اشتباهات رایج هنگام استفاده از دوچرخه ثابت باشگاهی همه چیز درباره شایع ترین خرابی های تردمیل باشگاهی همه چیز درباره شایع ترین خرابی های تردمیل باشگاهی راهنمای خرید اسکی فضایی باشگاهی راهنمای خرید اسکی فضایی باشگاهی دوچرخه ثابت باشگاهی بهتر است از کدام نوع باشد؟ دوچرخه ثابت باشگاهی بهتر است از کدام نوع باشد؟ خرید تردمیل برای شخصی که بای پس معده انجام داده منطقی است؟ خرید تردمیل برای شخصی که بای پس معده انجام داده منطقی است؟ چگونه با اسکی فضایی عضلات شکم را تقویت کنیم؟ چگونه با اسکی فضایی عضلات شکم را تقویت کنیم؟ تنظیم و تعویض تسمه تردمیل خانگی چگونه انجام می شود؟ تنظیم و تعویض تسمه تردمیل خانگی چگونه انجام می شود؟ برنامه تمرینی و توصیه هایی برای اسکی فضایی خانگی برنامه تمرینی و توصیه هایی برای اسکی فضایی خانگی آیا فروش تردمیل به افرادی که لیپوساکشن انجام داده اند، منطقی است؟ آیا فروش تردمیل به افرادی که لیپوساکشن انجام داده اند، منطقی است؟
10 / 10
از 1 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()